Novinky - Nová sezóna La Ligy a futbalový gól

Nová sezóna La Ligy a futbalový gól

Nová sezóna La Ligy afutbalcieľ

V skoré ráno 18. septembra pekinského času, v piatom kole novej sezóny La Ligy, odohrá Real Madrid doma zápas proti Realu Sociedad.V prvom polčase bleskovo strelil gól Barenecchia, no Kubo Jianying World Wave bol vylúčený ako neplatný.V druhom polčase Balvede vyrovnal skóre a Jos é lu skóroval, aby pomohol Realu Madrid dosiahnuť návrat na 2:1.Na mieste oslavovalo 60 000 fanúšikov Realu Madrid.

Od novej sezóny sa v Reale Madrid zranilo viacero hráčov.Našťastie Bellingham, ktorý nastúpil v letnom období, zachránil tím po sebe, vyhral úvodné štyri zápasy po sebe a vedie poradie La Ligy s 12 bodmi.Anglická hviezda strelila vo svojich prvých štyroch zápasoch La Ligy 5 gólov, čím vyrovnala zázrak, ktorý vytvoril Cristiano Ronaldo.

Keď už hovoríme o futbale, všetci ten futbal poznámecieľ je dôležitou súčasťou afutbalové ihrisko.Ako si vyberieme vhodnú futbalovú bránku?

Najprv musíme určiť veľkosť nášho štadióna.Ako je dobre známe, futbalové hry sa delia na systém 3vs3, 5vs5, 7vs7 a 11vs11. Veľkosť futbalovej bránky musíme určiť na základe veľkostifutbalihrisko alebo futbalový systém.

Po druhé, pri výbere futbalovej bránky venujte pozornosť jej materiálom.Železo a oceľ sú náchylné na hrdzavenie a majú veľkú váhu.A futbalová bránka z hliníkovej zliatiny je ľahká, vysoko pevná a nehrdzavie.

图片3

LDK majú rôzne veľkosti futbalových brán.Naše futbalové bránky sú vyrobené zo surového materiálu z hliníkovej zliatiny.Máme č.1 maliarske linky.Aj v nepriaznivom počasí je naša bránka stále neporušená. Máme tiež mobilnú bránku pre ľahký presun.Môžeme tiež prispôsobiť mini futbalové bránky na tréningové účely. Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás.