Ziņas - Jaunā La Liga sezona un futbola vārti

Jaunā La Liga sezona un futbola vārti

Jaunā sezona La Liga unfutbolsmērķis

18. septembra agrā rītā pēc Pekinas laika La Liga jaunās sezonas piektajā kārtā Madrides Real savā laukumā aizvadīs galveno punktu pret Real Sociedad.Pirmajā puslaikā Barenecchia ar uzplaiksnījumu guva vārtus, taču Kubo Dzjanjins Pasaules vilnis tika noraidīts kā nederīgs.Otrajā puslaikā Balvede izlīdzināja rezultātu, un Jos é lu guva atspēlēšanos, palīdzot Madrides Real sasniegt 2:1.Uz vietas svinēja 60 000 Madrides Real fanu.

Kopš jaunās sezonas vairāki Madrides Real spēlētāji ir guvuši traumas.Par laimi, Belingems, kurš pievienojās vasaras logā, ir izglābis komandu pēc kārtas, uzvarot pirmajās četrās spēlēs pēc kārtas un ieņemot 12 punktus La Liga kopvērtējuma vadībā.Angļu zvaigzne savos pirmajos četros La Liga mačos ir guvusi 5 vārtus, pielīdzinot Krištianu Ronaldu radīto brīnumu.

Runājot par futbolu, mēs visi to zināmmērķis ir svarīga a sastāvdaļafutbola laukums.Kā mēs izvēlamies piemērotus futbola vārtus?

Pirmkārt, mums ir jānosaka mūsu stadiona lielums.Kā zināms, futbola spēles ir sadalītas sistēmās 3 pret 3, sistēmā 5 pret 5, sistēmā 7 pret 7 un sistēmā 11 pret 11. Mums ir jānosaka futbola vārtu lielums, pamatojoties uz vārtu lielumu.futbolslaukums vai futbola sistēma.

Otrkārt, izvēloties futbola vārtus, pievērsiet uzmanību to materiāliem.Dzelzs un tērauds ir pakļauti rūsai un ļoti sver.Un alumīnija sakausējuma futbola vārti ir viegli, ļoti izturīgi un nav viegli rūsējoši.

图片3

LDK ir dažāda izmēra futbola vārti.Mūsu futbola vārti ir izgatavoti no neapstrādāta alumīnija sakausējuma materiāla.Mums ir Nr.1 ​​krāsošanas līnijas.Pat sliktos laikapstākļos mūsu mērķis joprojām ir neskarts. Mums ir arī mobilais mērķis ērtai pārvietošanai.Mēs varam arī pielāgot mini futbola vārtus treniņu vajadzībām. Ja vēlaties uzzināt vairāk, laipni lūdzam sazināties ar mums.