Naujienos – CHEN Meng laimėjo visos Kinijos finalą Tokijo olimpinėse žaidynėse moterų vienetų stalo teniso varžybose

Šiuolaikinės olimpinės žaidynės yra svarbiausias pasaulyje įvairių sporto šakų renginys.Tai didžiausia sporto šventė programoje pagal sporto šakų skaičių, dalyvaujančių sportininkų skaičių ir skirtingų tautų žmonių skaičių, susirinkusią tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje, draugiškos konkurencijos dvasia.

Nuo 1994 m. olimpinės žaidynės keičiamos vasaros ir žiemos žaidynėmis kas dvejus metus per ketverius kiekvienos olimpiados metus.Visų 206 nacionalinių olimpinių komitetų ir IOC olimpinės pabėgėlių komandos sportininkai turi teisę dalyvauti įvairiose sporto šakose ir renginiuose, kuriuos stebi pasaulinė auditorija.

Po metų vėlavimo 2020 m. Tokijo atidarymo ceremonija pagaliau prasidės 2021 m. liepos 23 d. Tikimasi, kad milijardai žmonių visame pasaulyje susirinks stebėti įvykių Tokijo olimpiniame stadione.

Šeštą 2020 m. Tokijo olimpinių žaidynių dieną CHEN Meng laimėjo visos Kinijos finalą moterų vienetų stalo teniso varžybose Tokijo Metropoliteno gimnazijoje.

Tokijo olimpinių žaidynių moterų vienetų stalo teniso varžybose CHEN Meng laimėjo visos Kinijos finalą1

Sun Yingsha (K) ir Chen Meng (R) iš Team China pozuoja fotografijoms per moterų vienetų stalo teniso medalių ceremoniją šeštąją 2020 m. Tokijo olimpinių žaidynių dieną Tokijo Metropoliteno gimnazijoje 2021 m. liepos 29 d. Tokijuje, Japonijoje.

Visos Kinijos finale liepos 29 d. Tokijo Metropoliteno gimnazijoje pasaulio lyderė 4:2 įveikė savo tautietę, o antrąją – SUN Yingsha.

Tai buvo sunkios rungtynės, kai 20-metis Sun pradėjo ataką ir laimėjo pirmąją partiją 9:11.Chenas atkovojo kitas dvejas rungtynes ​​ir laimėjo jas 11:6, 11:4, bet tada pralaimėjo 5:11 ketvirtajame.Iki 5-osios partijos 27-erių futbolininkė susikaupė ir laimėjo rezultatu 11:4, o vėliau išlaikė nervingumą, laimėdama 11:9.

Žinoma, tobulam stalo teniso pasirodymui reikia ne tik gerų įgūdžių, bet ir aukštos kokybės stalo teniso stalo, kad palaikytų.Mūsų LDK klientams gali pasiūlyti daugybę skirtingų geros kokybės stalo teniso stalų, jūsų pasirinkimui yra vidaus ir lauko stalai, taip pat jūsų pasirinkimui yra dvigubi sulankstomi modeliai ir viengubo sulankstymo modeliai.Šiandien norėtume jums rekomenduoti karštą patalpų MDF stalo teniso stalą – LDK4015.

LDK4015 gali būti naudojamas stalo teniso žaidime, tai madingas vaivorykštės dizainas, stalviršis pagamintas iš aukštos kokybės SMC medžiagos ir su 25 mm storio vienpakopiu liejimu.Jis taip pat su užrakinamais universaliais ratukais ir unikaliu sulankstomu dizainu, todėl bus geras pasirinkimas, jei ieškote nešiojamo ir sulankstomo stalo teniso stalo, daugiau informacijos apie šį modelį ar daugiau modelių apie mūsų stalo teniso stalą, nedvejodami susisiekite su mumis .

Kuriame ir kuriame pirmaujančius prekės ženklus, kurie tarnauja ir įkvepia sportininkus.Mes teikiame pirkėjo vertę augdami ir nuolat tobulėdami.Mes nuoširdžiai laukiame bendradarbiavimo su jumis!