Ziņas – Džeimsa 48 punktu sezonas rekords, Šena Džinga karjeras vakars, Lakers pārspēja Rockets, lai pārtrauktu savu zaudējumu sēriju.

Džeimsa 48 punktu sezonas rekords, Šena Jinga karjeras vakarā, Lakers pārspēja Rockets, lai pārtrauktu savu zaudējumu sēriju.

17. janvārī pēc Pekinas laika turpinājās 2022.-2023. gada NBA regulārā sezona, Losandželosas "Lakers" savā laukumā aizvadot savstarpējās spēles pret Hjūstonas "Rockets".Spēles beigās Lakers ar 140:132 pārspēja Rockets.Pārtraucot savu 3 spēļu zaudējumu sēriju, viņi pretiniekiem piešķīra arī 11 spēļu zaudējumu sēriju.

图片1

Fokusa spēlētāji:

"Lakers" rindās Lebrons Džeimss realizēja 16 no 26 metieniem, tostarp 5 no 10 trīspunktniekiem un 11 no 12 soda metieniem.Viņš atzīmējās ar 48 punktiem, 8 atlēkušajām bumbām un 9 rezultatīvām piespēlēm, turklāt spēlē nebija neviena groza.48 punkti, kas ir arī Lao Žana augstākais rādītājs vienā sezonas spēlē.

"Rockets" rindās Alperens Šins Kjūns realizēja 14 no 17, 2 no 2 trīspunktniekiem, 3 no 5 soda metieniem, karjeras rekordu - 33 punktus, 15 atlēkušās bumbas, 6 rezultatīvas piespēles un 4 bloķētus metienus.

图片2

Cita spēlētāju statistika:

Pārējie Lakers komandas spēlētāji Trojs Brauns 6 punkti un 3 atlēkušās bumbas, Tomass Braients 6 punkti, 6 atlēkušās bumbas un 2 bloki, Beverlija 11 punkti un 2 atlēkušās bumbas, Šrēders 9 punkti un 3 rezultatīvas piespēles, Vestbruks 24 punkti, 5 atlēkušās bumbas un 4 bloki. , Gabrielam 14 punkti, 9 atlēkušās bumbas un 2 bloķēti metieni, Nunam 15 punkti un 2 atlēkušās bumbas, Toskāno-Andersonam 7 punkti un 3 rezultatīvas piespēles.

Citi Rockets komandas spēlētāji Kenjons Mārtins juniors 17 punkti, 7 atlēkušās bumbas un 2 bloķēti metieni, Džabari Smits 14 punkti, 4 atlēkušās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles, Ēriks Gordons 19 punkti un 8 rezultatīvas piespēles, Džeilens Grīns 23 punkti, 5 atlēkušās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles. Tari Ītanam 9 punkti un 7 atlēkušās bumbas, Džejam Šonam Teitam 7 punkti un 4 rezultatīvas piespēles.

Konkrēti rādītāji: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 (atpaliek Lakers).

图片5 图片4 图片3

Basketbola stīpa

Spēles apskats:

Pirmajā ceturtdaļā Beverlijs pirmais trāpīja trīspunktnieku, bet drīz vien Šina Kjūna pagrieziena āķi un metieni pēc kārtas trāpīja tīklā.Pēc tam abas puses uzsāka virves vilkšanu."Lakers" rindās Džeimss un Beverlijs turpināja trāpīt trīspunktniekus."Rockets" paļaujas uz Ērika Gordona un Šīna Kjuga uzbrukumiem, lai pēc kārtas gūtu punktus.Ieejot ceturtdaļas otrajā daļā, abas komandas sacentās un rotēja.Gabriels un Vestbruks realizēja 2 no 2 soda metieniem par pārkāpumiem pēc kārtas, bet trīspunktnieku realizēja arī Trojs Brauns.Ītans izdarīja izrāvienu, bet Gordons realizēja 3 no 3 soda metieniem.Pēc vienas ceturtdaļas Rockets uz laiku atpalika ar 35:37.

图片6

Basketbola gredzens

Otrajā ceturtdaļā Lakers uzsāka jaunu nelielas kulminācijas vilni.Gabriels izdarīja izrāvienu un panāca 2+1."Lakers" savulaik izveidoja divciparu pārsvaru.Taču kopš tā laika uz uzbrukuma vilni atbildējusi arī "Rockets".Shen Jing ir īpaši labā stāvoklī.Pēc lēciena un trīspunktnieka punktu starpība atgriezās līdz 5 punktiem.Kopš tā laika Lakers turpināja saglabāt nelielu pārsvaru, Šrēders izrāvās un guva vārtus, un arī Toskāno Andersons realizēja stabilu trīspunktnieku.Šīs ceturtdaļas beigās Džeimss asistēja Beverlijam trāpīt trīspunktnieku, turklāt viņš veica arī 2+1 layup un izrāvienu.Pēc puslaika Lakers turpināja vadībā ar 73:61.

图片7

Mainot puses, lai atkal cīnītos, Shen Jing turpināja savu ugunīgo pieskārienu un guva 8 punktus pēc kārtas, kā arī ir guvis 28 punktus, ierakstot jaunu rekordu vienā spēlē savā karjerā."Lakers" sastāvā Džeimss joprojām ir teicamā formā.Pēc trāpītiem diviem trīspunktniekiem pēc kārtas punktu starpība turpina turēties virs 10 punktiem.Ieejot trešās ceturtdaļas otrajā daļā, Gordons veica izspēles, Mārtins juniors guva dankus pēc kārtas, "Rockets" atbildēja uz uzbrukuma vilni, un Džeilens Grīns arī atrada aizskarošu sajūtu.Ceturtdaļas beigās viņš tika pie panākuma ar lēcienu un realizēja trīs trīspunktniekus.Kulminācijā pēc trim ceturtdaļām viņi no Lakers atpalika tikai par 4 punktiem 98:102.

图片9 图片8

rezultātu tablo

Noslēdzošajā ceturtdaļā Džeimss pat realizēja 4 soda metienus un realizēja trīspunktnieku."Lakers" vienreiz noveda līdz divciparu skaitlim.Taču Rockets bija ārkārtīgi sīksts, un Grīna vadībā viņi pietuvojās rezultātam.Spēles pēdējās 3 ar pusi minūtēs Džabari-Smits realizēja trīspunktnieku, un punktu starpība atgriezās līdz 3 punktiem, un atsākās uzvaras un sakāves spriedze.Kopš tā laika Rockets joprojām spēcīgi presē, Gordons guva layup, Džeimss atbildēja ar lēcienu, un Lakers bija vadībā ar 4 punktiem, kad līdz spēles beigām bija 50,4 sekundes.Pēc tam "Rockets" pieņēma neveiksmes taktiku, taču cieta neveiksmi.Beigās pēc spēles beigām Lakers ar 140:132 pārspēja Rockets.Pārtraucot savu 3 spēļu zaudējumu sēriju, viņi pretiniekiem piešķīra arī 11 spēļu zaudējumu sēriju.

图片10

Basketbola halle

Abi sākumsastāvi:

Rockets: Kenjons Mārtins jaunākais, Alperons Šinkjons, Džabari Smits jaunākais, Ēriks Gordons, Džeilens Grīns

Lakers: Patriks Beverlijs, Tomass Braients, Trojs Brauns, Deniss Šroders, Lebrons Džeimss

b7dc4f5753bc0bfddd9ddfa2720392d

图片1190de0513730300331e7f58771ee0fe1

图片12

Līdzīgus produktus var atrast Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdiprofesionālajā būru stadionu uzņēmumu ražošanā un būvniecībā mēs veidojam profesionālu būru futbola stadionu, kas aptver elastīgu laukumu, var pielāgot 3 cilvēkus, 5 cilvēkus, 7 cilvēkus, 11 cilvēkus un citas vietas lieluma zonas, un to var viegli uzstādīt. uzstādīts jebkurā iekštelpu un āra telpās.

Ar ražošanas principu “vides aizsardzība, augsta kvalitāte, skaistums, bez apkopes” produkcijas kvalitāte ir pirmā nozarē, un produktus slavē arī klienti.Tajā pašā laikā daudzi klientu “fani” vienmēr ir nobažījušies par mūsu nozares dinamiku, pavadot mūs, lai augtu un progresētu!

Jūsu svarīgākie jautājumi

(1) Vai jums, lūdzu, ir pētniecības un attīstības nodaļa?
Jā, visiem nodaļas darbiniekiem ir vairāk nekā 5 gadu pieredze.Visiem OEM un ODM klientiem mēs piedāvājam bezmaksas dizaina pakalpojumu, ja nepieciešams.

(2) Kāds ir pēcpārdošanas pakalpojums, lūdzu?
Atbildiet 24 stundu laikā, 12 mēnešu garantija un apkalpošanas laiks līdz 10 gadiem.

(3) Kāds ir izpildes laiks, lūdzu?
Parasti tas ir 7-10 dienas paraugiem, 20-30 dienas masveida ražošanai, un tas mainās atkarībā no gadalaikiem.

(4) Vai varat, lūdzu, noorganizēt sūtījumu mums?
Jā, pa jūru, gaisu vai ekspress, mums ir profesionāla pārdošanas un sūtījumu komanda, kas piedāvā vislabāko un ātru pakalpojumu.

(5) Vai jūs, lūdzu, varētu izdrukāt mūsu logotipu?