Naujienos – kinų gimnastas Guanas Chenchenas Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo auksą plaukiant pusiausvyra

Tokijo olimpinėse žaidynėse kinų gimnastas Guanas Chenchenas iškovojo auksą pusiausvyros sijose

23Chenchen Guan iš Kinijos komandos varžosi per moterų pusiausvyros sijos finalą 2020 m. Tokijo olimpinių žaidynių vienuoliktą dieną
Ariake gimnastikos centre 2021 m. rugpjūčio 03 d. Tokijuje, Japonijoje, GUAN Chenchen pristatytas kaip paskutinis moterų varžovas.
Tokijo olimpinių žaidynių meninės gimnastikos varžybos antradienį (rugpjūčio 3 d.) balanso sijos auksui laimėti.Ji baigė anksčiau
komandos draugas TANG Xijing, o 2016 m. olimpinė daugiakovė Simone Biles atitiko 2016 m. Rio de Žaneiro bronzos medalį. Po įtempto laukimo sužibėjo Guano rezultatas – 14,633.
aukso medalis.Tangas uždirbo 14 233, o Bilesas surinko 14 000, kad iškovojo bronzą."Esu labai
džiaugiuosi ir labai didžiuojuosi galėdamas atstovauti savo šaliai“.

24Guano medalis yra pirmasis auksas, kurį jos šalies sportininkė iškovojo moterų gimnastikoje nuo tada, kai DENG Linlin taip pat užėmė pusiausvyros siją.

Kinijos Liaudies Respublikos gimnastai šiose žaidynėse taip pat finišavo 1:2, o SUI Lu prieš devynerius metus iškovojo sidabrą.

25
26
Geros kokybės pusiausvyros sija yra būtina talentingam sportininkui, jei ieškote geros kokybės pusiausvyros sijos, skirtos naudoti varžybose,
yra jūsų pasirinktas karštas modelis.

27LDK0302 yra FIG standartinė aliuminio gimnastikos balansinė sija, skirta naudoti varžybose.Reguliuojamas aukštis, 0,7-1,25m su 50mm variacijomis, ilgis 5m.Kalbant apie strypo medžiagą, tai aliuminio ovalus strypas, padengtas neslystančiu odiniu paviršiumi
.Kadangi jis yra su neslystančiomis / nežymiomis trinkelėmis, užtikrinančiomis saugią ir grindų apsaugą, sportininkams nereikia jaudintis dėl savo saugumo.Daugiau modelių

Dėl pusiausvyros sijos ar kitos gimnastikos įrangos nedvejodami susisiekite su mumis, jūsų pasitenkinimas yra mūsų tikslas!