Naujienos – kokią krepšinio įrangą žaidimams naudoja NBA

Kokią krepšinio įrangą žaidimams naudoja NBA

Balandžio 8 d., Pekino laiku, NBA reguliariajame sezone „Timberwolves“ įveikė „Lakers“ rezultatu 127:117.„Timberwolves“ grįžo į NBA Vakarų konferencijos NR.1.„Lakers“ prieš šiandienos rungtynes ​​grįžo į devintąją NBA Vakarų konferencijos vietą.Po pralaimėtų šiandienos rungtynių jie nuo „Kings“ atsilieka 0,5 žaidimo – aštuntoje NBA Vakarų konferencijoje ir 1,5 žaidimo lenkia „Warriors“, dešimtą NBA Vakarų konferencijoje.

Jamesas šiame žaidime nedalyvavo dėl ligos.Pirmajame žaidimo ketvirtyje Anthony Davisas žaidė visą sezoną ir atvedė „Lakers“ į 37 taškus per vieną ketvirtį, o „Timberwolves“ pirmavo 4 taškais ir baigė pirmąjį ketvirtį.Tačiau dėl smūgio į akį Anthony Davisas vėliau anksti pasitraukė dėl traumos.Antrajame ketvirtyje Nazas Reidas pirmavo „Timberwolves“ per vieną ketvirtį pelnęs 18 taškų ir surinkęs 46 taškus, aplenkdamas „Lakers“.Kėlinio pabaigoje „Timberwolves“ pirmavo „Lakers“ 15 taškų skirtumu.Trečiajame kėlinyje Jacksonas Hayesas sprogo, o „Lakers“ sugrąžino skirtumą tik iki 10 taškų.Paskutiniame ketvirtyje „Lakers“ sunkiai dirbo siekdami taškų, o „Timberwolves“ stabilizavo rezultatą.Galiausiai „Timberwolves“ įveikė „Lakers“ rezultatu 127:117.

1

Kaip žinome, tarptautiniai krepšinio turnyrai vyksta labai intensyviai.Tam reikia ne tik puikių krepšininkų, bet ir tobulos aikštelės, kad puikūs sportininkai galėtų visapusiškai atskleisti savo sugebėjimus.Taigi, ką sudaro tobulas stadionas?FIBA standartiniai krepšinio stovai, krepšinio aikštelės su medinėmis grindimis, taip pat laikmačiai ir švieslentės.

Tada kokia gali būti FIBA ​​krepšinio aikštelė?

Pateikiame FIBA ​​krepšinio stovo LDK10000 pristatymą:

1.LDK10000: FIBA ​​patvirtintas varžyboms skirtas elektrinis vaikščiojimas krepšinio lankas

Paminkštinimas: Aukštos kokybės patvarus FIBA ​​standartinio storio
Paviršiaus apdorojimas: elektrostatinis epoksidinis miltelinis dažymas, aplinkos apsauga, rūgštingumą, drėgmę mažinantis, dažymo storis: 70 ~ 80 um

3

2.LDK10015B: FIBA ​​išardoma Aukštos kokybės medinių sportinių grindų sistema

Sudėtis::PE dildė / drėgmei atspari membrana + elastingas amortizacinis guminis kilimėlis / elastingumo padas + Keelson plokštė / pabėgėlis - LVL MEDIENA + Įžemintas inkaras / plieninis skląstis + Grubi lenta / apkrovos plokštė + Garsą sugeriantis neaustinis / garsui nepralaidus sluoksnis + Medžio masyvo kompozicinės plokštės / viršus grindų
Storis:Iš viso 72 mm
Paviršius:Aukštos kokybės patvarus daugiasluoksnis dažymas
Medžiaga:Aplinkai atsparus, vandeniui ir dilimui atsparus profesionalus sportinis dažymas, importuotas iš JAV

Dydis:32*19m
Privalumas:Išardomas tipas, galima nuomotis
Sertifikuota:FIBA sertifikatas

4

5

3. Krepšinio žaidimuose kiekviena minutė ir sekundė gali turėti įtakos rezultatui.

Taigi rezultatų suvestinė yra labai svarbi.LDK1304 Daugiafunkcinė krepšinio rezultatų suvestinė.
Turime dviejų dydžių:1800x900mm ir 1200x600mm
Įvesties įtampa:AC110V-240V