Naujienos – Jameso 48 taškų sezono rekordas, Shen Jing karjeros vakaras, „Lakers“ įveikė „Rockets“, kad nutrauktų savo pralaimėjimų seriją.

Jameso 48 taškų sezono rekordas, Shen Jing karjeros vakaras, „Lakers“ įveikė „Rockets“ ir nutraukė savo pralaimėjimų seriją.

Sausio 17 d., Pekino laiku, tęsėsi 2022–2023 m. NBA reguliarusis sezonas, Los Andželo „Lakers“ namuose žaisdamas dvišales rungtynes ​​su Hiustono „Rockets“.Rungtynių pabaigoje „Lakers“ vos 140:132 įveikė „Rockets“.Sustabdydami savo 3 pralaimėjimų seriją, jie taip pat suteikė varžovams 11 pralaimėjimų seriją.

Fokusuoti žaidėjai:

„Lakers“ gretose LeBronas Jamesas pataikė 16 iš 26 metimų, įskaitant 5 iš 10 tritaškių ir 11 iš 12 baudų metimų.Jis pelnė 48 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o žaidime nebuvo suklydę.48 taškai, tai taip pat didžiausias Lao Zhan rezultatas per vienerias sezono rungtynes.

„Rockets“ gretose Alperenas Shinas Kyungas pataikė 14 iš 17, 2 iš 2 tritaškių, 3 iš 5 baudų metimų, karjeros rekordą – 33 taškus, 15 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 blokus.

Kita žaidėjų statistika:

Kiti „Lakers“ žaidėjai: Troy'us Brownas – 6 taškai ir 3 atkovoti kamuoliai, Thomas Bryantas 6 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 2 blokuoti kamuoliai, Beverly 11 taškų ir 2 atkovoti kamuoliai, Schroederis 9 taškai ir 3 rezultatyvūs perdavimai, Westbrookas 24 taškai, 5 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai. , Gabriel 14 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 2 blokuoti kamuoliai, Nunnas 15 taškų ir 2 atkovoti kamuoliai, Toscano-Anderson 7 taškai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Kiti „Rockets“ žaidėjai: Kenyonas Martinas jaunesnysis – 17 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 2 blokuoti metimai, Jabari Smithas 14 taškų, 4 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai, Ericas Gordonas 19 taškų ir 8 rezultatyvius perdavimus, Jaylen Green 23 taškai, 5 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai. Tari Ethanas surinko 9 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, Jay'us Seanas Tate'as surinko 7 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Konkretūs balai: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 („Lakers“ atsilieka).

图片5 图片4 图片3

Krepšinio lankas

Žaidimo apžvalga:

Pirmajame kėlinyje Beverly pirmasis pataikė tritaškį, tačiau netrukus Shin Kyung apsisukimo kabliukai ir metimai iš eilės pataikė į tinklą.Po to abi pusės pradėjo virvės traukimą.„Lakers“ pusėje Jamesas ir Beverly toliau pataikė tritaškius.„Rockets“ pasikliauja Erico Gordono ir Shino Kyungo atakomis, kad pelnytų taškus.Įžengus į antrąją kėlinio dalį, dvi komandos varžėsi ir rotavo.Gabrielis ir Westbrookas realizavo 2 iš 2 baudų metimų už iš eilės pražangas, o Troy'us Brownas taip pat pataikė tritaškį.Ethanas atliko viršūnę, o Gordonas pataikė 3 iš 3 baudų metimų.Po vieno ketvirčio „Rockets“ laikinai atsiliko 35:37.

图片6

Krepšinio žiedas

Antrajame ketvirtyje „Lakers“ pradėjo naują mažos kulminacijos bangą.Gabrielius padarė galą ir surinko 2+1.„Lakers“ kartą susikūrė dviženklį pranašumą.Tačiau nuo to laiko „Rockets“ taip pat sureagavo į puolimo bangą.Shen Jing yra ypač geros būklės.Po šuoliuko ir tritaškio taškų skirtumas grįžo iki 5 taškų.Nuo tada „Lakers“ ir toliau išlaikė nedidelį pranašumą, Schroederis prasibrovė ir pasižymėjo, o Toscano Andersonas taip pat stabiliai metė tritaškį.Šio ketvirčio pabaigoje Jamesas padėjo Beverly pataikyti tritaškį, taip pat atliko 2+1 dėjimą ir prasiveržimą.Po kėlinio „Lakers“ ir toliau pirmavo 73:61.

图片7

Pakeitęs puses, kad vėl kovotų, Shen Jing tęsė savo ugningą ryšį ir pelnė 8 taškus iš eilės ir pelnė 28 taškus, parašydamas naują rekordą per vienerias rungtynes ​​per savo karjerą.„Lakers“ ekipoje Jamesas vis dar yra puikios formos.Pataikius du iš eilės tritaškius taškų skirtumas ir toliau išlieka virš 10 taškų.Įžengęs į antrąją trečiojo kėlinio dalį, Gordonas atliko dėjimą, Martinas jaunesnysis iš eilės pelnė „dunks“, „Rockets“ sureagavo į puolimo bangą, o Jaylenas Greenas taip pat pajuto įžeidžiantį jausmą.Kėlinio pabaigoje jam pasisekė su šuoliu ir pataikė tris tritaškius.Kulminacijoje po trijų kėlinių jie nuo „Lakers“ atsiliko tik 4 taškais 98:102.

图片9 图片8

švieslentė

Paskutiniame ketvirtyje Jamesas atliko net 4 baudos metimus ir pataikė tritaškį.„Lakers“ kartą lėmė dviženklį skaičių.Tačiau „Rockets“ buvo itin atkaklūs ir, vadovaujami Greeno, priartėjo prie rezultato.Per paskutines 3 su puse žaidimo minutės Jabari-Smithas pataikė tritaškį, o taškų skirtumas grįžo iki 3 taškų, o pergalės ir pralaimėjimo įtampa atsinaujino.Nuo tada „Rockets“ vis dar stipriai spaudžia, Gordonas atliko dėjimą, Jamesas atsakė šuoliu, o „Lakers“ pirmavo 4 taškais, likus žaisti 50,4 sek.Po to „Rockets“ ėmėsi pražangos taktikos, tačiau nepavyko.Galų gale, pasibaigus žaidimui, „Lakers“ per plauką įveikė „Rockets“ 140:132.Sustabdydami savo 3 pralaimėjimų seriją, jie taip pat suteikė varžovams 11 pralaimėjimų seriją.

图片10

Krepšinio salė

Abi pradinės sudėties:

„Rockets“: Kenyonas Martinas jaunesnysis, Alperonas Shinkyungas, Jabari Smithas jaunesnysis, Ericas Gordonas, Jaylenas Greenas

„Lakers“: Patrickas Beverley, Thomas Bryantas, Troy'us Brownas, Dennisas Schroderis, LeBronas Jamesas

b7dc4f5753bc0bfddd9ddfa2720392d

图片1190de0513730300331e7f58771ee0fe1

图片12

Panašių produktų galima rasti Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdiprofesionaliai gaminame ir statome narvų stadiono įmones, mes statome profesionalų narvelio futbolo stadioną, apimantį lanksčią plotą, galime pritaikyti 3 žmonėms, 5 žmonėms, 7 žmonėms, 11 žmonių ir kitas vietos dydžio zonas bei lengvai montuojamas. montuojamas visose patalpose ir lauke.

Pagal gamybos principą „aplinkos apsauga, aukšta kokybė, grožis, nulis priežiūros“ gaminių kokybė yra pirmoji pramonėje, o produktai taip pat yra giriami klientų.Tuo pačiu metu daugelis klientų „gerbėjų“ visada yra susirūpinę dėl mūsų pramonės dinamikos, lydinčios mus augti ir daryti pažangą!

Jūsų svarbiausi klausimai

(1) Ar turite mokslinių tyrimų ir plėtros skyrių?
Taip, visi skyriaus darbuotojai turi daugiau nei 5 metų patirtį.Visiems OEM ir ODM klientams, jei reikia, siūlome nemokamą projektavimo paslaugą.

(2) Kokia yra paslauga po pardavimo?
Atsakykite per 24 valandas, 12 mėnesių garantija ir aptarnavimo laikas iki 10 metų.

(3) Koks yra pristatymo laikas, prašau?
Paprastai tai yra 7-10 dienų mėginiams, 20-30 dienų masinei gamybai ir tai skiriasi priklausomai nuo sezonų.

(4) Ar galite pasirūpinti siuntimu už mus?
Taip, jūra, oru ar greituoju transportu turime profesionalią pardavimo ir siuntų komandą, kuri siūlo geriausią ir greitą aptarnavimą.

(5) Ar galėtumėte atspausdinti mūsų logotipą?