Ziņas — 2023. gada Āzijas kauss sievietēm basketbolā: Ķīnas sieviešu basketbola izlase ar 73:71 pret Japānas komandu, pēc 12 gadiem atkal sasniedzot Āzijas virsotni

2023. gada Āzijas kauss sievietēm basketbolā: Ķīnas sieviešu basketbola izlase 73:71 pret Japānas komandu, pēc 12 gadiem atkal sasniedzot Āzijas virsotni

2. jūlijā pēc Pekinas laika 2023. gada Āzijas kausa izcīņas finālā sievietēm basketbolā Ķīnas sieviešu basketbola izlase prombūtnes laikā paļāvās uz Li Menas un Haņas Sju divu kodolu vadību, kā arī daudzu debitantu brīnišķīgo sniegumu. no daudziem galvenajiem spēlētājiem.Ar 73:71 uzvarēja Japānas sieviešu basketbola izlasi, kas 12 gadus dominēja Āzijas sieviešu basketbola izlasē, un pēc 12 gadiem atkal sasniedza Āzijas virsotni.图片1

2023. gada Āzijas kausa izcīņas sievietēm basketbolā finālā pēc aizraujošas un kāpumu un kritumu spēles Ķīnas basketbola izlase beidzot ar 73:71 uzvarēja Japānas basketbola izlasi, noslēdzot pretinieces piecus pēc kārtas Āzijas kausa čempionātus.atpakaļ uz Āziju.

Ķīnas izlases pamatsastāva spēlētājs Jans Livejs pusfināla mačā pret Austrāliju sarāva kreisās sānu saites, kas kārtējo reizi met ēnu uz Ķīnas izlases izredzēm.Neskatoties uz to, Ķīnas komandai joprojām nav skatuves bailes, un vienmēr ir cilvēki, kas kritiskos brīžos var piecelties.**Han Xu, Li Meng, Jin Weina, Li Yuan un Wang Siyu parādīja Ķīnas sieviešu basketbola izlases neatlaidīgo cīņassparu.Un Haņs Sju šajā spēlē kārtējo reizi atdeva double-double ar 26 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām, kas ir lielākais devums Ķīnas izlases čempionātā.

Pēc spēles sākuma Ķīnas izlase paļāvās uz augsto piespēli, un jaunais spēlētājs Jins Veina izvirzījās vadībā un pūta uzbrukuma ragu.Pirmā puslaika pirmajā pusē abas puses spēlēja ļoti piesardzīgi, un rezultāts pārmaiņus auga.Kad rezultāts bija 17, Ķīnas izlases zvaigzne Haņ Sju pēkšņi izlauzās un guva 7 punktus pēc kārtas, palīdzot Ķīnas komandai palielināt starpību.

Otrā ceturtdaļa sākās ar 3 minūtēm un 37 sekundēm.Kad Ķīnas komanda bija vadībā ar 26:19, Haņs Sju un Li Mengs devās atpūsties.No tā brīža Ķīnas izlase sāka nonākt mīnusos, un pirmajā puslaikā vārtus neguva.Japānas izlase izmantoja iespēju, ka nebija divu Ķīnas izlases pamatsastāva spēlētāju, guva 16 punktus pēc kārtas un apsteidza rezultātu 26:35.

图片3

Pirmajā puslaikā Ķīnas izlase izdarīja 10 piespēles, pretiniecei tikai 5.

Tik pasīvā situācijā finālā Ķīnas sieviešu basketbola izlase saliedējās un otrajā puslaikā pārgrupējās.Lai gan Jans Livejs nevarēja atspēlēties, aizmugures līnija Li Juaņs un Vans Siju izturēja spiedienu.Li Juaņs sniedza Han Sju pietiekamu atbalstu no ārpuses, un Van Siju daudzkārt piecēlās kritiskos brīžos.

图片4

Tādā veidā Ķīnas sieviešu basketbola izlase finālā izaicinās Japānas izlasi, Āzijas kausa izcīņas čempioni Sieviešu basketbolā.Pēdējā šodien citā pusfinālā ar 88:52 uzvarēja Jaunzēlandi.

Pirms diviem gadiem Japānas sieviešu basketbola izlase finālā uzvarēja Ķīnas sieviešu basketbola izlasi, izcīnot piecus Āzijas kausa čempionātus pēc kārtas.Šoreiz nogaidīsim un redzēsim, vai Ķīnas sieviešu basketbola izlase, kas jau kļuvusi par Pasaules kausa vicečempioni, spēs atriebt savu kaunu un pēc 12 gadiem atkal sasniegt Āzijas virsotni.

图片5

LDK ir otrā FIBA ​​sertificētā rūpnīca Ķīnā un arī FIBA ​​oficiālais partneris

图片6

FIBA apstiprinātais basketbola grozs

图片7 图片8

*Pašlaik mums ir 5 FIBA ​​sertificēti bumbu statīvi, tostarp LEVEL 1-3, kas tiek izmantoti daudzās vietējās un starptautiskās sacensībās un augstākās klases klubos, universitātēs un starptautiskās skolās utt.