Naujienos - Sassuolo 0:2 Napoli——Nuostabios futbolo rungtynės

„Sassuolo“ 0:2 „Napoli“ – nuostabios futbolo rungtynės

„Serie A“ lyderis „Napoli“ atsidūrė 18 taškų viršūnėje dėl įprastos pergalės išvykoje prieš „Sassuolo“.

Vos 12-ąją minutę „Napoli“ įmušė įvartį, kai Khvicha Kvaratskhelia po puikaus kamuolio smūgiavo į kampinį.

Armandas Lauriente pataikė į šeimininkų virpstą, o Victoras Osimhenas – „Napoli“ gretose.

Osimhenas 33-ąją minutę padarė rezultatą 2:0, kai galingai smūgiavo posūkyje ir prie artimojo virpsto įveikė Sassuolo vartininką Andrea Consigli.

Dabar Osimhenas pelnė įvarčius septyneriose Serie A rungtynėse iš eilės „Napoli“ ekipoje, kuri tik trečią kartą ir pirmą kartą nuo 1989–1990 m. bando tapti Italijos čempionu.

Svečiai manė, kad Giovanni Simeone pelnė trečiąjį įvartį per pratęsimą, tačiau teisėjo asistento patikrinimas vaizdo įrašu atmetė, kad įvyko nuošalė.

„Napoli“ per visą sezoną pralaimėjo tik vienas lygos rungtynes ​​ir per 23 rungtynes ​​turi 62 taškus, o antroje vietoje esantis Milano „Inter“ – 44 taškus.

„Inter“ laukia rungtynės, kurias jie žais šeštadienį, kai linksmins „Udinese“ San Siro stadione.

„Napoli“ savo Čempionų lygos grupėje užėmė aukščiau „Liverpool“ ir antradienį išvykoje žais Frankfurto „Eintracht“ pirmajame 16-osios etapo rungtynėse.

Pastatykite aikštę savo kieme ir prisijunkite prie šios įdomios sporto šakos.Kaip tai realizuoti?LDK tau padeda.LDK siūlo „vieno langelio“ paslaugą, aptarnauja visapusišką aikštyno įrangą, įskaitant tvorą, dirbtinę žolę, futbolo vartus ir kt.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdiprofesionaliai gaminame ir statome narvų stadiono įmones, mes statome profesionalų narvelio futbolo stadioną, apimantį lanksčią plotą, galime pritaikyti 3 žmonėms, 5 žmonėms, 7 žmonėms, 11 žmonių ir kitas vietos dydžio zonas bei lengvai montuojamas. montuojamas visose patalpose ir lauke.

Pagal gamybos principą „aplinkos apsauga, aukšta kokybė, grožis, nulis priežiūros“ gaminių kokybė yra pirmoji pramonėje, o produktai taip pat yra giriami klientų.Tuo pačiu metu daugelis klientų „gerbėjų“ visada yra susirūpinę dėl mūsų pramonės dinamikos, lydinčios mus augti ir daryti pažangą!