Știri - Tang Xijing a câștigat medalia de argint la Campionatele Mondiale de gimnastică!

QQ截图20191012163133

Echipa chineză Tang xijing a câștigat medalia de argint cu 56,899 de puncte în competiția finală individuală feminină a Campionatelor Mondiale de gimnastică, care s-a încheiat ieri.

QQ截图20191012163045

Este prima dată când participă la World Series, atât de mândră de ea!De asemenea, felicitări!

b8eea0f561facc842d52e15f902add184825

(Ea a funcționat perfect pe grinda de echilibru)

Grinda noastră de echilibru LDK poate fi folosită și în competiția profesională, ca aceasta LDK0302.

QQ截图20191012170027

Înălțimea acestui tip de grinzi de echilibru poate fi reglabilă de la 0,7 m la 1,25 m cu variații de 50 mm.

QQ截图20191012171143

Bara este realizată din Bară Ovală din aluminiu, acoperită cu o suprafață din piele antiderapante.Este standardul competiției.