Jaunumi - Mavs mala Knicks pagarinājumā

Mavs mala Knicks pagarinājumā

Dončičs ieraksta vēsturi ar 60 punktu triple-double

图片1

Dalasas zvaigzne Luka Dončičs pārrakstīja NBA rekordu grāmatu­Otrdien ar satriecošu 60 punktu "triple-double", aizvedot "Mavericks" uzvarot pagarinājumā ar 126:121 pār Ņujorkas "Knicks".

Dončičs pievienoja 21 atlēkušo bumbu un 10 rezultatīvas piespēles, kļūstot par pirmo spēlētāju NBA vēsturē ar "triple-double" ar vismaz 60 punktiem un 20 atlēkušajām bumbām.

Viņš ir tikai otrais spēlētājs pēc Džeimsa­Hārdens, lai gūtu 60 punktus a­triple-double, Hjūstonas rindās 2018. gadā Hārdenam gūstot 60 punktus, izcīnot 10 atlēkušās bumbas un atdodot 11 rezultatīvas piespēles.

Dončičs sasniedza savas karjeras rekordu atlēkušajās bumbās un izcīnīja savu septīto "triple-double" sezonā, palīdzot Dalasai cīnīties par uzvaru.

Knicks ar 33 punktu pārsvaru no Kventina Grimsa, līdz ceturtajā ceturtdaļā bija atlikušas 33,9 sekundes, bija pārsvars par deviņiem, taču Dalasa to pārspēja ar 12:3, periodu noslēdzot.

Dončičs panāca neizšķirtu, kad atlika viena sekunde, gūstot sev tīši aizmestu soda metienu un izceļoties cauri spēlētāju pūlim, lai iztukšotu spēli neizšķirtu lēcienu.

图片2

Dončičs guva septiņus no­"Mavericks" guva 11 punktus pagarinājumā, noslēdzot uzvaru, un Dalasas skatītāju ovācijas pameta laukumu.

Bostonā Džeilens Brauns guva 39 punktus, bet Džeisons Teitums pievienoja 38, izvirzoties vadībā­Celtics, kuru arī 11 punkti un 15 atlēkušās bumbas palielināja Roberts Viljamss.

"Lakers", kas bija piedzīvojusi četrus zaudējumus pēc kārtas, kopš zvaigzne Entonijs Deiviss palika malā ar pēdas savainojumu, Orlando guva ļoti nepieciešamo uzvaru.

Džeimss guva 28 punktus, Tomass Braients pievienoja 21, bet Rasels Vestbruks realizēja triple-double – 15 punkti, 13 atlēkušās bumbas un 13 rezultatīvas piespēles.

Pārsteigumu Memfisā sagādāja Fīniksas "Suns", kas ar 125:108 pārspēja "Grizzlies".

Fīniksas rezervists Duins Vašingtons guva karjeras rekordu ar 26 punktiem, izvirzoties vadībā astoņos Suns­spēlētāji divciparu formātā.

Denveras Nuggets ar priekšgalā­Maikla Portera 30 punkti, otrajā ceturtdaļā atspēlējās no 20 punktu deficīta, pārspējot Kings ar 113:106 Sakramento.

Denveras labā 25 punktus pievienoja Džamals Marejs, bet NBA vērtīgākais spēlētājs Nikola Jokičs atzīmējās ar 20, deviņām atlēkušajām bumbām un 11 rezultatīvām piespēlēm.

Ivica Zubaka rēķinā 23 punkti un 16 atlēkušās bumbas, bet viesos Losandželosā uzvarēja Toronto.

图片3

23 punktus pievienoja Pols Džordžs "Clippers", kas izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas.Bijušais Raptors Normans Pauels trešajā ceturtdaļā guva 11 no saviem 22 punktiem Clippers labā, kas piecu spēļu izbraukumā ir 2:1.

Redžijs Džeksons pievienoja 20 punktus, bet bijušajam Raptoram Kavi Lenardam 15 punkti, astoņas rezultatīvas piespēles un septiņas atlēkušās bumbas.

"Raptors" labā 36 punktus guva Paskāls Siakams, kurš bija uzvarējis divās iepriekšējās spēlēs.Gerijs Trents juniors pievienoja 20 punktus, OG Anunobijs guva 18, bet Skotijs Bārnss guva 17 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.Trešajā ceturtdaļā Freds VanVlīts pameta spēli ar stingru muguru.

Šajs Džildžeuss-Aleksandrs guva 28 punktus, bet Maiks Muskala pievienoja 19 no rezervistu soliņa, Oklahomsitijai izcīnot uzvaru pār viesos Sanantonio, lai pabeigtu garāko laukuma franšīzes vēsturē.

图片4

Džeilens Viljamss pievienoja 15 punktus un deviņas atlēkušās bumbas "Thunder", kas ir izraisījis nelielu atdzimšanu, mājas spēļu laikā panākot 4:3, visas trīs neveiksmes gūstot ar vienu bumbu.

Uz soliņa guva 68 punktus, kas ir otrais visvairāk spēles laikā Oklahomsitijas vēsturē.

NBA sacensībām vienmēr dzenas visu vecumu cilvēki, sākot no pusaudža līdz vecāka gadagājuma cilvēkiem.Vai jūs zināt, kā tika ražots basketbola grozs?Vai jūs zināt kādu atšķirību starp stīpām NBA laukumā un stīpām jūsu skolā?

图片5图片6

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdiprofesionālibasketbola grozu piegādātājs sacensībām un treniņiem.Dažādi modeļi satiekas ar cilvēkiem's atšķirīga prasība.Riņķu klāsts ietver augstākās klases FIBA ​​apstiprinājumu, FIBA ​​standartu un arī parasto basketbola grozu.Basketbola statīva dizains regulējams augstumāstīpas, pārvietojamas stīpas, iezemētas stīpas, pie sienas stiprināmas stīpas un jumta stīpas, kā arī diferencētas stīpas pieaugušajiem un bērniem.

图片7

Parasti starptautiskās sacensībās, piemēram, NBA laukumā vai kādā citā jauniešu, vai kolēģu studentu starptautiskās sacensībās, tiks izmantots šīs augstākās klases FIBA ​​apstiprinājuma basketbola grozs.Klubi vai skolas izmantos tikai parasto basketbola statīvu bez FIBA ​​sertifikācijas.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltd, wSaskaņā ar ražošanas principu “vides aizsardzība, augsta kvalitāte, skaistums, bez apkopes”, produktu kvalitāte ir pirmā nozarē, un produktus atzinīgi novērtē arī klienti.Tajā pašā laikā daudzi klientu “fani” vienmēr ir nobažījušies par mūsu nozares dinamiku, pavadot mūs, lai augtu un progresētu!