Ziņas — Ķīnas Superlīga — Vu Lei, Džans Linpens un Vargass sniedza ieguldījumu, Haigangs guva 4 vārtus un uzvarēja Henanu ar 3:1

Ķīnas Superlīga – Vu Lei, Džans Linpens un Vargass sniedza ieguldījumu, Haigangs guva 4 vārtus un uzvarēja Henanu ar 3:1

30. martā pulksten 20:00 Šanhajas SAIC Pudongas futbola stadionā tika aizvadīta spēle starp Shanghai Haigang un Henan Club Jiuzu Dukang 2024. gada Ķīnas Superlīgas trešajā kārtā.Galu galā Šanhajas osta uzvarēja ar 3:1.56. minūtē Vu Lei ar papildu metienu guva pirmos vārtus;84. minūtē Kovičs ar galvu panāca neizšķirtu;89. minūtē Džans Linpens guva vārtus ar galvu;pamatlaika 7. minūtē Vargass nodrošināja uzvaru.Turklāt Vu Lei (2 reizes), Jangs Šijuaņs un Vans Šenčao guva 4 vārtus un visi tika nosaukti ārpus laukuma.Šanhajas osta savā laukumā ir izcīnījusi 2 uzvaras pēc kārtas.Pirmajās 3 kārtās tai ir 2 uzvaras un 1 neizšķirts, iekrājot 7 punktus.Ķīnas Superlīgas vēsturē tā uzvarējusi visās 8 mājas spēlēs pret saviem pretiniekiem.Henaņas klubs Jiuzu Dukang pirmajās 3 kārtās palika bez uzvarām, izcīnot 2 neizšķirtus un 1 zaudējumu, iekrājot 2 punktus.

Ķīnas Superlīgas pirmajās divās kārtās Šanhajas Haigang ar 1 uzvaru, 1 neizšķirtu un 4 punktiem ieņēma 4. vietu, bet Henan Club Jiuzu Dukang ar 2 punktiem un 2 neizšķirtiem pēc kārtas ieņēma 11. vietu.Šanhajas osta un Henaņas klubs Jiuzu Dukang Ķīnas Superlīgā tikušās 16 reizes, Šanhajas ostai izcīnot 11 uzvaras, 1 neizšķirtu un 4 zaudējumus.Šanhajas ostas Ķīnas Superlīga savā laukumā pret Henaņas klubu Jiuzu Dukang spēlēja 7 reizes, un Šanhajas osta uzvarēja visās.Salīdzinot ar iepriekšējo kārtu, Šanhajas Haigangas Bao Šimens, Citardini, Jaņ Šijuaņs un Lu Veņdžuns sākumsastāvā rotēja Vanu Šenčao, Rusu, Sju Sjinu un Liu Džurunu, bet Henaņas kluba vīna priekšteči Du Kanga – Liu Jijiņs, Huans Ruifens un Huans Zičans. rotēja Liu Bins, Van Šanjuaņs un Jaņs Jilins.

Brīnišķīgs brīdis

11. minūtē Vu Lei apgriezās un raidīja bumbu no soda laukuma priekšpuses, taču tā bija ārpusē un vārti bija nederīgi.

13. minūtē no soda laukuma kreisās malas uz priekšu izgāja Ahims Pens un atsitās pret kreisās kājas iekšpusi.Bumba trāpīja pa kreiso vārtu stabu ārpusē un izlēca no bāzes līnijas, taču tā bija arī ārpusē.

31. minūtē Vargass pielaboja kreiso kāju loka augšdaļā un nikni meta.Sju Dzjamins viegli konfiscēja bumbu.

38. minūtē Jangs Šijuans no soda laukuma labā stūra sita bumbu, taču tā bija ārpusē.

42. minūtē Kovičs raidīja sitienu no soda laukuma vidus, un Jans Džunlings ar burvju palīdzību atvairīja bumbu.

43. minūtē Nasario no kreisās malas izpildīja stūra sitienu, un Maidana ar galvu raidīja bumbu pāri centram.

Pirmajā pārtraukuma minūtē Jangs Šijuaņs veica tālsitienu no loka augšdaļas, un Sju Dzjamins tvēra bumbu.

47. minūtē Vu Lei apsteidza bumbu soda laukuma vidū un guva vārtus, taču tā bija ārpusē un vārti bija nederīgi.

54. minūtē Nazario no kreisās malas raidīja brīvsitienu soda laukumā.Kovics ar galvu no soda laukuma kreisās malas lidoja pāri pārliktnim.

56. minūtē ar lielu sitienu soda laukumā kļūdījās Sju Dzjamins.Fen Jin sitienu no soda laukuma labās malas atvairīja Sju Dzjamins.Vu Lei nokrita zemē soda laukumā un ieslaucīja bumbu iekšā. Vu Lei guva savus trešos vārtus Ķīnas Superlīgā šosezon, un Šanhajas Haigang izvirzījās vadībā ar 1:0!

59. minūtē Nasario soda sitiens no 25 metriem bija pārāk precīzs, un Jans Džunlings bumbu konfiscēja.

65. minūtē Vargass no labās malas raidīja bumbu vārtos, un bumba nedaudz sita garām labajam vārtu stabam.

70. minūtē Vans Šens apgriezās un meta no mazā soda laukuma.Bumba trāpīja Liu Jišinam un lidoja vārtos.Tomēr Vans Šens pirmais pārspēja bumbu, un vārti bija nederīgi.

图片3

图片4

84. minūtē Nazario no labās malas izpildīja stūra sitienu.Kovics uzlēca augstu no mazā soda laukuma līnijas un pārspēja Dzjanu Guangtaju un ar galvu raidīja bumbu vārtu apakšējā kreisajā stūrī.Henan Club Jiuzu Dukang izlīdzināja rezultātu 1-1!

89. minūtē Vargass izpildīja stūra sitienu no kreisās malas, Džans Linpens sita pa mazā soda laukuma kreiso malu un guva vārtus, Šanhajas Haigang vadībā ar 2:1!

图片5

图片6

Spēles pārtraukuma 7. minūtē Oskars no labās malas izpildīja stūra sitienu.Kovics ar galvu raidīja bumbu no soda laukuma vidus.Vargass apturēja bumbu loka kreisajā malā un iesita tuvajā stūrī.Šanhajas osta nogalināja rezultātu 3:1!

Galu galā Šanhajas osta savā laukumā ar 3:1 uzvarēja Henan Club Jiuzu Dukang.

[Abu pušu sastāvs]

Šanhajas osta (4231): 1-Yan Junling;31-Bao Shimeng (53'4-Wang Shenchao), 3-Jiang Guangtai, 5-Zhang Linpeng, 19-Wang Zhen'ao;18-Citadini, 20-Yang Shiyuan (79'9) -Gustavo);11-Lv Wenjun (64'8-Oskars), 10-Vargas, 27-Feng Jin (80'17-Shen Zigui);7-Wu Lei (80'16-Xu Xin);

Nespēlēja aizstājēji: 2-Li Angs, 12-Chen Wei, 13-Wei Zhen, 14-Li Shenglong, 37-Chen Suhuang, 41-Liang Kun, 45-Liu Xiaolong

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Liu Jijiņs, 36-Maidana, 24-Li Songyi, 13-Sju Haofens;11-Ahims Pens (74'7-Zhong Yihao), 8-Deniks, 22-Huangs Ruifens (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huangs Zičangs (64'19-Yang Yilin);40-Nazario (90+2'9-Feng Boyuan), 20-Kovičs;

Nespēlēja aizstājēji: 1-Ši Čenlongs, 3-Džou Juande, 16-Jaņ Kuo, 17-Vans Dzjinšuai, 21-Chen Keqiang, 23-Ke Zhao, 27-Niu Ziyi, 32-Li Tenglong

图片7

Līdzīgus produktus var atrast Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdiprofesionālajā būru stadionu uzņēmumu ražošanā un būvniecībā mēs veidojam profesionālu būru futbola stadionu, kas aptver elastīgu laukumu, var pielāgot 3 cilvēkus, 5 cilvēkus, 7 cilvēkus, 11 cilvēkus un citas vietas lieluma zonas, un to var viegli uzstādīt. uzstādīts jebkurā iekštelpu un āra telpās.

Ar ražošanas principu “vides aizsardzība, augsta kvalitāte, skaistums, bez apkopes” produkcijas kvalitāte ir pirmā nozarē, un produktus slavē arī klienti.Tajā pašā laikā daudzi klientu “fani” vienmēr ir nobažījušies par mūsu nozares dinamiku, pavadot mūs, lai augtu un progresētu!

Futbola vārti

图片11

Luksusa pārnēsājams atskaņotāja sēdeklis

图片12

Jūsu svarīgākie jautājumi

(1)Vai jums, lūdzu, ir pētniecības un attīstības nodaļa?
Jā, visiem nodaļas darbiniekiem ir vairāk nekā 5 gadu pieredze.Visiem OEM un ODM klientiem mēs piedāvājam bezmaksas dizaina pakalpojumu, ja nepieciešams.

(2) Kāds ir pēcpārdošanas pakalpojums, lūdzu?
Atbildiet 24 stundu laikā, 12 mēnešu garantija un apkalpošanas laiks līdz 10 gadiem.

(3) Kāds ir izpildes laiks, lūdzu?
Parasti tas ir 7-10 dienas paraugiem, 20-30 dienas masveida ražošanai, un tas mainās atkarībā no gadalaikiem.

(4) Vai varat, lūdzu, noorganizēt sūtījumu mums?
Jā, pa jūru, gaisu vai ekspress, mums ir profesionāla pārdošanas un sūtījumu komanda, kas piedāvā vislabāko un ātru pakalpojumu.

(5) Vai jūs, lūdzu, varētu izdrukāt mūsu logotipu?