Noutăți - UEFA Europa League – C Luo a oferit un asistență Manchester United 1-0 în play-off-ul al doilea din grupa Real Sociedad

În dimineața devreme a zilei de 4 noiembrie, ora Beijingului, în runda a șasea a meciului din Grupa E din Cupa UEFA 2022/2023, Real Sociedad i-a înfruntat acasă pe „Diavolii Roșii” Manchester United.După prima repriză, C Luo l-a asistat pe Gana Joe, în vârstă de 18 ani, să treacă peste poartă, după care ambele echipe nu au avut niciun succes, ManchesterUnitdeplasare victorie 1-0 asupra Real Sociedad, dar din cauza diferenţei de goluri în grupa a doua, nu direct din linie va juca play-off, Real Sociedad de sus a grupei pentru a avansa în faza eliminatorie.
Manchester United 9 jocuri neînvins într-o stare bună C Luo asistă + 70 de metri înapoi pentru a urmări inima luptei pentru victorie nu va muri

În faza de deschidere, Real Sociedad a lansat o grabă de înaltă presiune, doar 30 de secunde Real Sociedad atacat în apropierea suprafeţei de pedeapsă United, Martin stânga cruce a zburat direct din linia de jos.În minutul 5, Real Sociedad a avansat la mijloc, Merino a trecut direct în spatele lui Fernandes introdus în careu șut cu piciorul stâng deviat.În minutul 8, United a avut în cele din urmă o șansă de a ataca lângă caseta Real Sociedad, Luke Shaw a ales careul, C Luo s-a sprijinit pe spatele fundașului pentru a lua mingea a fost pusă jos, arbitrul nu a spus nimic.

În minutul 16, blocajul a fost rupt, United backfield backfield De Gea pasa lungă găsit cu precizie partea dreaptă a taxei B, acesta din urmă cu capul la mijloc, C Luo a primit mingea și a lansat un precis piciorul drept direct, de 18 ani -Tânărul vechi Ganacho de-a lungul partea stângă a înainte rapid, a primit mingea în picior stânga caseta înjunghiat.Ghanacho a marcat primul său gol al sezonului pentru a-i oferi lui Manchester United un avantaj de 1-0 în deplasare.

În minutul 20, Real Sociedad a atacat din stânga terenului, Merino a luat mingea și a șutat de la mijloc, dar fundașul a blocat șutul.În minutul 26, Manchester United a luat mingea de la mijlocul terenului, B Fee a primit mingea în mijlocul terenului și a trimis o pasă în diagonală pe partea stângă a apărării.În minutul 31, mijlocașul de la Real Sociedad, Martin, în vârstă de 19 ani, a încercat un șut de la distanță lung, care a trecut pe lângă poartă.În minutul 40, Manchester United a turnat continuu mingea în fundul terenului, călcâiul lui Ghanacho a lovit mingea în mijlocul terenului și a fost rupt, Martin a luat mingea la mijloc și a lovit poarta fără a amenința sub interferența lui. Casemiro.

În minutul 41, Lisandro a trimis o pasă lungă de mai mult de 70 de metri în spatele terenului pentru a juca în spate, C Luo de mare viteză înainte forțând fundașul central al Real Sociedad Pacheco a ratat îndepărtarea, C Luo o singură șansă de a face față portarului atacant C Luo a ales să aleagă o lovitură ușor sus.În minutul 43, Real Sociedad a atacat după un contra-jaf reușit în fața terenului, iar asistatul Grosabel a fost blocat de De Gea în fața careului.

În repriza secundă, în minutul 47, Real Sociedad a centrat mingea din stânga, iar lovitura de cap de la mijlocul terenului a fost prea sus sub interferența lui Thurrott.În minutul 58, Manchester United a făcut o ajustare și l-a înlocuit pe Rashford cu Van Der Beek, care a fost mediocru în finalul atacului.Lovitura de cap a lui Fernandes a trecut peste poartă.

În minutul 70, Real Sociedad a aruncat mingea în careu din stânga terenului, iar Fernandes a șutat sus din interiorul careului, după ce lovitura de cap a fost respinsă.În minutul 76, Rashford a fost tăiat la mijlocul terenului, iar Thurrott a avansat cu mingea și a șutat sus.În minutul 79, Thurrott a șutat jos și pe lângă linia careului.

După aceea, Manchester United a continuat să atârne mingea spre careul lui Real Sociedad, dar nu a mai putut prinde o lovitură de cap.Întregul meci s-a încheiat cu Manchester United învingând-o pe Real Sociedad cu 1-0 în deplasare, dar din cauza golaverajului clasat pe locul al doilea în grupă, nu vor fi direct în afara grupei și vor juca un playoff în două runde cu grupa a treia. a Ligii Campionilor.

Formații de ambele părți

Manchester United (4-2-3-1): 1-De Gea/20-Dalot, 2-Lindelof (58 min. 39-McTominay), 6-Lisandro, 23-Luxhau/14-Eriksen (81 min. 17-Fred) , 18-Casemiro/34-Van Der Beek (58 min 10-Rashford), 8-B taxa, 49-Ganacho (81 min 5-Maguire ) / 7-Cro

Real Sociedad (4-4-2): 1-Remiro/18-Grosabel (58 min. 6-Erustrado), 24-Lenormand, 20-Pacheco, 15-Diogo Rico/3-Zubimendy, 8-Merino, 23-Bryce Mendes (81 min. 5-Suverdia), 42-Martin (58 min. 17-Navarro) / 19-Serote, 9- Carlos Fernandez (71 min 16-Guevara)

Produse similare pot fi găsite în Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdio producție profesională și construcție de întreprinderi de stadion cușcă, construim un stadion de fotbal profesional în cușcă acoperă o zonă flexibilă, poate personaliza 3 persoane, 5 persoane, 7 persoane, 11 persoane și alte zone de dimensiunea locului de desfășurare și o instalare ușoară, poate fi instalat în orice locații interioare și exterioare.

Cu principiul de producție „protecția mediului, înaltă calitate, frumusețe, întreținere zero”, calitatea produselor este prima din industrie, iar produsele sunt, de asemenea, lăudate de clienți.În același timp, mulți clienți „fani” sunt mereu preocupați de dinamica industriei noastre, însoțindu-ne să creștem și să progresăm!

Gol de fotbal

图片3 图片4 图片5 图片6

Scaun de player portabil de lux

图片7 图片8 图片9

图片10 图片11 图片12

Cele mai importante întrebări ale tale

(1) Aveți departament de cercetare și dezvoltare vă rog?
Da, tot personalul din departament are o experiență de peste 5 ani.Pentru toți clienții OEM și ODM, oferim servicii de proiectare gratuite dacă este nevoie.

(2) Care este serviciul post-vânzare, vă rog?
Răspundeți în 24 de ore, 12 luni garanție și timp de service până la 10 ani.

(3) Care este timpul de livrare, vă rog?
De obicei, este de 7-10 zile pentru mostre, 20-30 de zile pentru producția de masă și aceasta variază în funcție de anotimp.

(4) Puteți aranja expedierea pentru noi, vă rog?
Da, pe mare, pe calea aerului sau prin expres, avem o echipă profesionistă de vânzări și expediere pentru a oferi cele mai bune și prompte servicii.