Wiadomości – Chińska gimnastyczka Guan Chenchen zdobywa złoto w równoważni na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio

23Chenchen Guan z Team China rywalizuje podczas finału równoważni kobiet jedenastego dnia Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 r.
w Ariake Gymnastics Center 3 sierpnia 2021 r. w Tokio, Japonia GUAN Chenchen wystąpiła jako ostatnia zawodniczka zawodów kobiet
zawodach gimnastyki artystycznej na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio we wtorek (3 sierpnia) o złoto z równoważną.Skończyła wcześniej
koleżanka z drużyny TANG Xijing, a wszechstronna mistrzyni olimpijska z 2016 r. Simone Biles wyrównała swój brązowy medal z Rio w 2016 r. Po pełnym napięcia oczekiwaniu wynik Guana, wynoszący 14,633, błysnął i potwierdził
złoty medal.Tang zdobył 14,233, a Biles 14,000 i zdobył brąz. „Jestem bardzo szczęśliwy” – powiedział później Guan."Jestem bardzo
podekscytowany i jestem bardzo dumny, że mogę reprezentować mój kraj. ”

24Medal Guan to pierwsze złoto, jakie zawodniczka z jej kraju zdobyła w gimnastyce kobiet, odkąd DENG Linlin również zdobyła równoważnię

tytuł mistrzowski w Londynie w 2012 r. Gimnastycy z Chińskiej Republiki Ludowej również zajęli 1:2 miejsce na tych igrzyskach, a SUI Lu zdobyła srebro dziewięć lat temu.

25
26
Utalentowanemu sportowcowi niezbędna jest dobrej jakości równoważnia. Jeśli szukasz dobrej jakości równoważni do użytku podczas zawodów,
masz do wyboru gorący model.

27LDK0302 to aluminiowa równoważnia gimnastyczna FIG, przeznaczona do użytku podczas zawodów.Ma regulowaną wysokość, 0,7-1,25 m z różnicami co 50 mm, długość wynosi 5 m.Jeśli chodzi o materiał drążka, jest to aluminiowy owalny drążek pokryty antypoślizgową skórzaną powierzchnią
.Ponieważ jest wyposażony w antypoślizgowe / niebrudzące podkładki zapewniające bezpieczeństwo i ochronę podłogi, sportowcy nie muszą martwić się o swoje bezpieczeństwo.Więcej modeli

w sprawie równoważni lub innego sprzętu gimnastycznego prosimy o kontakt, celem jest Twoje zadowolenie!