Wiadomości - Mistrzowie Ligi Europy|Brat Shuai: To zaszczyt móc stanąć ramię w ramię z Feige

Mistrzowie Ligi Europy | Brat Shuai: To zaszczyt móc stanąć ramię w ramię z Feige

W decydującym momencie finału Ligi Europejskiej UEFA „Blue Moon” Manchester City polegał na pomocniku Rodicasie Jandim, który w drugiej połowie wygrał mecz i pokonał Inter Mediolan 1:0.Po Manchesterze United w 1999 roku stali się kolejną drużyną, która zdobyła Potrójną Koronę. Angielski klub ma zarówno sławę, jak i fortunę.Szacuje się, że łączny dochód z premii w tym roku wyniesie aż 280 mln funtów (2,76 mld dolarów hongkońskich).Trenerka Diona została pierwszą trenerką w historii, która poprowadziła dwie drużyny do Potrójnej Korony.

Trenerka Diona, która poprowadziła Manchester City do pierwszego w historii mistrzostwa Ligi Europy z rekordem niepokonanej porażki, została także pierwszym trenerem w historii Europy, który prowadził różne zespoły (Barcelona w 2009 r.), stając się „Potrójną Koroną”, czyli wygranie ligi, trzy główne puchary krajowe i mistrzostwo Ligi Europy.Po meczu powiedział, że przed meczem otrzymał SMS-a od legendarnego lidera drużyny Manchesteru United, Fergusona, i powiedział: „To wielki zaszczyt stanąć ramię w ramię z Sir Fergusonem (który również przyczynił się do zdobycia Potrójnej Korony).Otrzymałem go rano przed meczem.Byłem bardzo poruszony jego przesłaniem, było naprawdę wspaniałe”.

52-letni hiszpański trener poprowadził drużynę do 12 ważnych mistrzostw od czasu dołączenia do „Blue Moon” w 2016 roku. Tegoroczna Liga Europy pozostała niepokonana od 13 meczów i ostatecznie zdobyła najważniejsze trofeum Ligi Europy.Kontynuował: „Zmęczony, spokojny i zadowolony.To jest bardzo trudne do wygrania.Inter Mediolan spisał się dobrze.W przerwie powiedziałem zawodnikom, aby zachowali cierpliwość.Ta gra jest jak rzut.Potrzebujesz szczęścia.Godiona powiedział w poniedziałek Manchesterowi City, że odbędzie się parada zwycięstwa.

Wersja 1

Dibney gotowy na milion funtów premii za Ligę Europy

Według szacunków brytyjskich gazet przed meczem zwycięzca Ligi Europejskiej UEFA przez Blue Moon otrzyma 95 milionów funtów premii, a za wygranie Premier League i Pucharu Anglii zarobi odpowiednio 180 milionów funtów i 3,9 miliona funtów.Całkowite przychody w tym sezonie wyniosą 280 milionów funtów. Według doniesień belgijski generał Kiyun Dibney, który odniósł kontuzję w pierwszej połowie tego meczu, za zwycięstwo w Lidze Europy otrzyma premię w wysokości 1 miliona funtów.

Dzień 2

Charant strzelił 12 goli i po raz drugi zdobył tytuł strzelca Ligi Europy

Aynin Charant, który dołączył do Manchesteru City w tym sezonie i strzelił 52 gole, powiedział, że zdobycie potrójnej korony jest spełnieniem marzeń klubu.Norweg strzelił w tym roku 12 goli, po 10 golach dla Dortmundu w poprzedniej kadencji, po raz drugi w historii zdobył tytuł strzelca Ligi Europejskiej UEFA;a po Shufuzhengao (Dynamo Kijów i AC Milan) i Cristiano Ronaldo (Manchester United i Real Madryt) trzecie miejsce w historii zajmują dwa różne kluby. Świetny zawodnik, który zdobył ten zaszczyt.Po meczu błysnął na korcie ze swoją 19-letnią dziewczyną Isabel (Isabel), co bardzo przykuło uwagę.

3

Dzień 4

„Czarne powietrze” Lukaku nie pozbyło się Enshakiego: tylko kilka strat

Z kolei Arrow Lukaku z Interu Mediolan, który w tym meczu grał jako rezerwowy, błędnie zablokował główkę swojego kolegi z drużyny Federico Di Marco, a następnie główkę w końcówce bramki.Zespołowi nie udało się wyrównać i w regulaminowym czasie gry przystąpiono do dogrywki.Jednak 47-letni trener Shimonien Sharkey po meczu nadal był pełen pozytywnej energii.Powiedział: „Pozdrawiam zawodników.Spisali się wyjątkowo dobrze.Straciliśmy tylko kilku.To nasz piąty finał w ciągu 20 miesięcy..”Obiecał powrócić w przyszłym sezonie, mając nadzieję, że ponownie dotrze do finału.