Naujienos – UEFA Europos lyga – „C Luo“ pasiūlė rezultatyvų perdavimą „Manchester United“ 1:0 „Real Sociedad“ grupės antrosiose atkrintamosiose varžybose

Ankstų lapkričio 4 d. rytą Pekino laiku 2022/2023 UEFA taurės E grupės šeštojo turo rungtynėse „Real Sociedad“ namuose susitiko su „Raudonaisiais velniais“ „Manchester United“.Po pirmojo kėlinio C Luo padėjo 18-mečiui Gana Joe prasibrauti pro vartus, po kurio abiem komandoms nepasisekė, MančesterisJungtinėišvykoje 1:0 nugalėjo „Real Sociedad“, tačiau dėl įvarčių skirtumo antroje grupėje, ne tiesiogiai iš rikiuotės, žais atkrintamosiose, grupės „Real Sociedad“ lyderė pateks į atkrintamųjų etapą.
„Manchester United“ 9 žaidimai nepralaimėjo į gerą būklę C Luo rezultatyvūs + 70 metrų atgal vytis kovos dėl pergalės širdį nemirs

Pradiniame etape „Real Sociedad“ pradėjo aukšto slėgio spurtą, vos 30 sekundžių „Real Sociedad“ atakavo netoli „United“ baudos aikštelės, Martino kairysis skersinis skriejo tiesiai iš apatinės linijos.5-ąją minutę „Real Sociedad“ išsiveržė į priekį, Merino perdavė tiesiai už Fernandeso, įsmeigtas į baudos aikštelę, kaire koja atmuštas smūgis.8-ąją minutę „United“ pagaliau turėjo progą atakuoti prie „Real Sociedad“ vartų, Luke'as Shaw pasirinko kamuolį, C Luo atsirėmė į gynėjo nugarą, kad atimtų kamuolį, buvo pasodintas, teisėjas nieko nesakė.

16-ąją minutę aklavietė buvo nutraukta, United backfield atgal De Gea tolimu perdavimu tiksliai surado dešinę B mokesčio pusę, pastarasis galva į vidurį, C Luo gavo kamuolį ir paleido tikslią dešinę koja tiesiai, 18 m. -senas jaunuolis Ganacho išilgai greitojo puolėjo kairėje pusėje gavo kamuolį į langelį kaire koja.Ghanacho pelnė pirmąjį savo įvartį šį sezoną ir išvedė „Manchester United“ svečiuose 1:0.

20-ąją minutę „Real Sociedad“ atakavo iš kairės aikštės pusės, Merino perėmė kamuolį ir smūgiavo iš vidurio, tačiau gynėjas atrėmė smūgį.26-ąją minutę „Manchester United“ perėmė kamuolį iš vidurio, B fee gavo kamuolį aikštės viduryje ir pasiuntė įstrižą perdavimą į kairę gynybos pusę.31-ąją minutę „Real Sociedad“ vidurio puolėjas, 19-metis Martinas bandė atlikti tolimą smūgį, kuris buvo labai nevykęs.40-ąją minutę „Manchester United“ nepertraukiamai liejo kamuolį aikštės gale, Ghanacho kulnas išmušė kamuolį aikštės viduryje ir buvo sulaužytas, Martinas gavo kamuolį per vidurį ir smūgiavo į vartus nekeldamas grėsmės. Kazemiras.

41-ąją minutę Lisandro pasiuntė tolimą daugiau nei 70 metrų perdavimą į aikštės galą, kad galėtų žaisti už nugaros, C Luo greitaeigis puolėjas privertė „Real Sociedad“ vidurio gynėją Pacheco nepataikyti į klirensą, C Luo vienintelė galimybė susidurti su atakuojančiu vartininku C. Luo pasirinko šaudyti šiek tiek aukštai.43-ią minutę „Real Sociedad“ atakavo po sėkmingo kontraplėšimo aikštės priekyje, o asistavęs Grosabelis buvo blokuotas De Gea priešais vartus.

Antrajame kėlinyje, 47-ąją minutę, „Real Sociedad“ skersavo kamuolį iš kairės, o galva iš aikštės vidurio buvo per aukštai, trukdant Thurrottui.58-ąją minutę „Manchester United“ pakoregavo ir Rashfordą pakeitė Van Der Beek, kuris atakos pabaigoje buvo vidutiniškas.Fernandesas galva skriejo virš vartų.

70-ąją minutę „Real Sociedad“ iš kairės aikštės pusės įmetė kamuolį į baudos aikštelę, o Fernandesas smūgiavo aukštai iš aikštės vidaus po smūgio galva.76-ąją minutę Rashfordas buvo nukirstas aikštės viduryje, o Thurrottas su kamuoliu pasiveržė į priekį ir smūgiavo aukštai.79-ąją minutę Thurrottas smūgiavo žemai ir toli nuo baudos aikštelės linijos.

Po to „Manchester United“ vis kabėjo kamuolį link „Real Sociedad“ vartų, bet niekaip negalėjo sugriebti galvos.Visas mačas baigėsi tuo, kad „Manchester United“ išvykoje 1:0 įveikė „Real Sociedad“ komandą, tačiau dėl įvarčių skirtumo, užimančio antrąją vietą grupėje, jie tiesiogiai iš grupės nepateks ir žais dviejų ratų atkrintamosiose varžybose su trečiąja grupe. Čempionų lygos.

Abiejų pusių rikiuotės

„Manchester United“ (4-2-3-1): 1-De Gea/20-Dalot, 2-Lindelof (58 min., 39 - McTominay), 6-Lisandro, 23-Luxhau/14-Eriksen (81 min. 17-Fredas) , 18-Casemiro/34-Van Der Beek (58 min. 10-Rashford), 8-B mokestis, 49-Ganacho (81 min. 5-Maguire ) / 7-Cro

„Real Sociedad“ (4-4-2): 1-Remiro/18-Grosabelis (58 min. 6-Erustrado), 24-Lenormandas, 20-Pacheco, 15-Diogo Rico/3-Zubimendy, 8-Merino, 23-Bryce'as Mendesas (81 min. 5 - Suverdia), 42 - Martinas (58 min. 17 - Navarro) / 19 - Serote, 9 - Carlosas Fernandezas (71 min. 16 - Guevara)

Panašių produktų galima rasti Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdiprofesionaliai gaminame ir statome narvų stadiono įmones, mes statome profesionalų narvelio futbolo stadioną, apimantį lanksčią plotą, galime pritaikyti 3 žmonėms, 5 žmonėms, 7 žmonėms, 11 žmonių ir kitas vietos dydžio zonas bei lengvai montuojamas. montuojamas visose patalpose ir lauke.

Pagal gamybos principą „aplinkos apsauga, aukšta kokybė, grožis, nulis priežiūros“ gaminių kokybė yra pirmoji pramonėje, o produktai taip pat yra giriami klientų.Tuo pačiu metu daugelis klientų „gerbėjų“ visada yra susirūpinę dėl mūsų pramonės dinamikos, lydinčios mus augti ir daryti pažangą!

Futbolo įvartis

图片3 图片4 图片5 图片6

Prabangi nešiojama žaidėjo sėdynė

图片7 图片8 图片9

图片10 图片11 图片12

Jūsų svarbiausi klausimai

(1) Ar turite mokslinių tyrimų ir plėtros skyrių?
Taip, visi skyriaus darbuotojai turi daugiau nei 5 metų patirtį.Visiems OEM ir ODM klientams, jei reikia, siūlome nemokamą projektavimo paslaugą.

(2) Kokia yra paslauga po pardavimo?
Atsakykite per 24 valandas, 12 mėnesių garantija ir aptarnavimo laikas iki 10 metų.

(3) Koks yra pristatymo laikas, prašau?
Paprastai tai yra 7-10 dienų mėginiams, 20-30 dienų masinei gamybai ir tai skiriasi priklausomai nuo sezonų.

(4) Ar galite pasirūpinti siuntimu už mus?
Taip, jūra, oru ar greituoju transportu turime profesionalią pardavimo ir siuntų komandą, kuri siūlo geriausią ir greitą aptarnavimą.

(5) Ar galėtumėte atspausdinti mūsų logotipą?