Wiadomości – Chińska Superliga – Wu Lei, Zhang Linpeng i Vargas wnieśli swój wkład, Haigang strzelił 4 gole i przegrał 3:1 z Henan

30 marca o godzinie 20:00 na stadionie piłkarskim Shanghai SAIC Pudong Football Stadium odbył się mecz pomiędzy Shanghai Haigang a Henan Club Jiuzu Dukang w ramach trzeciej rundy Chińskiej Super Ligi 2024.Ostatecznie Shanghai Harbour wygrał 3:1.W 56. minucie Wu Lei strzelił pierwszego gola dodatkowym strzałem;w 84. minucie Kovich zremisował główką;w 89. minucie Zhang Linpeng strzelił głową;w 7. minucie doliczonego czasu gry Vargas przypieczętował zwycięstwo.Ponadto Wu Lei (2 razy), Yang Shiyuan i Wang Shenchao strzelili 4 gole i wszyscy zostali uznani za spalonych.Shanghai Harbor wygrało dwa mecze z rzędu u siebie.W pierwszych 3 rundach ma 2 zwycięstwa i 1 remis, gromadząc 7 punktów.W historii chińskiej Super League wygrała wszystkie 8 meczów u siebie ze swoimi przeciwnikami.Klub z Henan, Jiuzu Dukang, nie wygrał przez pierwsze 3 rundy, z 2 remisami i 1 porażką, gromadząc 2 punkty.

Wersja 1

W pierwszych dwóch rundach chińskiej Superligi Shanghai Haigang zajął 4. miejsce z 1 zwycięstwem, 1 remisem i 4 punktami, podczas gdy Henan Club Jiuzu Dukang uplasował się na 11. miejscu z 2 punktami i 2 remisami z rzędu.Port w Szanghaju i klub z Henan, Jiuzu Dukang, spotkały się ze sobą 16 razy w chińskiej Super Lidze, a Shanghai Harbour zanotował 11 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki.Shanghai Harbour Chinese Super League grało 7 razy u siebie z klubem Henan Jiuzu Dukang, a Shanghai Harbour wygrał wszystkie.W porównaniu z poprzednią rundą Bao Shimeng, Citardini, Yang Shiyuan i Lu Wenjun z Shanghai Haigang zmienili w wyjściowym składzie Wang Shenchao, Rusę, Xu Xin i Liu Zhurun, natomiast Liu Yixin, Huang Ruifeng i Huang Zichang z winiarskiego przodka Henan Club Du Kanga zmienili Liu Bin, Wang Shangyuan i Yang Yilin.

Wspaniały moment

W 11. minucie Wu Lei odwrócił się i wolejował piłkę z przodu pola karnego, jednak był spalony i gol został uznany za nieważny.

W 13. minucie Achim Peng wystąpił do przodu z lewej strony pola karnego i odbił się od zewnętrznej strony podbicia lewej stopy.Piłka uderzyła w zewnętrzną część lewego słupka i odbiła się od linii bazowej, ale również była na spalonym.

W 31. minucie Vargas ustawił lewą nogę w górnej części łuku i wściekle strzelił.Xu Jiamin z łatwością skonfiskował piłkę.

W 38. minucie Yang Shiyuan strzelił piłkę z prawego rogu pola karnego, ale był na spalonym.

W 42. minucie Kovich pchnął piłkę ze środka pola karnego, a Yan Junling w magiczny sposób obronił piłkę.

W 43. minucie Nasario podał rzut rożny z lewej strony, a Maidana głową skierował piłkę nad środkiem.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry Yang Shiyuan oddał daleki strzał ze szczytu łuku, a piłkę złapał Xu Jiamin.

W 47. minucie Wu Lei oskrzydlił piłkę w środku pola karnego i strzelił gola, jednak był spalony i gol został uznany za nieważny.

W 54. minucie Nazario podał rzut wolny z lewej strony w pole karne.Główka Kovica z lewej strony pola karnego minęła poprzeczkę.

Dzień 2

W 56. minucie Xu Jiamin popełnił błąd mocnym kopnięciem w pole karne.Strzał Feng Jina z prawej strony pola karnego obronił Xu Jiamin.Wu Lei upadł na ziemię w polu karnym i minął piłkę. Wu Lei strzelił trzeciego gola w chińskiej Super Lidze w tym sezonie, a Shanghai Haigang prowadził 1:0!

W 59. minucie rzut wolny Nasario z 25 metrów był zbyt celny i Yan Junling skonfiskował piłkę.

W 65. minucie Vargas oddał wolej z prawej strony górnej części łuku, a piłka nieznacznie minęła prawy słupek.

W 70. minucie Wang Shen odwrócił się i oddał strzał z małego pola karnego.Piłka trafiła Liu Yixina i wpadła do bramki.Jednak Wang Shen jako pierwszy minął piłkę i gol został uznany za nieważny.

3

Dzień 4

W 84. minucie Nazario podał rzut rożny z prawej strony.Kovic wyskoczył wysoko z linii małego pola karnego, pokonał Jianga Guangtaia i głową skierował piłkę w lewy dolny róg bramki.Henan Club Jiuzu Dukang wyrównał na 1:1!

W 89. minucie Vargas minął rzut rożny z lewej strony, Zhang Linpeng trafił w lewą stronę małego pola karnego i zdobył bramkę, a Shanghai Haigang prowadził 2-1!

Dzień 5

6

W 7. minucie doliczonego czasu gry Oscar minął rzut rożny z prawej strony.Kovic głową skierował piłkę ze środka pola karnego.Vargas zatrzymał piłkę po lewej stronie łuku i uderzył z woleja w najbliższy róg.Port w Szanghaju zabił wynik, 3-1!

Ostatecznie Shanghai Harbor pokonało u siebie Henan Club Jiuzu Dukang 3:1.

[Skład obu drużyn]

Port w Szanghaju (4231): 1-Yan Junling;31-Bao Shimeng (53'4-Wang Shenchao), 3-Jiang Guangtai, 5-Zhang Linpeng, 19-Wang Zhen'ao;18-Citadini, 20-Yang Shiyuan (79'9) -Gustavo);11-Lv Wenjun (64'8-Oscar), 10-Vargas, 27-Feng Jin (80'17-Shen Zigui);7-Wu Lei (80'16-Xu Xin);

Zmienniki nie grający: 2-Li Ang, 12-Chen Wei, 13-Wei Zhen, 14-Li Shenglong, 37-Chen Xuhuang, 41-Liang Kun, 45-Liu Xiaolong

Alkohol klubowy Henan Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Liu Yixin, 36-Maidana, 24-Li Songyi, 13-Xu Haofeng;11-Achim Peng (74'7-Zhong Yihao), 8-Denic, 22-Huang Ruifeng (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huang Zichang (64'19-Yang Yilin);40-Nazario (90+2'9-Feng Boyuan), 20-Kovic;

Zmienniki nie grający: 1-Shi Chenglong, 3-Zhou Yuande, 16-Yang Kuo, 17-Wang Jinshuai, 21-Chen Keqiang, 23-Ke Zhao, 27-Niu Ziyi, 32-Li Tenglong

7

Podobne produkty znajdziesz w Shenzhen LDK Industrial Co., LtdIsa profesjonalną produkcją i budową przedsiębiorstw stadionów klatkowych, budujemy profesjonalny stadion piłkarski klatkowy obejmuje elastyczny obszar, można dostosować 3 osoby, 5 osób, 7 osób, 11 osób i inne obszary wielkości obiektu oraz łatwą instalację, można instalowane w dowolnych miejscach wewnątrz i na zewnątrz.

Dzięki zasadzie produkcji „ochrona środowiska, wysoka jakość, piękno, zerowa konserwacja” jakość produktów jest pierwsza w branży, a produkty są również chwalone przez klientów.Jednocześnie wielu „fanów” klientów jest zawsze zaniepokojonych dynamiką naszej branży, która towarzyszy nam w rozwoju i postępie!

Bramka piłkarska

Dzień 11

Przenośny fotel gracza Deluxe

Dzień 12

Twoje najważniejsze pytania

(1)Czy masz dział badawczo-rozwojowy?
Tak, wszyscy pracownicy działu mają ponad 5-letnie doświadczenie.W razie potrzeby oferujemy bezpłatną usługę projektową dla wszystkich klientów OEM i ODM.

(2) Jaka jest obsługa posprzedażna?
Odpowiedź w ciągu 24 godzin, 12 miesięcy gwarancji i czas obsługi do 10 lat.

(3) Jaki jest czas realizacji?
Zwykle jest to 7-10 dni na próbki, 20-30 dni na produkcję masową i różni się to w zależności od pory roku.

(4) Czy możesz zorganizować dla nas przesyłkę?
Tak, drogą morską, lotniczą lub ekspresową, mamy profesjonalny zespół sprzedaży i wysyłki, który oferuje najlepszą i szybką obsługę.