Hírek – Milyen kosárlabda-felszerelést használ az NBA a játékokhoz?

Milyen kosárlabda felszerelést használ az NBA a játékokhoz?

Pekingi idő szerint április 8-án, az NBA alapszakaszában a Timberwolves 127-117-re legyőzte a Lakers csapatát.A Timberwolves visszatért az 1. helyre az NBA Nyugati konferenciájában.A Lakers a mai meccs előtt visszatért a kilencedik helyre az NBA nyugati konferenciájában.A mai vereség után 0,5 meccsel vannak lemaradva a Kings mögött – nyolcadik az NBA nyugati konferenciájában, és 1,5 meccsel az NBA nyugati konferenciájában tizedik Warriors előtt.

James betegség miatt hiányzott ezen a meccsen.A meccs első negyedében Anthony Davis végigjátszotta az egész szezont, és egyetlen negyed alatt 37 pontig vezette a Lakerset, így 4 ponttal vezetett a Timberwolves előtt, és ezzel véget is ért az első negyed.A szemén talált ütés miatt Anthony Davis később sérülés miatt idő előtt visszalépett.A második negyedben Naz Reid egyetlen negyed alatt 18 ponttal vezette a Timberwolvest, és 46 pontot szerzett, megelőzve a Lakerset.A félidő végén a Timberwolves 15 ponttal vezetett a Lakers előtt.A harmadik negyedben Jackson Hayes robbant, a Lakers pedig már csak 10 pontra hozta vissza a különbséget.Az utolsó negyedben a Lakers keményen dolgozott a pontszerzésért, míg a Timberwolves stabilizálta az eredményt.A Timberwolves végül 127-117-re legyőzte a Lakers csapatát.

1

Mint tudjuk, a nemzetközi kosárlabdatornák nagyon intenzívek.Nem csak kiváló kosarasokra van szükség, hanem tökéletes pályára is, hogy a kiváló sportolók teljes mértékben kibontakoztathassák képességeiket.Mit tartalmaz tehát egy tökéletes stadion?FIBA szabványos kosárlabda állványok, fapadlós kosárlabdapályák, valamint időmérők és eredményjelzők.

Akkor milyen kosárlabdapálya lehet a FIBA ​​kosárlabdapálya?

Íme az LDK10000 FIBA ​​kosárlabda állvány bemutatása referenciaként:

1.LDK10000: FIBA ​​által jóváhagyott Electric Walk Basketball Hoop versenyekhez

2

LDK10000 FIBA ​​kosárlabda Előny:

1.Elektromos hidraulikus rendszer
2. Automatikus Electric Walk rendszer, amely könnyen mozgatható
3.Minden minőséget és méretet a FIBA ​​jóváhagyott.
Összecsukható: Könnyen elektromosan, hidraulikus összecsukható
Bélés: Kiváló minőségű tartós FIBA ​​szabvány vastagság
Felületkezelés: Elektrosztatikus epoxi porfestés, környezetvédelem, sav-, nedvesség-, festési vastagság: 70-80 um

3

2.LDK10015B: FIBA ​​leszerelhető, kiváló minőségű fa sportpadlórendszer

Fogalmazás::PE reszelő/nedvességszigetelő membrán + Rugalmas ütéscsillapító gumiszőnyeg/rugalmas párna + Keelson lemez/alfa- LVL FA + Köszörült horgony/acél retesz + Durva deszka/teherpanel + Hangelnyelő nemszőtt/hangszigetelő réteg + Tömör fa kompozit panelek/tető padló
Vastagság:72mm összesen
Felület:Kiváló minőségű, tartós többrétegű festés
Anyag:Környezetbarát, vízálló és kopásálló professzionális sportfestés, az USA-ból importált

Méret:32*19m
Előny:Leszerelhető típus, bérbe adható
Minősített:FIBA tanúsítvánnyal rendelkezik

4

5

3. A kosárlabda meccseken minden perc és másodperc befolyásolhatja az eredményt.

Tehát az eredménytábla nagyon fontos.LDK1304 Többfunkciós kosárlabda eredménytábla referenciaként.
Támogató keret:Alumínium vagy acél tartó
Felületkezelés:Elektrosztatikus epoxi porfestés, környezetvédelem, sav-, nedvesedésgátló.