Wiadomości - Liga Europejska UEFA – C Luo zaoferował asystę Manchesterowi United 1:0 Real Sociedad w drugiej fazie play-off grupy

Liga Europejska UEFA – C Luo zaoferował asystę Manchesterowi United 1:0 Real Sociedad w drugiej fazie barażowej grupy

Wersja 1

Wczesnym rankiem 4 listopada czasu pekińskiego, w szóstej rundzie meczu Grupy E Pucharu UEFA 2022/2023, Real Sociedad zmierzył się u siebie z „Czerwonymi Diabłami” Manchesterem United.Po pierwszej połowie C Luo pomógł 18-letniemu Gana Joe przebić się przez bramkę, po czym obydwa zespoły nie odniosły już żadnego sukcesu, ManchesterZjednoczonyna wyjeździe zwycięstwo 1:0 z Realem Sociedad, ale ze względu na różnicę bramek w drugiej grupie, nie bezpośrednio z linii zagra w barażach, Real Sociedad na czele grupy, aby awansować do fazy pucharowej.
Manchester United 9 meczów bez porażki w dobrym stanie C Luo asyst + 70 metrów do tyłu, aby gonić serce walki o zwycięstwo nie umrze

W początkowej fazie Real Sociedad rozpoczął atak pod wysokim ciśnieniem, zaledwie 30 sekund później Real Sociedad zaatakował w pobliżu pola karnego United, a Martin po lewym dośrodkowaniu wyleciał prosto z dolnej linii.W 5. minucie Real Sociedad wyszedł na środek, Merino minął bezpośrednio za Fernandesem wrzuconym w pole karne strzałem lewą nogą.W 8. minucie United wreszcie miało okazję do ataku w pobliżu pola Realu Sociedad, Luke Shaw wybrał pole karne, C Luo pochylił się na plecach obrońcy, aby przyjąć piłkę, a sędzia nic nie powiedział.

W 16. minucie remis został przełamany, United z tyłu za plecami De Gea, długie podanie dokładnie trafiło w prawą stronę bramki B, ten ostatni główką w środek, C Luo przejął piłkę i precyzyjnie skierował prawą nogą, 18-letni -stary młodzieniec Ganacho po lewej stronie szybkiego napastnika, dostał piłkę w pole karne, dźgnął lewą stopę.Ghanacho strzelił swojego pierwszego gola w sezonie i dał Manchesterowi United prowadzenie 1:0 na wyjeździe.

W 20. minucie Real Sociedad zaatakował z lewej strony boiska, Merino przyjął piłkę i uderzył ze środka, jednak obrońca zablokował strzał.W 26. minucie Manchester United przyjął piłkę ze środka pola, B Fee przyjął piłkę w środek pola i posłał ukośne podanie na lewą stronę obrony.W 31. minucie pomocnik Realu Sociedad, 19-letni Martin, oddał strzał z dystansu, ale obok bramki.W 40. minucie Manchester United nieustannie przerzucał piłkę na tył boiska, pięta Ghanacho wybiła piłkę w środek boiska i została rozbita, Martin przyjął piłkę w środek i pod interwencją napastników bez zagrożenia uderzył w bramkę Casemiro.

W 41. minucie Lisandro posłał długie podanie na odległość ponad 70 metrów w tył pola, aby zagrać z tyłu, C Luo szybki napastnik zmusił środkowego obrońcę Realu Sociedad Pacheco nie wybił piłki, C Luo miał jedyną szansę na walkę z atakującym bramkarzem C. Luo zdecydował się oddać strzał nieco wysoko.W 43. minucie Real Sociedad zaatakował po udanym kontrataku przed polem karnym, a asystowany Grosabel został zablokowany przed polem karnym przez De Geę.

W drugiej połowie, w 47. minucie, Real Sociedad dośrodkował piłkę z lewej strony, a główka ze środka boiska po interwencji Thurrotta minęła zbyt wysoko.W 58. minucie Manchester United dokonał korekty i zastąpił Rashforda Van Der Beekiem, który w ataku był przeciętny.Główka Fernandesa minęła bramkę.

W 70. minucie Real Sociedad rzucił piłkę w pole karne z lewej strony boiska, a Fernandes strzelił wysoko z pola karnego po odbiciu główką.W 76. minucie Rashford został odcięty w środku pola, a Thurrott wyszedł z piłką i strzelił wysoko.W 79. minucie Thurrott uderzył nisko i szeroko z linii pola karnego.

Potem Manchester United cały czas strzelał w pole karne Realu Sociedad, lecz ani razu nie udało mu się trafić głową.Cały mecz zakończył się zwycięstwem Manchesteru United nad Realem Sociedad 1:0 na wyjeździe u siebie, jednak ze względu na różnicę bramek wiceliderzy grupy nie wypadną bezpośrednio z grupy i rozegrają dwurundowy play-off z trzecią grupą Ligi Mistrzów.

Składy obu drużyn

Manchester United (4-2-3-1): 1-De Gea/20-Dalot, 2-Lindelof (58 min. 39-McTominay), 6-Lisandro, 23-Luxhau/14-Eriksen (81 min. 17-Fred) , 18-Casemiro/34-Van Der Beek (58 min 10-Rashford), 8-B opłata, 49-Ganacho (81 min 5-Maguire) / 7-Cro

Real Sociedad (4-4-2): 1-Remiro/18-Grosabel (58 min. 6-Erustrado), 24-Lenormand, 20-Pacheco, 15-Diogo Rico/3-Zubimendy, 8-Merino, 23-Bryce Mendes (81 min. 5-Suverdia), 42-Martin (58 min. 17-Navarro) / 19-Serote, 9- Carlos Fernandez (71 min. 16-Guevara)

Dzień 2

Podobne produkty znajdziesz w Shenzhen LDK Industrial Co., LtdIsa profesjonalną produkcją i budową przedsiębiorstw stadionów klatkowych, budujemy profesjonalny stadion piłkarski klatkowy obejmuje elastyczny obszar, można dostosować 3 osoby, 5 osób, 7 osób, 11 osób i inne obszary wielkości obiektu oraz łatwą instalację, można instalowane w dowolnych miejscach wewnątrz i na zewnątrz.

Dzięki zasadzie produkcji „ochrona środowiska, wysoka jakość, piękno, zerowa konserwacja” jakość produktów jest pierwsza w branży, a produkty są również chwalone przez klientów.Jednocześnie wielu „fanów” klientów jest zawsze zaniepokojonych dynamiką naszej branży, która towarzyszy nam w rozwoju i postępie!