Správy - Sassuolo 0:2 Neapol——Nádherný futbalový zápas

Sassuolo 0:2 Neapol——Nádherný futbalový zápas

Líder Serie A Neapol sa posunul na čelo tabuľky s náskokom 18 bodov vďaka rutinnému víťazstvu vonku nad Sassuolom.

Neapol skóroval už v 12. minúte prostredníctvom Khvicha Kvaratskhelia, ktorý po jemnom teči strieľal z prízemného rohu.

Armand Lauriente trafil žrď pre hostí, predtým ako Victor Osimhen trafil drevo za Neapol.

Osimhen zvýšil v 33. minúte na 2:0, keď prudkou strelou z otočky prekonal brankára Sassuola Andrea Consigliho pri jeho bližšej žrdi.

Osimhen teraz skóroval v siedmich po sebe idúcich zápasoch Serie A za Neapol, ktorý sa pokúša stať sa talianskym šampiónom len tretíkrát a prvýkrát od ročníka 1989-90.

Hostia si mysleli, že pridali tretí gól po zranení cez Giovanniho Simeoneho, ale ten bol vylúčený po kontrole asistenta rozhodcu cez video, ktorý ukázal ofsajd.

Neapol za celú sezónu prehral iba jeden ligový zápas a má 62 bodov z 23 zápasov, druhý Inter Miláno má 44 bodov.

Inter má v rukách zápas, ktorý hrá v sobotu, keď zabáva Udinese na San Siro.

Neapol skončil vo svojej skupine Ligy majstrov nad Liverpoolom a v utorok v prvom zápase 16-tky hrá vonku na ihrisku Eintrachtu Frankfurt.

Postavte si ihrisko na svojom dvore a pripojte sa k tomuto vzrušujúcemu športu.Ako si to uvedomiť?LDK vám pomôže.LDK ponúka komplexný servis, obsluhuje komplexné vybavenie ihriska vrátane oplotenia, umelej trávy, futbalových bránok atď.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdisa profesionálna výroba a výstavba podnikov klietkových štadiónov, staviame profesionálny futbalový štadión v klietke pokrýva flexibilnú oblasť, môžeme prispôsobiť 3 ľuďom, 5 ľuďom, 7 ľuďom, 11 ľuďom a ďalším priestorom veľkosti miesta konania a ľahkú inštaláciu, môže byť inštalované vo všetkých vnútorných a vonkajších priestoroch.

S výrobným princípom „ochrana životného prostredia, vysoká kvalita, krása, nulová údržba“ je kvalita výrobkov na prvom mieste v odvetví a výrobky sú chválené aj zákazníkmi.Zároveň sa mnohí „fanúšikovia“ zákazníkov vždy zaujímajú o dynamiku nášho odvetvia, ktorá nás sprevádza pri raste a pokroku!