Správy - Čínska superliga – Wu Lei, Zhang Linpeng a Vargas prispeli, Haigang strelil 4 góly a prehral 3:1 Henan

30. marca o 20:00 sa na šanghajskom futbalovom štadióne SAIC Pudong konal zápas medzi Shanghai Haigang a Henan Club Jiuzu Dukang v rámci tretieho kola čínskej superligy 2024.Shanghai Harbour nakoniec vyhral 3:1.V 56. minúte strelil Wu Lei prvý gól dodatočnou strelou;v 84. minúte vyrovnal Kovich hlavičkou;v 89. minúte skóroval hlavou Zhang Linpeng;v 7. minúte nadstaveného času spečatil víťazstvo Vargas.Okrem toho Wu Lei (2-krát), Yang Shiyuan a Wang Shenchao strelili 4 góly a všetci boli odhlásení z ofsajdu.Shanghai Harbour vyhral doma 2 zápasy za sebou.V prvých 3 kolách má na konte 2 víťazstvá a 1 remízu a nazbieralo 7 bodov.V histórii čínskej Super League vyhralo všetkých 8 domácich zápasov nad svojimi súpermi.Henan klub Jiuzu Dukang nevyhral v prvých 3 kolách s 2 remízami a 1 prehrou a nazbieral 2 body.

V prvých dvoch kolách čínskej Super League obsadil Shanghai Haigang 4. miesto s 1 víťazstvom, 1 remízou a 4 bodmi, kým Henan Club Jiuzu Dukang obsadil 11. miesto s 2 bodmi a 2 po sebe idúcimi remízami.Shanghai Harbour a Henan klub Jiuzu Dukang sa stretli 16-krát v čínskej Super League, pričom prístav Shanghai má na konte 11 víťazstiev, 1 remízu a 4 prehry.Čínska superliga Shanghai Harbour hrala proti klubu Henan Jiuzu Dukang 7-krát doma a Šanghajský prístav vyhral všetky.V porovnaní s predchádzajúcim kolom Bao Shimeng, Citardini, Yang Shiyuan a Lu Wenjun zo Shanghai Haigang rotovali v základnej zostave Wang Shenchao, Rusa, Xu Xin a Liu Zhurun, zatiaľ čo Liu Yixin, Huang Ruifeng a Huang Zichang z vinárskeho predka klubu Henan Du Kang rotovali Liu Bin, Wang Shangyuan a Yang Yilin.

Nádherný moment

V 11. minúte sa Wu Lei otočil a loptu z voleja spred šestnástky poslal do ofsajdu, no gól bol neplatný.

V 13. minúte sa z ľavej strany šestnástky presadil Achim Peng a odrazil sa vonkajšou stranou priehlavku ľavej nohy.Lopta trafila vonkajšiu stranu ľavej žrde a odrazila sa od základnej čiary, no aj to bol ofsajd.

V 31. minúte si na oblúčičke upravil ľavačkou Vargas a zúrivo vystrelil.Xu Jiamin poľahky zabavil loptu.

V 38. minúte nastrelil Yang Shiyuan loptu z pravého rohu pokutového územia, no bol v ofsajde.

V 42. minúte sa Kovich presadil strelou zo stredu pokutového územia a Yan Junling loptu magicky zachránil.

V 43. minúte rozohral rohový kop zľava Nasario a po centri hlavičkoval Maidana.

V prvej minúte nadstaveného času Yang Shiyuan vystrelil z oblúčika z diaľky a Xu Jiamin loptu chytil.

V 47. minúte obišiel Wu Lei loptu v strede šestnástky a skóroval, no bol to ofsajd a gól je neplatný.

V 54. minúte prihral Nazario priamy kop z ľavej strany do pokutového územia.Kovičova hlavička z ľavej strany šestnástky išla nad brvno.

V 56. minúte sa Xu Jiamin pomýlil veľkým odkopom v šestnástke.Strelu Feng Jina z pravej strany pokutového územia vyrazil Xu Jiamin.Wu Lei spadol v pokutovom území na zem a upratal loptu dovnútra. Wu Lei strelil svoj tretí gól v tejto sezóne čínskej Super League a Shanghai Haigang viedol 1:0!

V 59. minúte bol priamy kop Nasaria z 25 metrov príliš mierny a Yan Junling mu zhabal loptu.

V 65. minúte vystrelil z voleja z pravej strany z oblúčika Vargas a lopta mierne minula pravú žrď.

V 70. minúte sa Wang Shen otočil a z malého pokutového územia vystrelil.Lopta zasiahla Liu Yixin a letela do brány.Wang Shen však prekonal loptu ako prvý a gól bol neplatný.

图片3

图片4

V 84. minúte rozohral Nazario z pravej strany rohový kop.Kovič vysoko vyskočil z hranice malého pokutového územia a prekonal Jianga Guangtaia a hlavou usmernil loptu do ľavého dolného rohu brány.Henan Club Jiuzu Dukang vyrovnal skóre na 1:1!

V 89. minúte rozohral Vargas po rohovom kope zľava, Zhang Linpeng trafil z ľavej strany malého pokutového územia a skóroval, Shanghai Haigang vedie 2:1!

图片5

图片6

V 7. minúte nadstaveného času rozohral Oscar rohový kop sprava.Kovič odhlavičkoval loptu zo stredu pokutového územia.Vargas zastavil loptu na ľavej strane oblúčikom a z voleja vyrazil na roh.Shanghai Harbour zabil skóre, 3-1!

Shanghai Harbour nakoniec doma zdolal Henan Club Jiuzu Dukang 3:1.

[Zostava oboch strán]

Šanghajský prístav (4231): 1-Yan Junling;31-Bao Shimeng (53'4-Wang Shenchao), 3-Jiang Guangtai, 5-Zhang Linpeng, 19-Wang Zhen'ao;18-Citadini, 20-Yang Shiyuan (79'9) -Gustavo);11-Lv Wenjun (64'8-Oscar), 10-Vargas, 27-Feng Jin (80'17-Shen Zigui);7-Wu Lei (80'16-Xu Xin);

Nehrajú náhradníci: 2-Li Ang, 12-Chen Wei, 13-Wei Zhen, 14-Li Shenglong, 37-Chen Xuhuang, 41-Liang Kun, 45-Liu Xiaolong

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Liu Yixin, 36-Maidana, 24-Li Songyi, 13-Xu Haofeng;11-Achim Peng (74'7-Zhong Yihao), 8-Denic, 22-Huang Ruifeng (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huang Zichang (64'19-Yang Yilin);40-Nazario (90+2'9-Feng Boyuan), 20-Kovič;

Nehrajú náhradníci: 1-Shi Chenglong, 3-Zhou Yuande, 16-Yang Kuo, 17-Wang Jinshuai, 21-Chen Keqiang, 23-Ke Zhao, 27-Niu Ziyi, 32-Li Tenglong

图片7

Podobné produkty nájdete v Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdisa profesionálna výroba a výstavba podnikov klietkových štadiónov, staviame profesionálny futbalový štadión v klietke pokrýva flexibilnú oblasť, môžeme prispôsobiť 3 ľuďom, 5 ľuďom, 7 ľuďom, 11 ľuďom a ďalším priestorom veľkosti miesta konania a ľahkú inštaláciu, môže byť inštalované vo všetkých vnútorných a vonkajších priestoroch.

S výrobným princípom „ochrana životného prostredia, vysoká kvalita, krása, nulová údržba“ je kvalita výrobkov na prvom mieste v odvetví a výrobky sú chválené aj zákazníkmi.Zároveň sa mnohí „fanúšikovia“ zákazníkov vždy zaujímajú o dynamiku nášho odvetvia, ktorá nás sprevádza pri raste a pokroku!

Futbalový gól

图片11

Prenosné sedadlo pre hráča Deluxe

图片12

Vaše najdôležitejšie otázky

(1)Máte prosím oddelenie výskumu a vývoja?
Áno, všetci zamestnanci oddelenia majú viac ako 5-ročnú prax.Pre všetkých zákazníkov OEM a ODM ponúkame v prípade potreby bezplatný dizajnový servis.

(2) Aký je prosím servis po predaji?
Odpoveď do 24 hodín, záruka 12 mesiacov a doba servisu až 10 rokov.

(3) Aká je prosím dodacia lehota?
Zvyčajne je to 7-10 dní pre vzorky, 20-30 dní pre hromadnú výrobu a to sa líši v závislosti od ročného obdobia.

(4) Môžete nám prosím zariadiť zásielku?
Áno, po mori, letecky alebo expresne, máme profesionálny predajný a prepravný tím, ktorý ponúka najlepšie a rýchle služby.

(5) Mohli by ste prosím vytlačiť naše logo?