Aktualności - Jakiego sprzętu do koszykówki używa NBA podczas meczów

Jakiego sprzętu do koszykówki używa NBA podczas meczów

8 kwietnia czasu pekińskiego, w sezonie zasadniczym NBA, Timberwolves pokonali Lakers wynikiem 127-117.Timberwolves powrócili na pierwsze miejsce Konferencji Zachodniej NBA.Przed dzisiejszym meczem Lakers wrócili na dziewiąte miejsce w Konferencji Zachodniej NBA.Po przegranej w dzisiejszym meczu tracą 0,5 gema do Kings – ósme miejsce w Konferencji Zachodniej NBA i 1,5 gem przed Warriors, dziesiąte w Konferencji Zachodniej NBA.

James był nieobecny w tym meczu z powodu choroby.W pierwszej kwarcie meczu Anthony Davis grał przez cały sezon i poprowadził Lakers do 37 punktów w jednej kwarcie, prowadząc Timberwolves o 4 punkty i kończąc pierwszą kwartę.Jednak z powodu uderzenia w oko Anthony Davis później wycofał się wcześniej z powodu kontuzji.W drugiej kwarcie Naz Reid prowadził Timberwolves z 18 punktami w jednej kwarcie i zdobył 46 punktów, wyprzedzając Lakers.Pod koniec połowy Timberwolves prowadzili Lakers 15 punktami.W trzeciej kwarcie Jackson Hayes eksplodował, a Lakers sprowadzili różnicę do zaledwie 10 punktów.W ostatniej kwarcie Lakers ciężko pracowali, aby gonić za punktami, podczas gdy Timberwolves ustabilizowali wynik.Ostatecznie Timberwolves pokonali Lakers 127-117.

1

Jak wiemy, międzynarodowe turnieje koszykówki są bardzo intensywne.Wymaga to nie tylko doskonałych koszykarzy, ale także doskonałego boiska, aby znakomici sportowcy mogli w pełni uwolnić swoje umiejętności.Co zatem zawiera idealny stadion?Stojaki do koszykówki zgodne ze standardem FIBA, boiska do koszykówki z drewnianą podłogą, a także liczniki czasu i tablice wyników.

Jakim zatem boiskiem do koszykówki może być boisko do koszykówki FIBA?

Oto prezentacja stojaka do koszykówki LDK10000 FIBA ​​w celach informacyjnych:

1.LDK10000: Obręcz do koszykówki z napędem elektrycznym, zatwierdzony przez FIBA, przeznaczona do zawodów

2

Koszykówka LDK10000 FIBA ​​Zaleta:

1.Elektryczny układ hydrauliczny
2.Automatyczny elektryczny system spacerowy, który można łatwo przenosić
3. Wszystkie jakości i rozmiary zostały zatwierdzone przez FIBA.
Składany: Łatwe elektryczne składanie hydrauliczne
Wyściółka: Wysokiej jakości trwała standardowa grubość FIBA
Obróbka powierzchniowa: Elektrostatyczne malowanie proszkowe epoksydowe, ochrona środowiska, działanie przeciwkwasowe, zapobiegające zamoczeniu, grubość malowania: 70 ~ 80um

3

2.LDK10015B: FIBA ​​Demontowalny system podłóg sportowych z wysokiej jakości drewna

Kompozycja::Pilnik PE/membrana przeciwwilgociowa + Elastyczna mata gumowa amortyzująca/podkładka sprężysta + Płyta Keelsona/podkład - LVL WOOD + Kotwa gruntowa/zatrzask stalowy + Deska szorstka/panel obciążeniowy + Włóknina dźwiękochłonna/warstwa dźwiękoszczelna + Panele kompozytowe z litego drewna/blat podłoga
Grubość:Łącznie 72 mm
Powierzchnia:Wysokiej jakości trwałe malowanie wielowarstwowe
Materiał:Profesjonalne malowanie sportowe, wodoodporne i odporne na zużycie, importowane z USA

Rozmiar:32*19m
Korzyść:Możliwość demontażu, możliwość wynajęcia
Certyfikowany:Certyfikat FIBA

4

5

3. W meczach koszykówki każda minuta i sekunda może mieć wpływ na wynik.

Dlatego tablica wyników jest bardzo ważna. Wielofunkcyjna tablica wyników koszykówki LDK1304 w celach informacyjnych.
Mamy dwa rozmiary:1800x900mm i 1200x600mm
Napięcie wejściowe:AC110V-240V
Pobór energii :150 W
Urządzenie emitujące światło:Wysoka widoczność czerwona, zielona i żółta dioda LED
Metoda operacji:Sterowanie kablowe lub zdalne
Rozmiar słów:możemy dostosować
Przenośny:Tak, może być ruchomy
Rama pomocnicza:Podpora aluminiowa lub stalowa
Obróbka powierzchniowa:Elektrostatyczne malowanie proszkowe żywicą epoksydową, ochrona środowiska, działanie przeciwkwasowe, zapobiegające zamoczeniu.