Wiadomość – Mavs przewyższa Knicks po dogrywce

Mavs pokonał Knicks w dogrywce

Doncić tworzy historię z 60-punktowym triple-double

Wersja 1

Gwiazda Dallas Luka Doncic przepisał księgę rekordów NBA­We wtorek z oszałamiającym triple-double za 60 punktów, dzięki któremu Mavericks odnieśli szalone zwycięstwo 126-121 po dogrywce nad New York Knicks.

Doncic dodał 21 zbiórek i 10 asyst, stając się pierwszym graczem w historii NBA, który zanotował triple-double na poziomie co najmniej 60 punktów i 20 zbiórek.

Jest dopiero drugim zawodnikiem, po Jamesie­Harden, aby zdobyć 60 punktów w­triple-double, a Harden zdobył 60 punktów, 10 zbiórek i 11 asyst w meczu dla Houston w 2018 roku.

Doncic zanotował w swojej karierze wiele zbiórek i siódme triple-double w sezonie, co pomogło Dallas zebrać się na zwycięstwo.

Knicks, prowadzeni 33 punktami od Quentina Grimesa, prowadzili dziewięcioma na 33,9 sekundy przed końcem czwartej kwarty, ale Dallas wyprzedził ich 12-3 i zamknął kwartę.

Doncic wyrównał na sekundę przed końcem, odbijając celowo niecelny rzut wolny i przedostając się przez tłum zawodników, aby wyczerpać decydujący rzut z wyskoku.

Dzień 2

Doncić zdobył siedem z nich­Mavericks zdobyli 11 punktów po dogrywce i przypieczętowali zwycięstwo, po czym opuścili kort przy ogromnej owacji kibiców z Dallas.

W Bostonie Jaylen Brown zdobył 39 punktów, a Jayson Tatum dodał 38 i objął prowadzenie­Celtics, którzy również podnieśli się na duchu, zdobywając 11 punktów i 15 zbiórek Roberta Williamsa.

Lakers, którzy przegrali cztery mecze z rzędu od czasu, gdy gwiazdor Anthony Davis odpadł z powodu kontuzji stopy, odnieśli w Orlando bardzo potrzebne zwycięstwo.

James zdobył 28 punktów, Thomas Bryant dodał 21, a Russell Westbrook zanotował triple-double: 15 punktów, 13 zbiórek i 13 asyst.

Phoenix Suns sprawili niespodziankę w Memphis, pokonując Grizzlies 125-108.

Rezerwowy obrońca Phoenix, Duane Washington, zdobył 26 punktów w karierze i prowadził osiem Suns­graczy dwucyfrowych.

Denver Nuggets pod wodzą:­Michael Porter, który zdobył 30 punktów, odrobił straty z 20 punktów w drugiej kwarcie i pokonał Kings 113-106 w Sacramento.

Dla Denver Jamal Murray dodał 25 punktów, a Najcenniejszy Gracz NBA Nikola Jokic 20, do których dołożył dziewięć zbiórek i 11 asyst.

Ivica Zubac zdobyła 23 punkty i 16 zbiórek, a odwiedzający Los Angeles pokonali Toronto.

3

Paul George dodał 23 punkty dla Clippers, którzy wygrali dwa mecze z rzędu.Były raptor Norman Powell zdobył 11 ze swoich 22 punktów w trzeciej kwarcie dla Clippers, którzy po pięciu meczach wyjazdowych prowadzą 2:1.

Reggie Jackson dodał 20 punktów, a były raptor Kawhi Leonard miał 15 punktów, osiem asyst i siedem zbiórek.

Pascal Siakam zdobył 36 punktów dla Raptors, którzy wygrali dwa poprzednie mecze.Gary Trent Jr dodał 20 punktów, OG Anunoby 18, a Scottie Barnes 17 punktów i 12 zbiórek.Fred VanVleet opuścił boisko w trzeciej kwarcie ze sztywnymi plecami.

Shai Gilgeous-Alexander zdobył 28 punktów, a Mike Muscala dodał 19 z ławki rezerwowych, a Oklahoma City odniosło zwycięstwo nad San Antonio, zdobywając najdłuższą bramkę w historii klubu.

Dzień 4

Jalen Williams dodał 15 punktów i dziewięć zbiórek dla Thunder, którzy zapoczątkowali mini odrodzenie, zdobywając bilans 4-3 w serii meczów u siebie, a wszystkie trzy porażki zapadły jednym posiadaniem piłki.

Ławka zdobyła 68 punktów, co stanowi drugi wynik w meczu w historii Oklahoma City.

Zawodami NBA są zawsze zainteresowani ludzie w każdym wieku, od nastolatków po osoby starsze.Czy wiesz, jak powstała obręcz do koszykówki?Czy wiesz, jaka jest różnica między koszami na korcie NBA a koszami w twojej szkole?

Dzień 56

Shenzhen LDK Industrial Co., LtdIprofesjonalistadostawca obręczy do koszykówki na zawody i treningi.Różne modele spotykają ludzi'inne wymagania.Asortyment obręczy obejmuje najwyższej jakości atesty FIBA, standardy FIBA, a także zwykłe obręcze do koszykówki.Konstrukcja stojaka do koszykówki obejmuje regulowaną wysokośćobręcze, obręcze ruchome, obręcze wkopywane w ziemię, obręcze do montażu na ścianie i obręcze dachowo-sufitowe, a także zróżnicowane obręcze dla dorosłych i dla dzieci.

7

Zwykle zawody międzynarodowe, takie jak boisko NBA lub inna młodzież, lub międzynarodowe zawody studenckie, będą używać najwyższej jakości obręczy do koszykówki z aprobatą FIBA.Kluby lub szkoły będą używać wyłącznie normalnego stojaka do koszykówki bez certyfikatu FIBA.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltd, wzgodnie z zasadą produkcji „ochrona środowiska, wysoka jakość, piękno, zerowa konserwacja”, jakość produktów jest pierwsza w branży, a produkty są również chwalone przez klientów.Jednocześnie wielu „fanów” klientów jest zawsze zaniepokojonych dynamiką naszej branży, która towarzyszy nam w rozwoju i postępie!