Știri - Superliga Chineză – Wu Lei, Zhang Linpeng și Vargas au contribuit, Haigang a marcat 4 goluri și a fost aruncat cu 3-1 în Henan

Pe 30 martie, la ora 20:00, pe Stadionul de Fotbal Shanghai SAIC Pudong a avut loc meciul dintre Shanghai Haigang și Henan Club Jiuzu Dukang din turul al treilea al Superliga Chinei 2024.În cele din urmă, Shanghai Harbour a câștigat cu 3-1.În minutul 56, Wu Lei a marcat primul gol cu ​​un șut suplimentar;în minutul 84, Kovich a egalat cu o lovitură de cap;în minutul 89, Zhang Linpeng a marcat cu o lovitură de cap;în minutul 7 al opririi, Vargas a pecetluit victoria.În plus, Wu Lei (de 2 ori), Yang Shiyuan și Wang Shenchao au marcat 4 goluri și au fost toți chemați în ofsaid.Shanghai Harbour a câștigat 2 meciuri consecutive acasă.În primele 3 runde are 2 victorii și 1 egal, acumulând 7 puncte.În istoria Super League chineză, aceasta a câștigat toate cele 8 meciuri de acasă împotriva adversarilor săi.Clubul Henan Jiuzu Dukang a fost fără victorie în primele 3 runde, cu 2 egaluri și 1 înfrângere, acumulând 2 puncte.

În primele două runde ale Superligii Chineze, Shanghai Haigang s-a clasat pe locul 4 cu 1 victorie, 1 egalitate și 4 puncte, în timp ce Henan Club Jiuzu Dukang s-a clasat pe locul 11 ​​cu 2 puncte și 2 remize consecutive.Shanghai Harbour și clubul Henan Jiuzu Dukang s-au întâlnit de 16 ori în Superliga Chineză, Shanghai Harbour având 11 victorii, 1 egalitate și 4 înfrângeri.Shanghai Harbour Chinese Super League a jucat împotriva clubului Henan Jiuzu Dukang de 7 ori acasă, iar Shanghai Harbour a câștigat toate.În comparație cu runda anterioară, Bao Shimeng, Citardini, Yang Shiyuan și Lu Wenjun de la Shanghai Haigang i-au rotit pe Wang Shenchao, Rusa, Xu Xin și Liu Zhurun ​​în formația de start, în timp ce Liu Yixin, Huang Ruifeng și Huang Zichang, strămoșul vinului Henan Club, Du Kang s-au rotit Liu Bin, Wang Shangyuan și Yang Yilin.

Moment minunat

În minutul 11, Wu Lei s-a întors și a trimis mingea din voleu din fața suprafeței de pedeapsă, dar a fost în ofsaid și golul a fost invalid.

În minutul 13, Achim Peng a pășit înainte de pe partea stângă a suprafeței de pedeapsă și a sărit în exteriorul colțului piciorului stâng.Mingea a lovit exteriorul stâlpului din stânga și a sărit din linia de bază, dar a fost și în ofsaid.

În minutul 31, Vargas și-a ajustat piciorul stâng în vârful arcului și a șutat cu furie.Xu Jiamin a confiscat mingea cu ușurință.

În minutul 38, Yang Shiyuan a tras mingea din colțul drept al suprafeței de pedeapsă, dar a fost în ofsaid.

În minutul 42, Kovich a împins un șut din mijlocul suprafeței de pedeapsă, iar Yan Junling a salvat mingea magic.

În minutul 43, Nasario a depășit o lovitură de colț din stânga, iar Maidana a trecut cu capul peste centru.

În primul minut al timpului de oprire, Yang Shiyuan a tras un șut de la distanță din vârful arcului, iar Xu Jiamin a prins mingea.

În minutul 47, Wu Lei a debordat mingea în mijlocul suprafeței de pedeapsă și a marcat, dar a fost în ofsaid și golul a fost invalid.

În minutul 54, Nazario a trecut o lovitură liberă din stânga în suprafața de pedeapsă.Lovitura de cap a lui Kovic din stânga suprafeței de pedeapsă a trecut peste bară.

În minutul 56, Xu Jiamin a greșit cu o lovitură mare în suprafața de pedeapsă.Sutul lui Feng Jin din partea dreaptă a suprafeței de pedeapsă a fost salvat de Xu Jiamin.Wu Lei a căzut la pământ în suprafața de pedeapsă și a măturat mingea înăuntru. Wu Lei a marcat al treilea gol în Superliga chineză în acest sezon, iar Shanghai Haigang a condus cu 1-0!

În minutul 59, lovitura liberă a lui Nasario de la 25 de metri a fost prea în poartă, iar Yan Junling a confiscat mingea.

În minutul 65, Vargas a tras un voleu din partea dreaptă a vârfului arcului, iar mingea a ratat ușor stâlpul din dreapta.

În minutul 70, Wang Shen s-a întors și a șutat din suprafața mică de pedeapsă.Mingea l-a lovit pe Liu Yixin și a zburat în poartă.Totuși, Wang Shen a depășit primul mingea și golul a fost invalid.

图片3

图片4

În minutul 84, Nazario a depășit o lovitură de colț din dreapta.Kovic a sărit sus de pe linia suprafeței mici de pedeapsă și l-a învins pe Jiang Guangtai și a îndreptat mingea cu capul în colțul din stânga jos al porții.Henan Club Jiuzu Dukang a egalat scorul, 1-1!

În minutul 89, Vargas a trecut o lovitură de colț din stânga, Zhang Linpeng a lovit partea stângă a suprafeței mici de pedeapsă și a marcat, Shanghai Haigang conducând 2-1!

图片5

图片6

În minutul 7 de la oprire, Oscar a depășit o lovitură de colț din dreapta.Kovic a reușit mingea cu capul din mijlocul suprafeței de pedeapsă.Vargas a oprit mingea pe partea stângă a arcului și a lovit din voleu în colțul apropiat.Shanghai Harbour a ucis scorul, 3-1!

În cele din urmă, Shanghai Harbour a învins pe teren propriu cu 3-1 pe Henan Club Jiuzu Dukang.

[Linie de ambele părți]

Portul Shanghai (4231): 1-Yan Junling;31-Bao Shimeng (53'4-Wang Shenchao), 3-Jiang Guangtai, 5-Zhang Linpeng, 19-Wang Zhen'ao;18-Citadini, 20-Yang Shiyuan (79'9) -Gustavo);11-Lv Wenjun (64'8-Oscar), 10-Vargas, 27-Feng Jin (80'17-Shen Zigui);7-Wu Lei (80'16-Xu Xin);

Înlocuitori nu joacă: 2-Li Ang, 12-Chen Wei, 13-Wei Zhen, 14-Li Shenglong, 37-Chen Xuhuang, 41-Liang Kun, 45-Liu Xiaolong

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Liu Yixin, 36-Maidana, 24-Li Songyi, 13-Xu Haofeng;11-Achim Peng (74'7-Zhong Yihao), 8-Denic , 22-Huang Ruifeng (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huang Zichang (64'19-Yang Yilin);40-Nazario (90+2'9-Feng Boyuan), 20-Kovic;

Înlocuitori nu joacă: 1-Shi Chenglong, 3-Zhou Yuande, 16-Yang Kuo, 17-Wang Jinshuai, 21-Chen Keqiang, 23-Ke Zhao, 27-Niu Ziyi, 32-Li Tenglong

图片7

Produse similare pot fi găsite în Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdio producție profesională și construcție de întreprinderi de stadion cușcă, construim un stadion de fotbal profesional în cușcă acoperă o zonă flexibilă, poate personaliza 3 persoane, 5 persoane, 7 persoane, 11 persoane și alte zone de dimensiunea locului de desfășurare și o instalare ușoară, poate fi instalat în orice locații interioare și exterioare.

Cu principiul de producție „protecția mediului, înaltă calitate, frumusețe, întreținere zero”, calitatea produselor este prima din industrie, iar produsele sunt, de asemenea, lăudate de clienți.În același timp, mulți clienți „fani” sunt mereu preocupați de dinamica industriei noastre, însoțindu-ne să creștem și să progresăm!

Gol de fotbal

图片11

Scaun de player portabil de lux

图片12

Cele mai importante întrebări ale tale

(1)Ai departament de cercetare si dezvoltare te rog?
Da, tot personalul din departament are o experiență de peste 5 ani.Pentru toți clienții OEM și ODM, oferim servicii de proiectare gratuite dacă este nevoie.

(2) Care este serviciul post-vânzare, vă rog?
Răspundeți în 24 de ore, 12 luni garanție și timp de service până la 10 ani.

(3) Care este timpul de livrare, vă rog?
De obicei, este de 7-10 zile pentru mostre, 20-30 de zile pentru producția de masă și aceasta variază în funcție de anotimp.

(4) Puteți aranja expedierea pentru noi, vă rog?
Da, pe mare, pe calea aerului sau prin expres, avem o echipă profesionistă de vânzări și expediere pentru a oferi cele mai bune și prompte servicii.