Wiadomości - Wojownicy zdobywają mistrza

Wojownicy zdobywają mistrza

17 czerwca Golden State Warriors wygrali szósty mecz finałów NBA, pokonując Boston Celtics 4:2 103:90 i zapewniając sobie siódme mistrzostwo NBA.Curry wygrał także swoją pierwszą NBAFMVP.

Dzień 6

Celtics szybko zniszczyli bramkę, wykorzystując przewagę, którą stworzyli, i podjęli serię 12-2, aby pokonać Warriors.Thompson rzucił za trzy punkty, a Curry minął Rowe’a, zdobywając floatera i zmniejszając prowadzenie do sześciu.Tatum i Brown na zmianę trafiali z kosza, a Curry i Green trafiali kolejne trzy punkty, prowadząc 11:0, co dało Golden State prowadzenie 27-22 na koniec kwarty.

Dzień 7

W drugiej kwarcie Poole trafił za trzy punkty, Wiggins odpowiedział, a Warriors powiększyli dwucyfrowe prowadzenie, co skłoniło Celtics do zarządzenia przerwy na żądanie.Brown przełamał passę rzutem za trzy punkty w ostatniej chwili.Jednak w miarę upływu czasu Celtics notowali serię strat i często otrzymywali kontrataki.Curry i Thompson często korzystali z okazji, aby zwiększyć przewagę Warriors.Do przerwy Warriors prowadzili z Celtics 54:39.

Dzień 12

Poole trafił do kosza, faulował Rowe'a i w ostatnich 12 minutach wykonał rzut wolny dla Golden State.Następnie obie strony do wojny na huśtawce, ciągłe żelazo, kluczowy moment Curry lewa ręka przełom silna ręka zabić, przełamać niedobór punktacji.Gev zmienił wynik na 2+ 1,75 na 84 na 9. W krytycznym momencie Wiggins wystąpił do przodu i zdobył 3 punkty, pozwalając Celtics zapłacić cenę za flankowanie.Tatum zawahał się i nie trafił, a Curry trafił zabójczą trójkę, która przypieczętowała zwycięstwo Warriors.

Jak niesamowita jest konkurencja!

Myślę, że większość czytelników musi być fanem gwiazdy koszykówki, a każdy z nich ma również marzenie o koszykówce, więc jestem tutaj, aby przedstawić kilka rodzajów stojaków do koszykówki.

Elektryczny hydrauliczny kosz do koszykówki zatwierdzony przez FIBA ​​do użytku podczas zawodów.

9. Wyściółka: wysokiej jakości trwała FIBA standard grubość

10. Obróbka powierzchni: Elektrostatyczne malowanie proszkowe epoksydami, ochrona środowiska, działanie przeciwkwasowe,anti-wet, grubość malowania: 70 ~ 80um

Jeśli nie potrzebujesz standardu FIBA, nie ma problemu. Mamy również inne style do wyboru.

Następujące produkty są również popularne wśród opinii publicznej

Stojak do koszykówki z możliwością regulacji wysokości

1. Wysokość bramki: regulowana, 2,45-3,05 m.
  2. TablicaRozmiar: 1829×1070×12mm

Materiał: certyfikowane bezpieczne szkło hartowane, stop aluminium

Funkcja: silna odporność na uderzenia, wysoka przezroczystość,

Nieodblaskowa, dobra odporność na warunki atmosferyczne, zapobiegająca starzeniu, antykorozyjna.

Wyposażone w anty-UV, zapobiegające starzeniu, bezpieczną wyściółkę.

1. Obręcz: średnica: 450 mm Materiał:ΦStal okrągła o średnicy 16 mm
  2. Bezpieczna odległość gry: 12201465 MM
  3. Wspornik tablicy:Rura stalowa wysokiej jakości, 100×50×3mm
  4. Słupek:Rura stalowa wysokiej jakości, 150×200×6mm
  5. Wyściółka: grubość 40 mm, z wyściółką chroniącą przed promieniami UV i starzeniem
  6. Obróbka powierzchniowa: Malowanie proszkowe elektrostatyczne epoksydowe,

Ochrona środowiska, antykwasowa, anty mokra

grubość malowania: 70-80um.

9. Cecha: demontowalny, łatwy w montażu i transporcie, można go wrzucić, odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Produkujemy również wszystkie akcesoria związane z koszykówką, takie jak 24-sekundowy licznik czasu, obręcz do koszykówki, elektroniczną tablicę wyników i tak dalej.

Każdy fan koszykówki chce być gwiazdą, zanim to nastąpi, naprawdę potrzebujesz wysokiej jakości stojaka do koszykówki. Jeśli nie masz pomysłu, który z nich może być Ci potrzebny, skontaktuj się z nami i uzyskaj odpowiedź.