Ziņas - No James No Davis!Šrēders notur dienu, kad Lakers uzvarēja Heat ar 112:109!

Nē Džeimsa Nē Deivisa!Šrēders notur dienu, kad Lakers uzvarēja Heat ar 112:109!

5. janvārī pulksten 11:00 pēc Pekinas laika NBA regulārā sezona turpināja būt karsta.Losandželosas Lakers pret Maiami Heat savā laukumā."Lakers" pēdējā spēlē zaudēja ar 14 punktu pārsvaru.

Lakers ir viena no visvairāk vilšanos sagādājušajām komandām šosezon.Konkurences uzturēšanas starpsezonā starp trim labākajiem spēlētājiem viņi būtībā iztīrīja visus spēlētājus, kurus varēja izmainīt, tikai dažus spēlētājus no stūriem.Žans šosezon joprojām ir viens no desmit labākajiem spēlētājiem pēc punktu gūšanas, taču viņam ir 37 gadi.Arī biezajām uzacīm ir stikla uzbūve.Veja Šao spējas ir kritušās, tāpēc Lakers nevar uzvarēt pārāk daudz spēļu.

Arī Heat sniegums šosezon cilvēkus ir grūti apmierināms, un uzbrukuma sniegums ir ļoti slikts.Par laimi, viņu aizsardzība ir spēcīga, un zvaigznes vienmēr ir ieslēgtas un izslēgtas.Pēdējā laikā Heat ir atguvusies un izcīnījusi četras uzvaras 15 pieturās.Īpaši Hiro un Abayo ir ļoti karstā stāvoklī.Šī spēle cer uz Heat uzvaru.

"Lakers" ar 16:21 ieņem 12. vietu Rietumu konferencē.

The Heat ar 20-18 ierindojās septītajā vietā austrumos.

图片1图片2

图片3图片4

Šo spēli sāk abas puses:

Siltums: Lori, Šilo, Batlers, Mārtins, Adebajors

Lakers: Šrēders, Beverlijs, Rīvss, Andersons, Braients (Džeimss izlaida Heat's Loniju Vokeri slimības dēļ, kas nav saistīta ar Covid-19)

Spēles sākumā Beverlijs pieķērās un guva pirmos vārtus Lakers labā.Tad Lori un Adebajors trāpīja un atbildēja.Vēlāk Lakers trīs aizsargu sastāvi ar Heat cīnījās līdzvērtīgi.Pēc tam Lakers sāka izvirzīties vadībā, atklājot rezultātu.Pirmās ceturtdaļas beigās Lakers izvirzīja Heat vadībā ar 32:23.

Otrās ceturtdaļas sākumā Lakers turpināja labo uzbrukuma stāvokli un turpināja t

o uzbrukumā, un vienu reizi saglabāja divciparu pārsvaru.Sesijas beigās Heat pēkšņi pielika pūles.Emanuels Adebajors nepārtraukti guva vārtus iekšā, palīdzot "Heat" samazināt atstarpi.Pēc puslaika cīņas Lakers 52:48 Heat.

Abu pušu pustiesas dati:

Lakers: Rīvs 4:3, Braients 8:6, Beverlijs 4:4, Šrēders 10:2, 3:3, Veišao 12:5, 6:6, Brauns 2:3, 2:2, 2:2, Gabriels 7 :2, Nanna 5:5

Heat: Mārtins 6 punkti, 3 piespēles, Batlers 9 punkti, 2 piespēles, 2 breiki, Adebajors 12 punkti, 5 piespēles, 2 piespēles, 2 breiki, 2 spēles, Hiro 4 punkti, 2 piespēles, Lori 9 punkti, 2 piespēles, Audibo 4 punkti, 2 piespēles, 2 piespēles.图片5

图片6

2018. gads — jauns dizains — pārnēsājams — iekštelpu — atsperes atbalsts_副本 LDK1001A-basketbola vārti3_副本 LDK1001B_副本

Ja ir kāds lielisks projekts par sporta aktivitātēm, nevilcinieties man zināt.Tā kā es varu jums palīdzēt ar savu ilggadējo pieredzi sporta jomā, nāciet, uzticieties man!

Laipni lūdzam LDK nozarē, profesionālā sporta ražotāja Ķīnā.Izvirziet savas prasības!

"Heat" vienreiz pārsniedza rezultātu."Lakers" arī meta iekšā un ārā, lai stabilizētu situāciju, un pēc tam abas puses kādu laiku cīnījās.Rezultāts pārmaiņus pieauga.Trešās ceturtdaļas beigās Lakers izvirzījās vadībā ar 79:78.

"Heat" izvirzījās vadībā pēdējā ceturtdaļā, bet kādu laiku pēc tam "Lakers" bija visi karavīri.Aizsargs un Braients vienmēr varēja sniegt atbildi un saglabāt vadību.Pēdējā brīdī Šrēders kritiskajā brīdī izlauzās cauri klājumam, lai būtībā nokautu spēli.Batlers bija absolūti līdzvērtīgs un izlaida trīs punktus.Visbeidzot "Lakers" ar nieka 112:109 uzvarēja "Heat" un izcīnīja trīs uzvaras pēc kārtas.

Šodienas spēle lika man asinīm vārīties.Bez Žana uzacīm Lakers spēja pārspēt sakārtoto Heat, kas visus pārsteidza.Labi uzstājās arī Veišao, Braients un Šrēders.Šī ir komandas uzvara.Katrs ir varonis.

Es ceru, ka šis civiliedzīvotājs varēs atpūsties Lao Žana dienā.Spēlējiet, kā jums vajadzētu, izspēlējiet savas īpašās prasmes un ļaujiet Žanam atpūsties.Lai gan Lakers ir slikti, šosezon var būt grūti spēlēt izslēgšanas spēlēs, bet es ticu, ka Žans un Lakers var sniegt mums izskaidrojumu.Man gribas kliegt, Lakers čempionāts!