Aktualności - Nowy sezon La Liga i bramka piłkarska

Nowy sezon La Liga i bramka piłkarska

Nowy sezon La Liga ipiłka nożnabramka

Wczesnym rankiem 18 września czasu pekińskiego, w piątej rundzie nowego sezonu La Liga, Real Madryt rozegra u siebie mecz punktowy z Realem Sociedad.W pierwszej połowie Barenecchia błyskawicznie strzelił gola, ale Kubo Jianying World Wave został odrzucony jako nieważny.W drugiej połowie Balvede wyrównał, a Jos é lu strzelił gola, który pomógł Realowi Madryt wrócić na 2:1.Na miejscu świętowało 60 000 fanów Realu Madryt.

Wersja 1

Od nowego sezonu kilku zawodników Realu Madryt odniosło kontuzje.Na szczęście Bellingham, który dołączył do zespołu w letnim okienku, z rzędu uratował drużynę, wygrywając pierwsze cztery mecze z rzędu i prowadząc w tabeli La Liga z 12 punktami.Angielska gwiazda strzeliła 5 goli w pierwszych czterech meczach La Liga, wyrównując tym samym cud stworzony przez Cristiano Ronaldo.

Jeśli mowa o piłce nożnej, wszyscy znamy tę piłkę nożnąCel jest ważnym elementemboisko do piłki nożnej.Jak wybrać odpowiednią bramkę piłkarską?

Dzień 2

Po pierwsze musimy określić wielkość naszego stadionu.Jak dobrze wiadomo, mecze piłkarskie dzielą się na systemy 3 na 3, 5 na 5, 7 na 7 i 11 na 11. Rozmiar bramki piłkarskiej musimy określić na podstawie wielkościpiłka nożnaboisko lub system piłkarski.

Po drugie, wybierając bramkę piłkarską, zwróć uwagę na jej materiały.Żelazo i stal są podatne na rdzę i ciężkie.Bramka piłkarska ze stopu aluminium jest lekka, wytrzymała i niełatwa do rdzewienia.

3

LDK oferuje różne rozmiary bramek piłkarskich.Nasze bramki piłkarskie wykonane są z surowego stopu aluminium.Mamy linie malarskie nr 1.Nawet przy złej pogodzie nasz cel pozostaje nienaruszony. Posiadamy również bramkę mobilną ułatwiającą przemieszczanie się.Możemy również dostosować mini bramki do piłki nożnej do celów treningowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu.