Naujienos – Kinijos superlyga – prisidėjo Wu Lei, Zhang Linpengas ir Vargasas, Haigangas pelnė 4 įvarčius ir pralaimėjo Henanui 3:1

Kinijos superlyga – Wu Lei, Zhang Linpengas ir Vargas prisidėjo, Haigangas pelnė 4 įvarčius ir pralaimėjo 3:1 Henan

Kovo 30 d., 20:00, Šanchajaus SAIC Pudongo futbolo stadione vyko rungtynės tarp Shanghai Haigang ir Henan Club Jiuzu Dukang 2024 m. Kinijos Superlygos trečiojo turo.Galiausiai Šanchajaus uostas laimėjo 3:1.56-ąją minutę Wu Lei papildomu smūgiu įmušė pirmąjį įvartį;84-ąją minutę Kovičius smūgiu galva išlygino;89-ąją minutę Zhang Linpengas galva pasižymėjo;7-ąją žaidimo minutę Vargas iškovojo pergalę.Be to, Wu Lei (2 kartus), Yang Shiyuanas ir Wang Shenchao įmušė 4 įvarčius ir visi buvo pavadinti nuošalėje.Šanchajaus uostas namuose laimėjo 2 rungtynes ​​iš eilės.Per pirmuosius 3 turus ji turi 2 pergales ir 1 lygiąsias, sukaupusi 7 taškus.Per Kinijos Superlygos istoriją ji laimėjo visas 8 namų rungtynes ​​prieš savo varžovus.Henano klubas „Jiuzu Dukang“ pirmus 3 turus buvo be pergalių – 2 lygiosios ir 1 pralaimėjimas, sukaupęs 2 taškus.

图片1

Pirmuosiuose dviejuose Kinijos Superlygos etapuose Šanchajaus Haigangas su 1 pergale, 1 lygiosiomis ir 4 taškais užėmė 4 vietą, o Henan Club Jiuzu Dukang su 2 taškais ir 2 lygiosiomis iš eilės užėmė 11 vietą.„Shanghai Harbor“ ir „Henan“ klubas „Jiuzu Dukang“ Kinijos superlygoje susitiko 16 kartų, o Šanchajaus „Harbor“ turi 11 pergalių, 1 lygiąsias ir 4 pralaimėjimus.Šanchajaus uosto Kinijos superlygoje namuose 7 kartus žaidė su Henano klubu „Jiuzu Dukang“, o Šanchajaus uostas laimėjo visus.Palyginti su ankstesniu turu, Šanchajaus Haigango Bao Shimeng, Citardini, Yang Shiyuan ir Lu Wenjun į starto sudėtį įsuko Wang Shenchao, Rusa, Xu Xin ir Liu Zhurun, o Liu Yixin, Huang Ruifeng ir Huang Zichang iš Henan Club vyno protėvių Du Kang. sukasi Liu Bin, Wang Shangyuan ir Yang Yilin.

Nuostabi akimirka

11-ąją minutę Wu Lei apsisuko ir permetė kamuolį iš baudos aikštelės priekio, tačiau jis buvo nuošalyje ir įvartis buvo netinkamas.

13-ąją minutę Achimas Pengas žengė į priekį iš kairės baudos aikštelės pusės ir atsimušė į kairiosios kojos vidų.Kamuolys pataikė į kairiojo virpsto išorę ir atšoko nuo pagrindinės linijos, tačiau taip pat buvo nuošalyje.

31-ąją minutę Vargas sureguliavo kairiąją koją lanko viršuje ir įnirtingai smūgiavo.Xu Jiamin nesunkiai atėmė kamuolį.

38-ąją minutę Yang Shiyuanas smūgiavo kamuolį iš dešiniojo baudos aikštelės kampo, tačiau jis buvo nuošalyje.

42-ąją minutę Kovičius nustūmė smūgį iš baudos aikštelės vidurio, o Yanas Junlingas stebuklingai atrėmė kamuolį.

43-ią minutę Nasario atliko kampinį iš kairės, o Maidana galva nukreipė kamuolį virš centro.

Pirmąją sustabdymo minutę Yang Shiyuanas atliko tolimą smūgį iš lanko viršaus, o Xu Jiaminas sugavo kamuolį.

47-ąją minutę Wu Lei aplenkė kamuolį baudos aikštelės viduryje ir įmušė įvartį, tačiau jis buvo nuošalyje ir įvartis buvo netinkamas.

54-ąją minutę Nazario atliko baudos smūgį iš kairės į baudos aikštelę.Kovičiaus smūgis galva iš kairės baudos aikštelės skriejo virš skersinio.

图片2

56-ąją minutę Xu Jiaminas suklydo dideliu smūgiu baudos aikštelėje.Feng Jin smūgį iš dešinės baudos aikštelės krašto atrėmė Xu Jiamin.Wu Lei krito ant žemės baudos aikštelėje ir įmetė kamuolį. Wu Lei įmušė trečią įvartį šį sezoną Kinijos superlygoje ir Šanchajaus Haigang pirmavo 1:0!

59-ąją minutę Nasario baudos smūgis iš 25 metrų buvo pernelyg tikslus ir Yanas Junlingas atėmė kamuolį.

65-ąją minutę Vargasas paleido kamuolį iš dešinės viršutinės lanko pusės, o kamuolys šiek tiek praskriejo nuo dešiniojo virpsto.

70-ąją minutę Wang Shen apsisuko ir smūgiavo iš nedidelės baudos aikštelės.Kamuolys pataikė į Liu Yixiną ir skriejo į vartus.Tačiau Wang Shen pirmas pranoko kamuolį ir įvartis buvo netinkamas.

图片3

图片4

84-ąją minutę Nazario atliko kampinį iš dešinės.Kovicas aukštai pašoko nuo baudos aikštelės linijos ir įveikė Jiang Guangtai bei galva nukreipė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.Henan Club Jiuzu Dukang išlygino rezultatą 1-1!

89-ąją minutę Vargas atliko kampinį iš kairės, Zhang Linpengas pataikė į kairę nedidelės baudos aikštelės pusę ir įmušė įvartį, Šanchajaus Haigangas pirmavo 2:1!

图片5

图片6

7-ąją žaidimo minutę Oskaras atliko kampinį iš dešinės.Kovicas galva smūgiavo iš baudos aikštelės vidurio.Vargas sustabdė kamuolį kairėje lanko pusėje ir permetė kamuolį į artimą kampą.Šanchajaus uostas nužudė rezultatą 3:1!

Galiausiai Šanchajaus uostas namuose 3:1 įveikė Henan Club Jiuzu Dukang.

[Abiejų pusių sudėtis]

Šanchajaus uostas (4231): 1-Yan Junling;31-Bao Shimeng (53'4-Wang Shenchao), 3-Jiang Guangtai, 5-Zhang Linpeng, 19-Wang Zhen'ao;18-Citadini, 20-Yang Shiyuan (79'9) -Gustavo);11-Lv Wenjun (64'8-Oskaras), 10-Vargas, 27-Feng Jin (80'17-Shen Zigui);7-Wu Lei (80'16-Xu Xin);

Pakaitiniai žaidėjai nežaidžia: 2-Li Ang, 12-Chen Wei, 13-Wei Zhen, 14-Li Shenglong, 37-Chen Xuhuang, 41-Liang Kun, 45-Liu Xiaolong

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Liu Yixin, 36-Maidana, 24-Li Songyi, 13-Xu Haofeng;11-Achimas Pengas (74'7-Zhong Yihao), 8-Denic, 22-Huang Ruifeng (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huang Zichang (64'19-Yang Yilin);40-Nazario (90+2'9-Feng Boyuan), 20-Kovic;

Pakaitiniai žaidėjai nežaidžia: 1-Shi Chenglong, 3-Zhou Yuande, 16-Yang Kuo, 17-Wang Jinshuai, 21-Chen Keqiang, 23-Ke Zhao, 27-Niu Ziyi, 32-Li Tenglong

图片7

Panašių produktų galima rasti Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdiprofesionaliai gaminame ir statome narvų stadiono įmones, mes statome profesionalų narvelio futbolo stadioną, apimantį lanksčią plotą, galime pritaikyti 3 žmonėms, 5 žmonėms, 7 žmonėms, 11 žmonių ir kitas vietos dydžio zonas bei lengvai montuojamas. montuojamas visose patalpose ir lauke.

Pagal gamybos principą „aplinkos apsauga, aukšta kokybė, grožis, nulis priežiūros“ gaminių kokybė yra pirmoji pramonėje, o produktai taip pat yra giriami klientų.Tuo pačiu metu daugelis klientų „gerbėjų“ visada yra susirūpinę dėl mūsų pramonės dinamikos, lydinčios mus augti ir daryti pažangą!

Futbolo įvartis

图片11

Prabangi nešiojama žaidėjo sėdynė

图片12

Jūsų svarbiausi klausimai

(1)Ar turite tyrimų ir plėtros skyrių, prašau?
Taip, visi skyriaus darbuotojai turi daugiau nei 5 metų patirtį.Visiems OEM ir ODM klientams, jei reikia, siūlome nemokamą projektavimo paslaugą.

(2) Kokia yra paslauga po pardavimo?
Atsakykite per 24 valandas, 12 mėnesių garantija ir aptarnavimo laikas iki 10 metų.

(3) Koks yra pristatymo laikas, prašau?
Paprastai tai yra 7-10 dienų mėginiams, 20-30 dienų masinei gamybai ir tai skiriasi priklausomai nuo sezonų.

(4) Ar galite pasirūpinti siuntimu už mus?
Taip, jūra, oru ar greituoju transportu turime profesionalią pardavimo ir siuntų komandą, kuri siūlo geriausią ir greitą aptarnavimą.

(5) Ar galėtumėte atspausdinti mūsų logotipą?