Správy - CHEN Meng vyhrala celočínske finále v ženskej dvojhre v stolnom tenise na olympijských hrách v Tokiu

Moderné olympijské hry sú popredné svetové multišportové podujatie.Sú najväčšou športovou slávnosťou čo do počtu športov na programe, počtu prítomných športovcov a počtu ľudí z rôznych národov, ktorí sa zišli v rovnakom čase, na rovnakom mieste, v duchu priateľského zápolenia.

Od roku 1994 sa olympijské hry striedajú v letnom a zimnom vydaní každé dva roky v rámci štvorročného obdobia každej olympiády.Športovci zo všetkých 206 národných olympijských výborov a olympijského tímu pre utečencov MOV môžu súťažiť v širokej škále športových disciplín a podujatí, ktoré sleduje celosvetové publikum.

Po ročnom oneskorení sa 23. júla 2021 konečne začne otvárací ceremoniál pre Tokio 2020. Očakáva sa, že miliardy ľudí na celom svete si budú môcť sledovať priebeh na tokijskom Olympijskom štadióne.

Na šiesty deň olympijských hier v Tokiu 2020 vyhrala CHEN Meng celočínske finále v ženskej dvojhre v stolnom tenise na Metropolitnom gymnáziu v Tokiu.

CHEN Meng vyhrala celočínske finále v ženskej dvojhre v stolnom tenise na olympijských hrách v Tokiu1

Sun Yingsha (vľavo) a Chen Meng (vpravo) z tímu Číny pózujú počas medailového ceremoniálu stolného tenisu vo dvojhre žien v šiesty deň olympijských hier v Tokiu 2020 na metropolitnom gymnáziu v Tokiu 29. júla 2021 v japonskom Tokiu.

V celočínskom finále svetová jednotka zvíťazila nad svojou krajankou a svetovou dvojkou SUN Yingsha 4:2 na tokijskom Metropolitan Gymnasium 29. júla.

Bol to ťažký zápas s 20-ročným Sunom, ktorý otvoril útok a vyhral prvý zápas 9-11.Chen bojoval späť v nasledujúcich dvoch hrách, vyhral ich 11-6, 11-4, ale potom prehral 5-11 vo štvrtom.V 5. zápase sa 27-ročná hráčka zhromaždila a vyhrala 11:4 a potom držala nervy v poslednom zápase, keď vyhrala 11:9.

Dokonalý výkon stolného tenisu si samozrejme vyžaduje nielen dobrú zručnosť, ale aj kvalitný stolnotenisový stôl na oporu.Náš LDK môže našim zákazníkom poskytnúť veľa rôznych druhov stolného tenisu s dobrou kvalitou, máme vnútorné stoly a vonkajšie stoly podľa vášho výberu, tiež dvojité skladacie modely a jednoduché skladacie modely podľa vášho výberu.Dnes by sme vám chceli odporučiť horúci vnútorný MDF stôl na stolný tenis — LDK4015.

LDK4015 sa dá použiť pri hre stolného tenisu, má módny dúhový dizajn, doska stola je vyrobená z prvotriedneho materiálu SMC a s 25 mm hrubým jednokrokovým výliskom.Má tiež uzamykateľné univerzálne kolieska a unikátny skladací dizajn, takže bude dobrou voľbou, ak hľadáte prenosný a skladací stôl na stolný tenis, viac podrobností o tomto modeli alebo viac modelov o našom stole na stolný tenis, neváhajte nás kontaktovať .

Vytvárame a budujeme popredné značky, ktoré slúžia a inšpirujú športovcov.Dodávame hodnotu pre kupujúceho prostredníctvom rastu a neustáleho zlepšovania.Úprimne sa tešíme na spoluprácu s Vami!