Naujienos – Nėra Jameso No Davis!Schroederis išlaiko dieną „Lakers“ nugalėjo „Heat“ 112:109!

Jokio Jameso, ne Deiviso!Schroederis išlaiko dieną „Lakers“ nugalėjo „Heat“ 112:109!

Sausio 5 d., 11:00 val., Pekino laiku NBA reguliariajame sezone ir toliau buvo karšta.Los Andželo „Lakers“ – Majamio „Heat“ namuose.Paskutinėse rungtynėse „Lakers“ pralaimėjo 14 taškų skirtumu.

„Lakers“ yra viena labiausiai nuviliančių komandų šį sezoną.Išlaikant konkurenciją tarp trijų geriausių tarpsezonio žaidėjų, jie iš esmės pašalino visus žaidėjus, kuriuos buvo galima iškeisti, tik kai kuriuos žaidėjus iš kampinių.Zhanas šį sezoną vis dar yra vienas iš dešimties geriausių žaidėjų pagal rezultatyvumą, tačiau jam 37 metai.Stori antakiai taip pat yra stiklo sandaros.Wei Shao sugebėjimai sumažėjo, todėl „Lakers“ negali laimėti per daug rungtynių.

„Heat“ pasirodymas šį sezoną taip pat sunkiai tenkina žmones, o puolimas – labai prastas.Laimei, jų gynyba stipri, o žvaigždės visada įjungtos ir išjungtos.Pastaruoju metu „Heat“ atsigavo ir iškovojo keturias pergales per 15 sustojimų.Ypač Hiro ir Abayo yra labai karštoje būsenoje.Šiame žaidime laukiama „Heat“ pergalės.

„Lakers“ 16-21 pozicijomis Vakarų konferencijoje užima 12-ą vietą.

„Heat“, 20-18, užėmė septintąją vietą Rytuose.

图片1图片2

图片3图片4

Abi pusės pradeda šį žaidimą:

„Heat“: Lori, Shiloh, Butleris, Martinas, Adebayoras

„Lakers“: Schroederis, Beverly, Reevesas, Andersonas, Bryantas (Jamesas praleido „Heat's“ Lonnie Walker dėl ne COVID-19 ligos)

Rungtynių pradžioje Beverly užsikabino ir įmušė pirmąjį „Lakers“ įvartį.Tada Lori ir Adebayor pataikė ir atsakė.Vėliau trys „Lakers“ apsaugininkai kovėsi su „Heat“ apylygiai.Tada „Lakers“ pradėjo pirmauti ir atversti rezultatą.Pirmojo kėlinio pabaigoje „Lakers“ pirmavo „Heat“ 32:23.

Antrojo kėlinio pradžioje „Lakers“ tęsė gerą puolimo būseną ir tęsė t

o puolime, o kartą išlaikė dviženklę persvarą.Sesijos pabaigoje „Heat“ staiga pasistengė.Emmanuelis Adebayoras nuolat pelnė įvartį viduje, padėdamas „Heat“ sumažinti skirtumą.Po kėlinio mūšio „Lakers“ 52:48 „Heat“.

Abiejų šalių pusės teismo duomenys:

„Lakers“: Reevesas 4:3, Bryantas 8:6, Beverly 4:4, Schroederis 10:2, 3:3, Weishao 12:5, 6:6, Brownas 2:3, 2:2, 2:2, Gabrielis 7 :2, Nannas 5:5

„Heat“: Martin 6 taškai, 3 kamuoliai, Butleris 9 taškai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 pertraukos, Adebayoras 12 taškų, 5 kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 pertraukos, 2 kamuoliai, Hiro 4 taškai, 2 lentos, Lori 9 taškai, 2 rezultatyvūs perdavimai, „Audibo“ 4 taškai, 2 lentos, 2 rezultatyvūs perdavimai.图片5

图片6

2018 m. – Naujas dizainas – Nešiojamas – Vidinis – spyruoklinis_副本 LDK1001A-krepšinio vartai3_副本 LDK1001B_副本

Jei yra koks nors puikus sportinės veiklos projektas, nedvejodami praneškite man.Kadangi galiu jums padėti su savo ilgamete patirtimi sporto srityje, ateik, pasitikėk manimi!

Sveiki atvykę į LDK pramonę, profesionalų sporto gamintoją Kinijoje.Pateikite savo reikalavimus!

„Heat“ kartą viršijo rezultatą.„Lakers“ taip pat šaudė ir išmušė, kad stabilizuotų situaciją, o vėliau abi pusės kurį laiką kovojo.Rezultatas pakaitomis augo.Trečiojo kėlinio pabaigoje „Lakers“ pirmavo 79:78.

„Heat“ pirmavo paskutiniame ketvirtyje, bet kurį laiką po to „Lakers“ buvo visi kariai.Sargas ir Bryantas visada galėjo atsakyti ir išlaikyti persvarą.Paskutinę akimirką Schroederis kritiniu momentu pramušė dėjimą ir iš esmės pražudė žaidimą.Butleris buvo visiškai lygus ir praleido tris taškus.Galiausiai „Lakers“ vos 112:109 įveikė „Heat“ ir iškovojo tris pergales iš eilės.

Šios dienos rungtynės užvirino man kraują.Be Zhano antakių „Lakers“ sugebėjo įveikti tvarkingą „Heat“, kas nustebino visus.Weishao, Bryantas ir Schroederis taip pat pasirodė gerai.Tai yra komandos pergalė.Kiekvienas yra herojus.

Tikiuosi, kad šis civilis galės pailsėti Lao Žano dieną.Žaiskite kaip reikia, žaiskite savo ypatingus įgūdžius ir leiskite Zhan pailsėti.Nors „Lakers“ rezultatai prasti, šį sezoną gali būti sunku žaisti atkrintamosiose, bet tikiu, kad Zhanas ir „Lakers“ gali mums paaiškinti.Noriu sušukti, „Lakers“ čempionatas!