Hírek – Az amerikai teniszsztár, Sloane Stephens bejutott a francia nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójába Varvara Gracheva elleni domináns soros szettekkel… mielőtt a rasszista visszaélésekről beszélne, amivel az interneten szembesül.

Az amerikai teniszsztár, Sloane Stephens bejutott a francia nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójába Varvara Gracheva feletti domináns soros szettben… mielőtt a rasszista visszaélésekről beszélne, amivel az interneten szembesül.

Sloane Stephens folytatta remek formáját a versenyenFrench Openma délután, amikor az orosz Varvara Gracheva elleni kétszettes győzelmével a harmadik körbe lendült.

Az amerikai világranglista 30. helyezettje 6:2, 6:1-re nyert egy óra és 13 perc alatt a 14-es pályán zajló heves hőségben, ezzel 34. győzelmet aratott a Roland Garroson, Serenán és Serenán kívül többet.Venus Williamsa 21. században.

Stephens, honnanFlorida, ezen a héten azt mondta, hogy a teniszezőkkel szembeni rasszizmus egyre súlyosabbá válik azáltal, hogy elismerte: „Egész pályafutásom során probléma volt.Soha nem állt le.Ha valami, akkor ez csak rosszabb lett.

Stephens egy olyan alkalmazásról kérdezett, amelyet a héten először használnak, és amely segít kiszűrni a közösségi médiában elhangzott negatív megjegyzéseket, így válaszolt: „Hallottam a szoftverről.nem használtam.

„Sok kulcsszavam le van tiltva az Instagramon és ezeken a dolgokon, de ez nem akadályoz meg abban, hogy valaki csak egy csillagot írjon be, vagy más módon írja be, amit a szoftverek legtöbbször nem érzékelnek. '

Megmutatta, miért ő az egyik legveszélyesebb be nem helyezett játékos, domináns teljesítménnyel, amely arra a formára emlékeztetett, hogy 2017-ben megnyerte a US Opent, és itt 2018-ban döntőbe jutott.

A Roland Garros negyedik napjának más helyén a világranglista harmadik helyezettje, Jessica Pegula a Court Philippe Chatrier korai szakaszában bejutott a következő körbe, miután olasz ellenfele, Camila Giorgi a második szettben megsérülten kénytelen volt visszavonulni.

Pegula a legutóbbi 11 főversenyből 10-ben már a harmadik körbe jutott, vagy még jobban, és kezd jó összhangot mutatni.

Arra a kérdésre, hogy észrevett-e néhány kiemelt játékost, aki kiesett a női egyes sorsolásáról, Pegula azt mondta: „Határozottan odafigyelek.Szerintem látod a borulásokat, vagy talán, nem tudom, a kemény meccseket, hogy talán nem is lepődök meg annyira, hogy ez megtörtént, attól függően, hogy ki milyen formában van, ki nem, a meccsek és hasonlók.

– Igen, ma láttam még párat.Az első körből tudom, hogy voltak ilyenek is.

Peyton Stearns pályafutása legnagyobb győzelmét aratta azzal, hogy három szettben legyőzte a 2017-es bajnok Jelena Ostapenkót.Ez volt az első top 20-as győzelme, és a pozitív agyagpályás szezont követően a 60. hely fölé fog emelkedni a világranglistán.

Arra a kérdésre, hogyan sikerült legyőznie egy korábbi bajnokot, a cincinnati születésű, 21 éves lány így válaszolt: „Valószínűleg egyetemi tenisz, sok ember üvöltözik veled, szóval gyarapodok az energiámból, és szeretem ezt itt.

„Úgy gondolom, hogy szilárd csapatot alakítottam ki magam körül, amelyben megbízom, és azt akarják, hogy a legjobbat hozzam ki.

"Minden nap eljövök a bíróságokra, és mindent megteszek, még ha nem is néz ki szép, és ennyi."

Szomorú nap volt azonban a férfi amerikaiak számára Párizsban, Sebastian Korda egyenes szettben esett Sebastian Ofnernek.

Teniszsportokhoz is csatlakozhat.Keressen egy klubot a közelben, vagy építsen saját teniszpályát.Az LDK a sportpályák létesítményeinek és felszereléseinek egyablakos szállítója a teniszpálya, valamint a futballpályák, kosárlabdapályák, padelpályák, tornapályák stb.

Teniszpálya felszerelések teljes sorozata kínálható.