Aktualności - Li Yingying 15 punktów Reprezentacja Chin w siatkówce kobiet pokonała Polskę 3:0 i zakończyła passę trzech porażek z rzędu w Lidze Światowej

Li Yingying 15 punktów Reprezentacja Chin w siatkówce kobiet pokonała Polskę 3:0 i zakończyła passę trzech porażek w Lidze Światowej

Netease Sports poinformowało 30 czerwca:

Rywalizacja trzeciego tygodnia Światowej Ligi Siatkówki Kobiet 2022 trwa.W Sofii w Bułgarii chińska drużyna grała z polską drużyną i pokonała swoich przeciwników 25:8, 25:23 i 25:20 w setach, uzyskując łączny wynik 3:0, kończąc passę trzech porażek z rzędu.W tej grze Li Yingying zdobył 15 punktów, a Gong Xiangyu zdobył 11 punktów.

Dzień 1

Chińska drużyna ma na koncie pięć zwycięstw i cztery porażki w pierwszych dziewięciu meczach tej Ligi Światowej.W ostatnich trzech meczach przegrali 0:3, 1:3 i 2:3 ze Stanami Zjednoczonymi, Japonią i Brazylią i zaliczyli passę trzech porażek z rzędu.W drugim meczu w Sofii w Bułgarii przeciwnikiem drużyny chińskiej jest drużyna polska.Wyjściowy skład chińskiej drużyny w tym meczu ma głównie atakować Li Yingyinga i Jin Ye, atak pomocniczy Yuan Xinyue i Wang Yuanyuan, wspieranie Gong Xiangyu, rozgrywającego Diao Linyu i wolnego człowieka Wang Weiyi.Na początku pierwszego meczu chińska drużyna szybko otworzyła się na grę w ataku.Wang Yuanyuan wykonał krótki i szybki atak, Li Yingying skutecznie kontratakował, a chińska drużyna prowadziła 3-1.Gong Xiangyu lobował piłkę, zdobywając punkty i prosto serwował.Silne ataki Li Yingyinga z rzędu zakończyły się sukcesem, a chińska drużyna powiększyła swoją przewagę do 9-3.Po przerwie atak polskiej drużyny był nieskuteczny.Li Yingying wylądował w trzech ostatnich kontratakach.Jin Ye rozbił piłkę pod numerem 4, aby zdobyć punkty.Wkraczając w środkową fazę meczu, ofensywa chińskiej drużyny nie słabła, główny napastnik Gong Xiangyu wyszedł poza boisko, Jin Ye strzelił pojedynczy blok, Yuan Xinyue prosto serwował, Diao Linyu zablokował i strzelił gola, atak polskiej drużyny wyszedł poza boisko w granicach, kontratak Jin Ye z nr 4 ponownie się powiódł, chińska drużyna powiększyła różnicę do 20-4.Pod koniec meczu czwarty pałkarz Jin Ye wyszedł poza boisko, a Wang Yuanyuan uderzał szybką piłkę w kolejnych kontratakach, a chińska drużyna z łatwością wygrała 25-8.

W drugim meczu wynik obu drużyn był wyrównany.Punkty zdobywali kolejno Gong Xiangyu, Wang Yuanyuan i Li Yingying.Yuan Xinyue odleciał i sukcesywnie blokował siatkę.Jin Ye lobował piłkę z czwartej pozycji.Drugi wynik Gong Xiangyu spadł do 9-9.Polska drużyna popełniła błąd w zagrywce po zdobyciu 2 punktów z rzędu.Chińska drużyna trafiła do siatki, aby posłać punkty, a na przerwie technicznej straciła 10-12.Po mocnym ataku Li Yingying zablokowała siatkę i zdobyła punkty, a chińska drużyna dogoniła aż 12 poziomów.W środkowej fazie meczu chińska drużyna miała zmienne podania, ale po 14:16, opierając się na uderzeniu Jin Ye i bloku Gong Xiangyu w połączeniu z błędami w ofensywie przeciwnika, zdobyła 3 punkty z rzędu i wyprzedziła 17-16 .Polska drużyna goniła po przerwie.Po remisie 20, Gong Xiangyu dokonał przełomu na drugiej pozycji, Li Yingying przeprowadził kontratak na czwartej pozycji, Yuan Xinyue odleciał, a chińska drużyna wygrała mecz 24-21.Polska drużyna goniła 2 punkty z rzędu.Po zawieszeniu Cai Bin, chińskiej drużynie udało się przełamać Li Yingyinga i zwyciężyli 25-23.

W pierwszej połowie trzeciego meczu wyniki obu drużyn na przemian rosły.Aby utrzymać równowagę, chińska drużyna polegała na ataku Gong Xiangyu, Wang Yuanyuana i Li Yingyinga.Po 6 remisach stracili 2 punkty z rzędu i przegrywali 6:8.Yuan Xinyue wraca i zdobywa bramkę, Diao Linyu uderza drugą piłkę, Gong Xiangyu przebija się na 2. miejsce, Wang Yuanyuan blokuje siatkę, aby zdobyć bramkę, Polska popełnia błąd w ataku, Jin Ye dostosowuje się do zdobycia gola, a Chiny wyprzedzają 12-10 w trakcie przerwa techniczna.Po przerwie Wang Yuanyuan zablokował siatkę i zdobył bramkę, Gong Xiangyu kontratakował i przedarł się z drugiej pozycji, a chińska drużyna objęła prowadzenie 14-10 i zmusiła przeciwnika do ponownej pauzy.Li Yingying zablokował i strzelił gola, a chińska drużyna powiększyła przewagę do 16-10.Polska drużyna dogoniła 2 punkty, po czym serwowała poza boiskiem.Li Yingying skutecznie przyjął piłkę, Yuan Xinyue kontratakował i uderzył w plecy, a chińska drużyna prowadziła 21-14.Polska drużyna zdobyła 4 punkty z rzędu, wywarła presję na drużynie Chin.Po zawieszeniu chiński zespół zastąpił Ding Xię.Jin Ye'Atak nr 4 przeszedł przez całą rundę.Gdy Gong Xiangyu zajął drugie miejsce, chińska drużyna przypieczętowała zwycięstwo 25-20.

Ostatecznie chińska drużyna zwyciężyła z polską łącznym wynikiem 3:0, kończąc tym samym passę trzech porażek z rzędu.W następnym meczu chińska drużyna zmierzy się z Dominiką.

Wspaniałe występy tenisistów są ekscytujące, więc czy chcesz mieć to samo?słupek tenisowy jakogracze?

Napinacz:Tak, wysokiej jakości materiał miedziany

Obróbka powierzchniowa:Elektrostatyczne malowanie proszkowe żywicą epoksydową, ochrona środowiska, działanie przeciwkwasowe, zapobiegające zamoczeniu

Kolor:Jak na zdjęciu lub dostosowane

Bezpieczeństwo:Mamy ścisły system kontroli jakości.Cały materiał, konstrukcja, części i produkty powinny przejść wszystkie testy przed masową produkcją i wysyłką.

OEM LUB ODM:TAK, wszystkie szczegóły i projekt można dostosować.
Mamy profesjonalnych inżynierów-projektantów z ponad 36-letnim doświadczeniem

Uszczelka:4-warstwowy pakiet bezpieczeństwa: 1. worek EPE i 2. worek tkacki oraz 3. worek EPE i 4. worek tkacki

Aplikacje:Wszystkie słupki tenisowe mogą być wykorzystywane do profesjonalnych zawodów wysokiej jakości, treningów, centrów sportowych, sal gimnastycznych, społeczności, parków, klubów, uniwersytetów i szkół itp.