Naujienos – ZHU Xueying iškovojo auksą moterų gimnastikoje su batutais

ZHU Xueying iškovojo auksą moterų gimnastikoje su batutais

ZHU

ZHU Xueying pasiekė naujas aukštumas ir iškovojo auksą moterų gimnastikoje ant batuto Kinijos Liaudies Respublikoje.

Itin konkurencingame finale 23-ejų futbolininkas atliko daugybę protu nesuvokiamų posūkių, atkovojo kamuolius ir salto ir užėmė lentelės viršų su 56 635 taškais.

Puiki rutina taip pat atėmė iš lenktynių favoritės kanadietės Rosannagh MacLennan iš trečiojo olimpinio aukso.32-ejų futbolininkas finišavo visai šalia medalių ketvirtoje vietoje – 55 460.

Kanados gimnastas iškovojo bronzos medalį ir skausmingai laukė, kol buvęs jaunimo olimpinis čempionas Zhu, kuris buvo paskutinis varžovas, užbaigs savo rutiną.

Jo komandos draugas LIU Linglingas (26 m.) liepos 30 d. „Ariake Gym“ stadione iškovojo sidabrą su 56 350 taškų. Du Kinijos sportininkai finale eliminavo pirmą ir antrą iš 16 laukų.Tai pirmas kartas, kai šalis olimpinėse žaidynėse iškovojo auksą ir sidabrą moterų gimnastikoje ant batuto.

Bronza atiteko Didžiosios Britanijos mylimajam 30 metų Bryony Pageui, kuris 2016 m. Rio de Žaneire iškovojo sidabrą su 55 735.

Žinoma, tobulam sportininkų pasirodymui reikia ne tik gerų įgūdžių, bet ir kokybiško batuto kaip atramos.Mūsų LDK gali pasiūlyti savo klientams daugybę skirtingų aukštos kokybės batutų tipų.Galite pasirinkti treniruočių ir varžybų stilius, taip pat vidaus ir lauko stilius.Šiandien rekomenduoju populiarų FIG sertifikuotą batutą LDK51071.