Wiadomości – Celtics nieustraszeni, Lakers dumni z meczu w Boże Narodzenie

Celtics nieustraszeni, Lakers dumni z meczu w Boże Narodzenie

1-1

Wczesnym rankiem 26 grudnia czasu pekińskiego rozpocznie się wojna bożonarodzeniowa NBA.Każdy mecz to skupiona rozgrywka, pełna najważniejszych momentów!Najbardziej rzucającą się w oczy rzeczą jest żółto-zielona bitwa, która rozpoczyna się o 6 rano.Kto będzie się śmiał ostatni w bitwie pomiędzy czołowymi klubami NBA?

Mecz Celtics kontra Lakers zawsze był najbardziej aktualnym i interesującym meczem w NBA.Obie drużyny zdobyły 17 tytułów mistrzowskich NBA i zajmują pierwsze miejsce.Niezależnie od tego, czy jest to sezon zasadniczy, czy finały, za każdym razem, gdy spotykają się obie drużyny, wybucha ogromna iskra.W zeszłym sezonie na własnym boisku Celtics Layup Jamesa w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry został zablokowany przez bandytów Tatuma, co również wywołało zamieszanie.

1-2

Celtics kontynuują dobrą passę w tym sezonie.Prowadzą całą drogę z rekordem 22 zwycięstw i 6 porażek, prowadząc w lidze.W swoim ostatnim meczu pokonali na wyjeździe Clippers, którzy ostatnio są w dobrej formie.Wprowadzeni w tym sezonie poprzez handel Porzingis i Holiday doskonale wkomponowali się w zespół.Wysoki na 2,21 m Porzingis rozwiązał problem braku wzrostu wewnątrz drużyny Celtics i słabej ochrony ramy, a wszechstronny strażnik Holiday jest jeszcze lepszy. Uzupełniając zewnętrzną siłę ognia, zapewnia także siłę obrony.W miarę jak Tatum i Brown dojrzewają, Celtics, którzy są silni i silni, są niewątpliwie faworytami do zdobycia mistrzostwa w tym sezonie.Tym razem Celtics zmierzą się ze swoim starym wrogiem, Lakersami, a wydarzenie zbiega się z meczem świątecznym.Na pewno zrobią wszystko, aby ich przeciwnicy mieli gorzkie wakacje.

1-3

W porównaniu z szybkim postępem Celtics, obecna sytuacja Los Angeles Lakers jest wyjątkowo zła.Po zdobyciu mistrzostwa w połowie sezonu ich forma gwałtownie spadła i spadli na dziewiąte miejsce w Konferencji Zachodniej.W ostatnim meczu polegali na występie Jamesa powyżej 40. meczu, aby pokonać Thunder i przerwać passę czterech porażek z rzędu.Podczas passy porażek James i Mei nadal dobrze grali, ale zły stan innych zawodników utrudniał Lakersom rywalizację z innymi zespołami.Russell, który ma trzecią najwyższą pensję w zespole, wciąż nie może pozbyć się tytułu „faceta od wody”.Jego niestabilne wyniki spowodowały również, że był zamieszany w plotki handlowe.Na szczęście główny trener Ham w porę skorygował skład w ostatnim meczu, usuwając Russella z wyjściowego składu i wydłużając czas gry Hachimury.Hachimura odwdzięczył się także zaufaniem głównego trenera swoim znakomitym występem.Jednak w następnym meczu przeciwko Celtics nr 1 w lidze Lakers mogą nie być optymistami co do wygrania kolejnych meczów.

26 grudnia czasu pekińskiego podczas świątecznego meczu NBA Celtics pokonali Lakers 126:115.

Lakers (16-15): Nongmei miał 40 punktów, 13 zbiórek i 4 asysty, Prince miał 17 punktów, 4 zbiórki i 3 asysty, James miał 16 punktów, 9 zbiórek i 8 asyst, Rui Hachimura miał 12 punktów i 3 zbiórki, Reeves miał 11 punktów, 6 zbiórek i 3 asysty., Russell 8 punktów i 6 asyst, Vanderbilt 6 punktów i 6 zbiórek

Celtics (23-6): Porzingis 28 punktów i 11 zbiórek, Tatum 25 punktów, 8 zbiórek i 7 asyst, Brown 19 punktów i 5 zbiórek, Białe 18 punktów i 11 asyst, Holiday 18 punktów, 7 zbiórek i 7 asyst, Pritchard 10 zwrotnica

W pierwszej kwarcie Celtics wymarzony początek 12-0, a Lakers kontratakowali pod koniec kwarty, aby wyrównać różnicę punktową do jednocyfrowej.W drugiej kwarcie gęste brwi doprowadziły drużynę do kulminacyjnego punktu i nadal zmniejszały różnicę punktową.Prince zdobył kolejne trzy punkty, aby pomóc Lakersom zmniejszyć różnicę punktową do zaledwie 1 punktu.W trzeciej kwarcie wszyscy w Celtics połączyli siły, aby ponownie zwiększyć różnicę punktową.W ostatniej kwarcie Celtics powiększyli różnicę punktową do dwucyfrowej.Lakers mocno atakowali, ale nie byli w stanie zmniejszyć różnicy punktów.Ostatecznie Celtics pokonali Lakers 126:115.

1-4

Jeśli chodzi o stojaki do koszykówki, jestem tutaj, aby przedstawić niektóre rodzaje stojaków do koszykówki.

Elektryczny hydrauliczny kosz do koszykówki zatwierdzony przez FIBA ​​do użytku podczas zawodów.

9. Wyściółka: wysokiej jakości trwała FIBA standard grubość

10. Obróbka powierzchni: Elektrostatyczne malowanie proszkowe epoksydami, ochrona środowiska, działanie przeciwkwasowe,anti-wet, grubość malowania: 70 ~ 80um

Jeśli nie potrzebujesz standardu FIBA, nie ma problemu. Mamy również inne style do wyboru.

Następujące produkty są również popularne wśród opinii publicznej

1-7

Stojak do koszykówki z możliwością regulacji wysokości

1. Wysokość bramki: regulowana, 2,45-3,05 m.
  2. TablicaRozmiar: 1800×1050×12mm

Materiał: certyfikowane bezpieczne szkło hartowane, rama ze stopu aluminium

Funkcja: silna odporność na uderzenia, wysoka przezroczystość,

Nieodblaskowa, dobra odporność na warunki atmosferyczne, zapobiegająca starzeniu, antykorozyjna.

Wyposażone w anty-UV, zapobiegające starzeniu, bezpieczną wyściółkę.

grubość malowania: 70-80um.

9. Cecha: demontowalny, łatwy w montażu i transporcie, można go wrzucić, odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Zajmujemy się produkcją sprzętu sportowego od 41 lat.

jesteśmy kompleksowym dostawcą obiektów i wyposażenia boisk sportowych do boisk do piłki nożnej, boisk do koszykówki, kortów do padla, kortów tenisowych, boisk gimnastycznych itp. Jeśli potrzebujesz wyceny, skontaktuj się ze mną.

1-8

Dzień 17

słowa kluczowe:stojaki do koszykówki, obręcze do koszykówki, tablica do koszykówki, stojaki do koszykówki, boisko do koszykówki, klony do koszykówki, tablica wyników do koszykówki