Novinky - Nie James No Davis!Schroeder má deň, keď Lakers porazili rozplavbu 112:109!

Nie James Nie Davis!Schroeder má deň, keď Lakers porazili rozplavbu 112:109!

5. januára o 11:00 pekinského času bola pravidelná sezóna NBA naďalej horúca.Los Angeles Lakers vs. Miami Heat doma.Lakers v poslednom zápase prehrali o 14 bodov.

Lakers sú v tejto sezóne jedným z najviac sklamaných tímov.V rámci udržania konkurencie medzi tromi najlepšími hráčmi v offseason v podstate vyčistili všetkých hráčov, ktorí sa dali vymeniť, iba niektorých hráčov z rohov.Zhan je v tejto sezóne stále jedným z desiatich najlepších hráčov v bodovaní, ale má 37 rokov.Husté obočie je tiež sklenenej konštitúcie.Schopnosti Wei Shao sa znížili, takže Lakers nemôžu vyhrať príliš veľa zápasov.

Aj výkon Heat v tejto sezóne ľudí ťažko uspokojí a ofenzívny výkon je veľmi zlý.Našťastie ich obrana je silná a hviezdy sú vždy zapnuté a vypnuté.V poslednej dobe sa Heat zotavili a vyhrali štyri zápasy počas 15 zastávok.Najmä Hiro a Abayo sú vo veľmi horúcom stave.Táto hra sa teší na víťazstvo Heat.

Lakers (16:21) obsadili v Západnej konferencii 12. miesto.

The Heat, 20-18, obsadili siedme miesto na východe.

图片1图片2

图片3图片4

Obe strany začínajú túto hru:

Teplo: Lori, Shiloh, Butler, Martin, Adebayor

Lakers: Schroeder, Beverly, Reeves, Anderson, Bryant (James vynechal Heat's Lonnie Walker kvôli chorobe bez COVID-19)

V úvode zápasu sa Beverly chytila ​​a strelila prvý gól Lakers.Potom Lori a Adebayor zasiahli a odpovedali.Neskôr tri gardové zostavy Lakers bojovali s Heat vyrovnane.Potom sa Lakers začali ujať vedenia a otvorili skóre.Na konci prvej štvrtiny viedli Lakers nad Heat 32:23.

V úvode druhej štvrtiny pokračovali Lakers v dobrom ofenzívnom stave a pokračovali t

o útok, a raz si udržal dvojciferný náskok.Na konci relácie sa Heat náhle snažil.Emmanuel Adebayor neustále skóroval zvnútra, aby pomohol Heat zmenšiť rozdiel.Po polčasovej bitke, Lakers 52-48 Heat.

Polovičné súdne údaje oboch strán:

Lakers: Reeves 4:3, Bryant 8:6, Beverly 4:4, Schroeder 10:2, 3:3, Weishao 12:5, 6:6, Brown 2:3, 2:2, 2:2, Gabriel 7 :2, Nann 5:5

Rozjazd: Martin 6 bodov, 3 šachovnice, Butler 9 bodov, 2 asistencie, 2 prestávky, Adebayor 12 bodov, 5 šachovníc, 2 asistencie, 2 prestávky, 2 zápasy, Hiro 4 body, 2 šachovnice, Lori 9 bodov, 2 asistencie, Audibo 4 body, 2 dosky, 2 asistencie.图片5

图片6

2018-New-Design-Portable-Indoor-Sjar-Assisted_副本 LDK1001A-basketbalová bránka3_副本 LDK1001B_副本

Ak existuje nejaký skvelý projekt o športovej aktivite, neváhajte a dajte mi vedieť.Pretože vám môžem pomôcť s mojimi dlhoročnými skúsenosťami v oblasti športu, verte mi!

Vitajte v priemysle LDK, profesionálneho športového výrobcu v Číne.Predložte svoje požiadavky!

The Heat raz prekonal skóre.Lakers tiež strieľali dovnútra a von, aby stabilizovali situáciu, a potom obe strany ešte nejaký čas bojovali.Skóre sa striedavo zvyšovalo.Na konci tretej štvrtiny viedli Lakers 79:78.

Heat sa ujali vedenia v poslednej štvrtine, ale istý čas potom boli Lakers všetci vojakmi.Strážca a Bryant mohli vždy odpovedať a udržať si vedenie.Na poslednú chvíľu Schroeder v kritickom momente prerazil rozloženie, aby v podstate zabil hru.Butler bol absolútne vyrovnaný a chýbali mu tri body.Nakoniec Lakers tesne porazili Heat 112:109 a vyhrali tri zápasy po sebe.

Dnešný zápas mi rozprúdil krv.Bez Zhanovho obočia dokázali Lakers poraziť poriadkumilovného Heata, čo všetkých prekvapilo.Weishao, Bryant a Schroeder tiež predviedli dobrý výkon.Toto je víťazstvo tímu.Každý je hrdina.

Dúfam, že tento civilista si môže oddýchnuť v dňoch Lao Zhana.Hrajte tak, ako by ste mali, hrajte svoje vlastné špeciálne zručnosti a doprajte Zhanovi odpočinok.Hoci majú Lakers zlú bilanciu, v tejto sezóne môže byť ťažké hrať v play-off, ale verím, že Zhan a Lakers nám to môžu vysvetliť.Chce sa mi zakričať, šampionát Lakers!