Správy - Jamesovo 48-bodové sezónne maximum, kariérny večer Shen Jinga, Lakers porazili Rockets a zastavili svoju sériu prehier

17. januára pekinského času pokračovala pravidelná sezóna NBA 2022-23, pričom Los Angeles Lakers hrali vzájomné zápasy proti Houston Rockets doma.V závere zápasu Lakers tesne zdolali Rockets 140:132.Zatiaľ čo zastavili svoju sériu 3 prehier, darovali svojim súperom aj 11-zápasovú sériu prehier.

Zamerajte sa na hráčov:

Za Lakers predviedol LeBron James 16 z 26 striel, z toho 5 z 10 trojok a 11 z 12 trestných hodov.Nazbieral 48 bodov, 8 doskokov a 9 asistencií a v hre nedošlo k žiadnym obratom.48 bodov, zároveň najvyššie skóre Lao Zhana v jedinom zápase sezóny.

Za Rockets dal Alperen Shin Kyung 14 zo 17, 2 z 2 trojok, 3 z 5 trestných hodov, kariérne maximum 33 bodov, 15 doskokov, 6 asistencií a 4 bloky.

Ďalšie štatistiky hráčov:

Ďalší hráči na strane Lakers, Troy Brown 6 bodov a 3 doskoky, Thomas Bryant 6 bodov, 6 doskokov a 2 bloky, Beverly 11 bodov a 2 doskoky, Schroeder 9 bodov a 3 asistencie, Westbrook 24 bodov, 5 doskokov a 4 bloky asistencie , Gabriel 14 bodov, 9 doskokov a 2 bloky, Nunn 15 bodov a 2 doskoky, Toscano-Anderson 7 bodov a 3 asistencie.

Ďalší hráči na strane Rockets, Kenyon Martin Jr. 17 bodov, 7 doskokov a 2 bloky, Jabari Smith 14 bodov, 4 doskoky a 4 asistencie, Eric Gordon 19 bodov a 8 asistencií, Jaylen Green 23 bodov, 5 doskokov a 3 asistencie, Tari Ethan 9 bodov a 7 doskokov, Jay Sean Tate 7 bodov a 4 asistencie.

Konkrétne skóre: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 (Lakers sú pozadu).

图片5 图片4 图片3

Basketbalový kôš

Recenzia hry:

V prvej štvrtine Beverly trafila najskôr trojku, ale čoskoro Shin Kyungove otočky zaskočili a hádzali do siete.Potom sa obe strany začali ťahať.Na strane Lakers pokračovali James a Beverly v trikoch.Rockets sa spoliehajú na útoky Erica Gordona a Shin Kyunga, aby postupne získali body.V druhej časti štvrtiny si tieto dva tímy zmerali sily a striedali sa.Gabriel a Westbrook spravili 2 z 2 trestných hodov za po sebe idúce fauly a Troy Brown tiež trafil trojku.Ethan dal tip a Gordon 3 z 3 trestných hodov.Po jedinej štvrtine Rockets dočasne zaostali 35:37.

图片6

Basketbalový krúžok

V druhej štvrtine spustili Lakers novú vlnu malého vyvrcholenia.Gabriel sa presadil a skóroval na 2+1.Lakers si raz vytvorili dvojciferný náskok.Odvtedy však na útočnú vlnu zareagovali aj Rockets.Shen Jing je v obzvlášť dobrom stave.Po doskoku a trojke sa bodový rozdiel vrátil na 5 bodov.Odvtedy si Lakers naďalej udržiavali miernu prevahu, Schroeder sa predral a skóroval a Toscano Anderson tiež stabilne trafil trojku.Na konci tejto štvrtiny James asistoval Beverly pri trojbodovom zásahu a urobil aj rozohrávku 2+1 a prielomový dunk.Po polčase Lakers naďalej viedli 73:61.

图片7

Shen Jing zmenil strany, aby znova bojoval, pokračoval vo svojom ohnivom dotyku a zaznamenal 8 bodov v rade a nazbieral 28 bodov, čím napísal nový rekord v skórovaní v jedinom zápase vo svojej kariére.Pre Lakers je James stále vo výbornej forme.Po zasiahnutí dvoch po sebe idúcich trojok zostáva bodový rozdiel naďalej nad 10 bodmi.V druhej časti tretej štvrtiny Gordon urobil prestávku, Martin Jr. skóroval po sebe idúce dunks, Rockets odpovedali na útočnú vlnu a ofenzívny pocit našiel aj Jaylen Green.V závere štvrtiny uspel so skokanom a zaznamenal tri trojky.Na vrchole po troch štvrtinách zaostávali za Lakers 98:102 len o 4 body.

图片9 图片8

výsledková tabuľka

V záverečnej štvrtine James dokonca strelil 4 trestné hody a strelil trojku.Lakers kedysi viedli k dvojciferným číslam.Rakety boli ale mimoriadne húževnaté a pod vedením Greena sa priblížili ku skóre.V posledných 3 a pol minútach hry strelil Jabari-Smith trojku a bodový rozdiel sa vrátil na 3 body a napätie víťazstiev a prehier sa obnovilo.Odvtedy Rockets stále tvrdo tlačia, Gordon skóroval položením, James odpovedal skokom a Lakers viedli o 4 body, pričom do konca zápasu zostávalo 50,4 sekundy.Potom Rockets prijali nečistú taktiku, ale zlyhali.Lakers nakoniec po skončení zápasu tesne zdolali Rockets 140:132.Zatiaľ čo zastavili svoju sériu 3 prehier, darovali svojim súperom aj 11-zápasovú sériu prehier.

图片10

Basketbalová hala

Obe základné zostavy:

Rakety: Kenyon Martin Jr., Alperon Shinkyung, Jabari Smith Jr., Eric Gordon, Jaylen Green

Lakers: Patrick Beverley, Thomas Bryant, Troy Brown, Dennis Schroder, LeBron James

b7dc4f5753bc0bfddd9ddfa2720392d

图片1190de0513730300331e7f58771ee0fe1

图片12

Podobné produkty nájdete v Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdisa profesionálna výroba a výstavba podnikov klietkových štadiónov, staviame profesionálny futbalový štadión v klietke pokrýva flexibilnú oblasť, môžeme prispôsobiť 3 ľuďom, 5 ľuďom, 7 ľuďom, 11 ľuďom a ďalším priestorom veľkosti miesta konania a ľahkú inštaláciu, môže byť inštalované vo všetkých vnútorných a vonkajších priestoroch.

S výrobným princípom „ochrana životného prostredia, vysoká kvalita, krása, nulová údržba“ je kvalita výrobkov na prvom mieste v odvetví a výrobky sú chválené aj zákazníkmi.Zároveň sa mnohí „fanúšikovia“ zákazníkov vždy zaujímajú o dynamiku nášho odvetvia, ktorá nás sprevádza pri raste a pokroku!

Vaše najdôležitejšie otázky

(1) Máte prosím oddelenie výskumu a vývoja?
Áno, všetci zamestnanci oddelenia majú viac ako 5-ročnú prax.Pre všetkých zákazníkov OEM a ODM ponúkame v prípade potreby bezplatný dizajnový servis.

(2) Aký je prosím servis po predaji?
Odpoveď do 24 hodín, záruka 12 mesiacov a doba servisu až 10 rokov.

(3) Aká je prosím dodacia lehota?
Zvyčajne je to 7-10 dní pre vzorky, 20-30 dní pre hromadnú výrobu a to sa líši v závislosti od ročného obdobia.

(4) Môžete nám prosím zariadiť zásielku?
Áno, po mori, letecky alebo expresne, máme profesionálny predajný a prepravný tím, ktorý ponúka najlepšie a rýchle služby.

(5) Mohli by ste prosím vytlačiť naše logo?