Aktualności - Zainspiruj się Pucharem Świata: Jak dostać się do piłki nożnej?Puchar Świata 2022: Hakim Ziyech strzela fenomenalnie, a Maroko i Ghana wygrywają mecze na rozgrzewkę

Puchar Świata 2022: Hakim Ziyech strzela fenomenalnie, a Maroko i Ghana wygrywają mecze na rozgrzewkę

Dzień 14

Hakim Ziyech z drużyny Chelsea strzelił gola z pięciu jardów na własnej połowie, a Maroko pokonało Gruzję 3:0 w ostatnim meczu na rozgrzewkę przed finałami Pucharu Świata w Katarze.

Skrzydłowy The Blues, który powrócił do składu Atlas Lions we wrześniu po długotrwałym sporze z byłym trenerem Vahidem Halilhodziciem, w pierwszej połowie dostrzegł bramkarza Giorgi Mamardashvili poza linią składu.

Youssef En Nesyri i były pomocnik Southampton Sofiane Boufal również strzelili gole dla drużyny z Afryki Północnej w Sharjah.

Napastnik Sevilli En Nesyri dał Maroko prowadzenie w piątej minucie po strzale z bliskiej odległości, po czym Ziyech w wielkim stylu podwoił prowadzenie w 29. minucie.

Na 18 minut przed końcem Boufal dodał rzut karny po faulu na rezerwowym Noussair Mazraoui, gdy skrzydłowy Burnley Anass Zaroury zadebiutował w seniorskiej reprezentacji jako rezerwowy w drugiej połowie po przejściu z Belgii.

Szybkie odpowiedzi-Jak dostać się do futbolu?

Po co interesować się piłką nożną?

To prosta gra, łatwa do rozpoczęcia i ekscytująca. Jest to najpopularniejszy sport na świecie nie bez powodu!

Dla kogo to jest?

Niezależnie od Twojego wieku, umiejętności i poziomu sprawności, istnieje rodzaj piłki nożnej odpowiedni dla Ciebie.

Czy istnieje tania opcja?

Do zabawy wystarczy piłka i trochę miejsca.Sprzęt i narzuty podążają za nimi, ale nie ma żadnych nakładów z góry.

A co jeśli chcę porządnego treningu?

Regularna gra zwiększa Twoją kondycję, poprawia umiejętności i równowagę, a jednocześnie jest dobrym sposobem na spotkanie się z przyjaciółmi.

A co jeśli chcę mieć własne boiska sportowe?

Możesz zbudować własne boisko do piłki nożnej.Mini przenośna klatka do piłki nożnej sprawdzi się na podwórku lub w ogrodzie.Jeśli jednak pragniesz zostać przyszłą gwiazdą, lepiej trenować w profesjonalnych klubach lub ośrodkach sportowych. Zapewniają one profesjonalny i bezpieczny sprzęt oraz zaplecze.

Shenzhen LDK Industrial Co., LtdIsa profesjonalną produkcją i budową przedsiębiorstw stadionów klatkowych, budujemy profesjonalny stadion piłkarski klatkowy obejmuje elastyczny obszar, można dostosować 3 osoby, 5 osób, 7 osób, 11 osób i inne obszary wielkości obiektu oraz łatwą instalację, można instalowane w dowolnych miejscach wewnątrz i na zewnątrz.