Naujienos – Azijos žaidynės: Hangdžou (Kinija) baigiasi 19-osios Azijos žaidynės

Azijos žaidynės: Hangdžou (Kinija) baigiasi 19-osios Azijos žaidynės

Hangdžou Kinija – 19-osios Azijos žaidynės sekmadienį baigėsi uždarymo ceremonija Hangdžou mieste, Kinijoje po daugiau nei dvi savaites trukusių varžybų, kuriose dalyvavo 12 000 sportininkų iš 45 šalių ir regionų.

Varžybos vyko beveik visiškai be veido kaukių ne tik sportininkams, bet ir žiūrovams bei organizatoriams, po vienerių metų atidėjimo dėl koronaviruso pandemijos.

Dėl medalių buvo kovojama 40 disciplinųfutbolas, krepšinis, tinklinis, gimnastika, lengvoji atletika, meninis, nardymas, plaukimas ir kt, įskaitant neolimpinius, pvz., kabaddi, sepaktakraw ir stalo žaidimą „Go“.

„Esports“ debiutavo kaip oficialūs medalių renginiai Handžou mieste, kur yra elektroninės prekybos milžino „Alibaba Group Holding Ltd.“ būstinė.

图片3

Šeimininkė „Azijos olimpines žaidynes“ privertė atrodyti kaip Kinijos nacionalinis čempionatas, aukso medalių lentelėje pirmauja su 201, o Japonija – 52, o Pietų Korėja – 42.

Kinijos sportininkai daugelyje rungčių iškovojo aukso ir sidabro medalius, o Indija padarė didelę pažangą ir užėmė ketvirtą vietą su 28 aukso medaliais.

图片5

„Techniškai mes surengėme vienas geriausių Azijos žaidynių“, – sakė Azijos olimpinės tarybos laikinai einantis generalinio direktoriaus pareigas Vinodas Kumaras Tiwari spaudos konferencijoje sekmadienį prieš pasibaigiant finaliniams įvykiams.

„Iš viso pasiekėme 97 žaidynių rekordus, 26 Azijos rekordus ir 13 pasaulio rekordų, todėl žaidynių standartas buvo labai, labai aukštas.Esame tuo labai patenkinti.“

Shigeyuki Nakarai, kurio šokėjo vardas yra Shigekix, buvo Japonijos vėliavnešys, praėjus dienai po to, kai laimėjo aukso medalį vyrų breiko rungtyje, dar vadinamoje breiko šokiu, kad galėtų patekti į kitų metų Paryžiaus olimpines žaidynes.

Šiaurės Korėja su maždaug 190 sportininkų delegacija pirmą kartą po ankstesnių Azijos žaidynių 2018 metais Džakartoje ir Palembange (Indonezija) grįžo į tarptautinį daugialypės terpės renginį.

Pandemijos metu Šiaurės Korėja laikėsi griežtos COVID-19 sienų kontrolės.

Liepą Azijos olimpinė taryba patvirtino iki 500 Rusijos ir Baltarusijos atletų, kurie Azijos žaidynėse galėtų dalyvauti be nacionalinių simbolių, vykstant Rusijos karui prieš Ukrainą, tačiau galiausiai šie atletai Hangdžou nedalyvavo.

Anksčiau sekmadienį Kinija iškovojo meninio plaukimo komandų aukso medalį, iš viso surinkusi 868,9676 taško po laisvos rutinos.Japonija pelnė sidabrą (831,2535), o Kazachstanas laimėjo bronzą (663,7417).

Japonija iškovojo vyrų karatė komandų kata aukso medalį, o Taivanas Gu Shiau-shuang nugalėjo kazachstaną Moldir Zhangbyrbay moterų kumite 50 kilogramų svorio kategorijos finale.

图片6

Kitos Azijos žaidynės vyks Japonijos Aičio prefektūroje ir jos sostinėje Nagojoje 2026 m.

Sportinė įranga varžybose yra labai svarbi dalis.

LDK yra vieno langelio sporto aikštynų ir įrangos tiekėjas futbolo, krepšinio, padelio, teniso, gimnastikos aikštynams ir kt. Kinijoje.Produktai atitinka daugelio sporto federacijų kriterijus, įskaitantFIBA, FIFA, FIVB, FIG, BWF ir ktir pasiūlyti pritaikytas paslaugasnuo 1981 m.

LDK apima platų produktų kategorijų asortimentą.Daugumą įrangos, kurią matote Azijos žaidynėse, gali pasiūlyti LDK

图片7

Raktažodžiai: sporto įranga/futbolo aikštelė/futbolo vartai/krepšinio lankas/padelio teniso kortai/gimnastikos įranga/tinklinio badmintonas marinatinio kamuolio tinklelis/stalo teniso stalas