Wiadomości - Bez Jamesa, bez Davisa!Schroeder trzyma dzień, w którym Lakers pokonali eliminacje 112:109!

Żadnego Jamesa, żadnego Davisa!Schroeder trzyma dzień, w którym Lakers pokonali eliminacje 112:109!

5 stycznia o godzinie 11:00 czasu pekińskiego sezon zasadniczy NBA był nadal gorący.Los Angeles Lakers kontra Miami Heat u siebie.Lakers w ostatnim meczu stracili 14 punktów.

Lakers to jedna z najbardziej rozczarowujących drużyn w tym sezonie.W ramach utrzymania rywalizacji w trójce najlepszych graczy poza sezonem, w zasadzie usunęli wszystkich zawodników, których można było wymienić, a jedynie część zawodników z rogów.Zhan nadal znajduje się w tym sezonie w pierwszej dziesiątce graczy pod względem umiejętności strzeleckich, mimo że ma 37 lat.Grube brwi również mają szklaną budowę.Umiejętności Wei Shao spadły, więc Lakers nie mogą wygrywać zbyt wielu meczów.

Występ Heat w tym sezonie również trudno zadowolić kibiców, a występy w ofensywie są bardzo kiepskie.Na szczęście ich obrona jest silna, a gwiazdy zawsze grają i gasną.Niedawno Heat doszli do siebie i wygrali cztery mecze w 15 przystankach.Zwłaszcza Hiro i Abayo są w bardzo gorącym stanie.W tej grze nie możemy się doczekać zwycięstwa Heat.

Lakers z bilansem 16-21 zajmują 12. miejsce w Konferencji Zachodniej.

The Heat z bilansem 20-18 lat zajmują siódme miejsce na Wschodzie.

Wersja 1Dzień 2

3Dzień 4

Obie strony rozpoczynają tę grę:

Heat: Lori, Shiloh, Butler, Martin, Adebayor

Lakers: Schroeder, Beverly, Reeves, Anderson, Bryant (James opuścił Lonnie Walker z Heat z powodu choroby innej niż Covid-19)

Na początku meczu Beverly podłączył się i strzelił pierwszego gola dla Lakers.Następnie Lori i Adebayor uderzyli i odpowiedzieli.Później trzy składy strażników Lakers walczyły równomiernie z Heat.Następnie Lakers zaczęli wychodzić na prowadzenie i otworzyć wynik.Pod koniec pierwszej kwarty Lakers prowadzili Heat 32-23.

Na początku drugiej kwarty Lakers kontynuowali dobrą ofensywę i kontynuowali grę

ataku, a raz utrzymywał dwucyfrową przewagę.Pod koniec sesji Heat nagle podjęli wysiłki.Emmanuel Adebayor ciągle zdobywał bramki od środka, co pomogło Heat zmniejszyć przewagę.Po bitwie w przerwie Lakers 52-48 Heat.

Dane połowy sądu obu stron:

Lakers: Reeves 4:3, Bryant 8:6, Beverly 4:4, Schroeder 10:2, 3:3, Weishao 12:5, 6:6, Brown 2:3, 2:2, 2:2, Gabriel 7 :2, Nann 5:5

Heat: Martin 6 punktów, 3 zbiórki, Butler 9 punktów, 2 asysty, 2 przełamania, Adebayor 12 punktów, 5 zbiórek, 2 asysty, 2 przełamania, 2 występy, Hiro 4 punkty, 2 zbiórki, Lori 9 punktów, 2 asysty, Audibo 4 punkty, 2 zbiórki, 2 asysty.Dzień 5

6

2018-Nowy-projekt-przenośny-wewnętrzny-wspomagany wiosną_副本 LDK1001A-bramka do koszykówki3_副本 LDK1001B_副本

Jeśli pojawił się jakiś ciekawy projekt dotyczący aktywności sportowej, nie wahaj się i daj mi znać.Bo mogę Ci pomóc swoim wieloletnim doświadczeniem w sporcie, daj spokój, zaufaj mi!

Witamy w branży LDK, profesjonalnym producencie sportu w Chinach.Przedstaw swoje żądania!

Heat raz przekroczył wynik.Lakers również atakowali, aby ustabilizować sytuację, a następnie obie strony walczyły przez pewien czas.Wynik na przemian rósł.Pod koniec trzeciej kwarty Lakers prowadzili 79-78.

Heat objęli prowadzenie w ostatniej kwarcie, ale przez pewien czas wszyscy Lakers byli żołnierzami.Strażnik i Bryant zawsze mogli odpowiedzieć i utrzymać prowadzenie.W ostatniej chwili Schroeder przełamał ustawienie w krytycznym momencie, w zasadzie kończąc grę.Butler był absolutnie wyrównany i zabrakło mu trzech punktów.Ostatecznie Lakers ledwo pokonali Heat 112-109 i wygrali trzy mecze z rzędu.

Dzisiejszy mecz zagotował mi krew w żyłach.Bez brwi Zhana Lakers byli w stanie pokonać uporządkowaną Heat, co zaskoczyło wszystkich.Weishao, Bryant i Schroeder również wypadli dobrze.To zwycięstwo zespołu.Każdy jest bohaterem.

Mam nadzieję, że ten cywil będzie mógł odpocząć w czasach Lao Zhana.Graj tak, jak powinieneś, korzystaj z własnych specjalnych umiejętności i daj Zhanowi odpocząć.Chociaż Lakers mają słabe wyniki, gra w play-offach w tym sezonie może być trudna, ale wierzę, że Zhan i Lakers mogą nam to wyjaśnić.Chcę krzyczeć: mistrzostwo Lakers!