Naujienos – Mavs krašto „Knicks“ per pratęsimą

„Mavs“ įveikė „Knicks“ per pratęsimą

Dončičius į istoriją įrašė 60 taškų trigubą dublį

Dalaso žvaigždė Luka Dončičius perrašė NBA rekordų knygą­Antradienį su stulbinamu 60 taškų trigubu dubliu, dėl kurio „Mavericks“ rezultatu 126:121 įveikė Niujorko „Knicks“ pratęsimą.

Dončičius pridėjo 21 atkovotą kamuolį ir 10 rezultatyvių perdavimų ir tapo pirmuoju žaidėju NBA istorijoje, surinkusiu trigubą dublį – bent 60 taškų ir 20 atkovotų kamuolių.

Jis tik antras žaidėjas po Jameso­Hardenas, pelnęs 60 taškų per a­trigubas dublis, o Hardenas 2018 metais Hjustono gretose pelnė 60 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Dončičius pasiekė savo karjeros rekordą atkovodamas kamuolius ir surinkęs septintą trigubą dublį šiame sezone, padėdamas Dalasui susitelkti dėl pergalės.

„Knicks“ ekipa, kurią 33 taškais įvedė Quentin Grimes, likus 33,9 sekundės iki ketvirtojo kėlinio pritrūko devyniomis, tačiau Dalasas juos įveikė 12:3 ir užbaigė kėlinį.

Dončičius išlygino rezultatą likus vienai sekundei, atmušdamas savo paties tyčia nepataikytą baudos metimą ir pakilęs per minią žaidėjų, kad išnaudotų rezultatą.

Dončičius pelnė septynis iš jų­„Mavericks“ pelnė 11 taškų per pratęsimą ir iškovojo pergalę, o aikštę paliko didžiulėmis Dalaso publikos ovacijomis.

Bostone Jaylenas Brownas pelnė 39 taškus, o Jaysonas Tatumas pridėjo 38 ir pirmavo­„Celtics“, kurį taip pat pelnė 11 taškų ir 15 atkovotų kamuolių iš Roberto Williamso.

„Lakers“, pralaimėjusi keturis kartus iš eilės po to, kai žaidėjas Anthony Davisas dėl pėdos traumos liko nuošalyje, Orlande iškovojo labai reikalingą pergalę.

Jamesas pelnė 28 taškus, Thomas Bryantas – 21, o Russellas Westbrookas – trigubą dublį – 15 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Memfyje nustebino Finikso „Suns“ ir įveikė „Grizzlies“ 125:108.

Finikso atsarginis gynėjas Duane'as Washingtonas pelnė 26 taškus ir pirmavo aštuoniose „Suns“ komandose­žaidėjų dviženkliais skaičiais.

Denverio „Nuggets“, vadovaujama­Michaelas Porteris, surinkęs 30 taškų, antrajame ketvirtyje susikrovė 20 taškų deficitą ir įveikė „Kings“ Sakramente 113:106.

Denveriui Jamalas Murray'us pridėjo 25 taškus, o naudingiausias NBA žaidėjas Nikola Jokičius surinko 20, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Ivica Zubacas pelnė 23 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, o Los Andžele įveikė Torontą.

图片3

Dvi pergales iš eilės iškovojusiai „Clippers“ ekipai 23 taškus pridėjo Paulas George'as.Buvęs „Raptor“ Normanas Powellas trečiajame kėlinyje pelnė 11 iš 22 taškų „Clippers“ ekipai, kuri po penkių rungtynių išvykoje yra 2:1.

Reggie Jacksonas pridėjo 20 taškų, o buvęs „Raptor“ Kawhi Leonardas surinko 15 taškų, atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

Pascalis Siakamas į „Raptors“, laimėjusias dvejas ankstesnes rungtynes, pelnė 36 taškus.Gary Trentas jaunesnysis pridėjo 20 taškų, OG Anunoby – 18, Scottie Barnesas – 17 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.Trečiajame kėlinyje Fredas VanVleetas paliko žaidimą kietu nugara.

Shai Gilgeousas-Alexanderis pelnė 28 taškus, o Mike'as Muscala pridėjo 19 nuo atsarginių žaidėjų suolo, o Oklahoma City pelnė pergalę prieš San Antonijus ir užbaigė ilgiausią franšizės istoriją.

图片4

Jalenas Williamsas pridėjo 15 taškų ir 9 atkovotus kamuolius „Thunder“ komandai, kuri sukėlė mini atgimimą, namų rungtynių metu rezultatu 4:3, o visus tris pralaimėjimus pelnė po vieną kamuolį.

Ant atsarginių žaidėjų suolo surinko 68 taškus, tai yra antras daugiausiai per rungtynes ​​Oklahoma City istorijoje.

NBA varžybas visada persekioja įvairaus amžiaus žmonės – nuo ​​paauglių iki pagyvenusių žmonių.Ar žinote, kaip gaminamas krepšinio lankas?Ar žinote kokį nors skirtumą tarp lankų NBA aikštėje ir lankų savo mokykloje?

图片5图片6

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdiprofesionalaskrepšinio lankų tiekėjas varžyboms ir treniruotėms.Įvairūs modeliai susitinka su žmonėmis's kitoks reikalavimas.Lankų asortimentas apima aukščiausios klasės FIBA ​​patvirtinimą, FIBA ​​standartą ir įprastą krepšinio lanką.Krepšinio stovo dizainas reguliuojamo aukščio dangčiailankeliai, judantys lankai, įžeminti lankai, sieniniai lankai ir stogo lubų lankai, taip pat atskiri lankai suaugusiems ir vaikams.

图片7

Paprastai tarptautinėse varžybose, pavyzdžiui, NBA aikštėje ar kitoje jaunimo ar kolegų studentų tarptautinėse varžybose, bus naudojamas šis aukščiausios klasės FIBA ​​patvirtinimo krepšinio lankas.Klubai ar mokyklos naudos tik įprastą krepšinio stovą be FIBA ​​sertifikato.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltd, wPagal gamybos principą „aplinkos apsauga, aukšta kokybė, grožis, nereikalinga priežiūra“, gaminių kokybė yra pirmoji pramonėje, o produktai taip pat yra giriami klientų.Tuo pačiu metu daugelis klientų „gerbėjų“ visada yra susirūpinę dėl mūsų pramonės dinamikos, lydinčios mus augti ir daryti pažangą!