Wiadomości – 48-punktowy szczyt Jamesa w sezonie i wieczór w karierze Shen Jinga. Lakers pokonali Rockets i przerwali passę porażek

48-punktowy szczyt Jamesa w sezonie i wieczór w karierze Shen Jinga. Lakers pokonali Rockets, przerywając passę porażek

17 stycznia czasu pekińskiego kontynuowano sezon zasadniczy NBA 2022–2023, a Los Angeles Lakers rozgrywali u siebie mecze jeden po drugim przeciwko Houston Rockets.Na koniec meczu Lakers nieznacznie pokonali Rockets 140-132.Przerywając passę 3 porażek z rzędu, dali swoim przeciwnikom passę 11 porażek.

Wersja 1

Gracze skupieni:

W drużynie Lakers LeBron James oddał 16 z 26 rzutów, w tym 5 z 10 za trzy punkty i 11 z 12 rzutów wolnych.Zdobył 48 punktów, 8 zbiórek i 9 asyst, a w meczu nie było strat.48 punktów, to także najwyższy wynik Lao Zhana w jednym meczu sezonu.

Dla Rockets Alperen Shin Kyung trafił 14 z 17, 2 z 2 rzutów za trzy punkty, 3 z 5 rzutów wolnych, a także zdobył 33 punkty, 15 zbiórek, 6 asyst i 4 bloki.

Dzień 2

Inne statystyki graczy:

Pozostali gracze drużyny Lakers: Troy Brown 6 punktów i 3 zbiórki, Thomas Bryant 6 punktów, 6 zbiórek i 2 bloki, Beverly 11 punktów i 2 zbiórki, Schroeder 9 punktów i 3 asysty, Westbrook 24 punkty, 5 zbiórek i 4 bloki Asysty Gabriel 14 punktów, 9 zbiórek i 2 bloki, Nunn 15 punktów i 2 zbiórki, Toscano-Anderson 7 punktów i 3 asysty.

Pozostali gracze drużyny Rockets: Kenyon Martin Jr. 17 punktów, 7 zbiórek i 2 bloki, Jabari Smith 14 punktów, 4 zbiórki i 4 asysty, Eric Gordon 19 punktów i 8 asyst, Jaylen Green 23 punkty, 5 zbiórek i 3 asysty, Tari Ethan 9 punktów i 7 zbiórek, Jay Sean Tate 7 punktów i 4 asysty.

Konkretne wyniki: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 (Lakers są w tyle).

Dzień 5 Dzień 4 3

Obręcz do koszykówki

Recenzja gry:

W pierwszej kwarcie Beverly jako pierwsza trafiła za trzy punkty, ale wkrótce haki i rzuty Shin Kyunga trafiały kolejno w siatkę.Następnie obie strony rozpoczęły przeciąganie liny.Po stronie Lakers James i Beverly nadal trafiali za trzy punkty.Rockets polegają na atakach Erica Gordona i Shin Kyunga, aby zdobywać punkty po kolei.Wchodząc w drugą część kwarty, obie drużyny rywalizowały ze sobą i zmieniały się.Gabriel i Westbrook wykonali 2 z 2 rzutów wolnych po kolejnych faulach, a Troy Brown również trafił za trzy punkty.Ethan wykonał przewrót, a Gordon trafił 3 z 3 rzutów wolnych.Po jednej kwarcie Rockets chwilowo stracili przewagę 35-37.

6

Pierścień do koszykówki

W drugiej kwarcie Lakers rozpoczęli nową falę małych kulminacji.Gabriel podkręcił i zdobył 2+1.Lakers osiągnęli kiedyś dwucyfrową przewagę.Ale od tego czasu Rockets również odpowiedziały na falę ataku.Shen Jing jest w szczególnie dobrym stanie.Po skoczku i trójce różnica punktów wróciła do 5 punktów.Od tego czasu Lakers nadal utrzymywali niewielką przewagę, Schroeder przedarł się i zdobył bramkę, a Toscano Anderson również regularnie zdobywał trzy punkty.Pod koniec tej kwarty James pomógł Beverly trafić za trzy punkty, a także wykonał układ 2+1 i przełomowy wsad.Po przerwie Lakers nadal prowadzili 73-61.

7

Zmieniając strony, aby ponownie walczyć, Shen Jing kontynuował swój ognisty dotyk i zdobył 8 punktów z rzędu, a także zdobył 28 punktów, ustanawiając nowy rekord strzelenia gola w jednym meczu w swojej karierze.Dla Lakers James jest nadal w doskonałej formie.Po dwóch kolejnych trafieniach za trzy punkty różnica punktów w dalszym ciągu utrzymuje się na poziomie powyżej 10 punktów.Wchodząc w drugą część trzeciej kwarty, Gordon zrobił przerwę, Martin Jr. strzelał kolejne wsady, Rockets odpowiedzieli na falę ataków, a Jaylen Green również poczuł się ofensywnie.Pod koniec kwarty odniósł sukces skoczkiem i zdobył trzy trzy punkty.W kulminacyjnym momencie, po trzech kwartach, tracili do Lakers zaledwie 4 punkty 98:102.

Dzień 9 Dzień 8

tablica wyników

W ostatniej kwarcie James oddał nawet 4 rzuty wolne i zdobył trzy punkty.Lakers prowadzili kiedyś do dwucyfrowych wyników.Rockets byli jednak niezwykle nieustępliwi i pod wodzą Greena zbliżyli się do wyniku.W ostatnich 3 i pół minucie meczu Jabari-Smith zdobył trzy punkty, a różnica punktów wróciła do 3 punktów i powróciła atmosfera zwycięstwa i porażki.Od tego czasu Rockets nadal mocno naciskają, Gordon strzelił gola, James odpowiedział skoczkiem, a Lakers prowadzili czterema punktami na 50,4 sekundy przed końcem meczu.Następnie Rockets przyjęli nieczystą taktykę, ale ponieśli porażkę.Ostatecznie, po zakończeniu meczu, Lakers nieznacznie pokonali Rockets 140-132.Przerywając passę 3 porażek z rzędu, dali swoim przeciwnikom passę 11 porażek.

Dzień 10

Hala Koszykówki

Obydwa wyjściowe składy:

Rakiety: Kenyon Martin Jr., Alperon Shinkyung, Jabari Smith Jr., Eric Gordon, Jaylen Green

Lakers: Patrick Beverley, Thomas Bryant, Troy Brown, Dennis Schroder, LeBron James

b7dc4f5753bc0bfddd9ddfa2720392d

Dzień 1190de0513730300331e7f58771ee0fe1

Dzień 12

Podobne produkty znajdziesz w Shenzhen LDK Industrial Co., LtdIsa profesjonalną produkcją i budową przedsiębiorstw stadionów klatkowych, budujemy profesjonalny stadion piłkarski klatkowy obejmuje elastyczny obszar, można dostosować 3 osoby, 5 osób, 7 osób, 11 osób i inne obszary wielkości obiektu oraz łatwą instalację, można instalowane w dowolnych miejscach wewnątrz i na zewnątrz.

Dzięki zasadzie produkcji „ochrona środowiska, wysoka jakość, piękno, zerowa konserwacja” jakość produktów jest pierwsza w branży, a produkty są również chwalone przez klientów.Jednocześnie wielu „fanów” klientów jest zawsze zaniepokojonych dynamiką naszej branży, która towarzyszy nam w rozwoju i postępie!

Twoje najważniejsze pytania

(1) Czy masz dział badawczo-rozwojowy?
Tak, wszyscy pracownicy działu mają ponad 5-letnie doświadczenie.W razie potrzeby oferujemy bezpłatną usługę projektową dla wszystkich klientów OEM i ODM.

(2) Jaka jest obsługa posprzedażna?
Odpowiedź w ciągu 24 godzin, 12 miesięcy gwarancji i czas obsługi do 10 lat.

(3) Jaki jest czas realizacji?
Zwykle jest to 7-10 dni na próbki, 20-30 dni na produkcję masową i różni się to w zależności od pory roku.

(4) Czy możesz zorganizować dla nas przesyłkę?
Tak, drogą morską, lotniczą lub ekspresową, mamy profesjonalny zespół sprzedaży i wysyłki, który oferuje najlepszą i szybką obsługę.