Správy - Európska liga UEFA – C Luo ponúkol asistenciu Manchestru United 1:0 Real Sociedad v druhom play-off skupiny

V skorých ranných hodinách 4. novembra pekinského času v zápase šiesteho kola E-skupiny Pohára UEFA 2022/2023 sa Real Sociedad doma stretol s Manchestrom United „Červených diablov“.Po prvom polčase C Luo asistoval 18-ročnému Gana Joeovi k prieniku do brány, po ktorom sa oba tímy nedarili, ManchesterUnitedvonku 1:0 víťazstvo nad Realom Sociedad, ale kvôli gólovému rozdielu v druhej skupine nebude hrať play-off priamo z radu, Real Sociedad je na čele skupiny o postup do vyraďovacej fázy.
Manchester United 9 zápasov bez prehry do dobrého stavu C Luo asistencia + 70 metrov späť na stíhanie srdce boja o víťazstvo nezomrie

V úvodnej etape Real Sociedad spustil vysoký tlak, len 30 sekúnd Real Sociedad zaútočil v blízkosti pokutového územia United, Martin ľavý kríž vyletel priamo zo spodnej čiary.V 5. minúte sa Real Sociedad presadil stredom, Merino prihral priamo za Fernandesa vsunutý do šestnástky ľavačkou odrazenú strelu.V 8. minúte mali United konečne šancu zaútočiť v blízkosti šestnástky Realu Sociedad, Luke Shaw si vybral šestnástku, C Luo sa oprel o chrbát obrancu, aby loptu odložil, rozhodca nič nepovedal.

V 16. minúte sa prelomila patová situácia, United backfield dozadu De Gea dlhý pas presne našiel pravú stranu béčka, ten hlavičkoval do stredu, C Luo dostal loptu a vyrazil presnú pravačkou direkt, 18-roč. -starý mladík Ganacho po ľavej strane rýchleho útočníka dostal loptu do šestnástky ľavou nohou.Ghanacho strelil svoj prvý gól v sezóne a dostal Manchester United do vedenia 1:0.

V 20. minúte zaútočil Real Sociedad z ľavej strany ihriska, loptu si zobral Merino a vystrelil zo stredu, no obranca strelu zblokoval.V 26. minúte prevzal Manchester United loptu zo stredu poľa, B fee získal loptu v strede poľa a poslal diagonálnu prihrávku na ľavú stranu obrany.V 31. minúte sa stredopoliar Realu Sociedad 19-ročný Martin pokúsil o strelu z diaľky, ktorá bola mimo.V 40. minúte Manchester United priebežne nasypával loptu vzadu na ihrisko, pätička Ghanacha zrazila loptu do stredu ihriska a bola zlomená, Martin získal loptu v strede a bez ohrozenia trafil bránu pod bránením. Casemiro.

V 41. minúte poslal Lisandro dlhú prihrávku z viac ako 70 metrov do zadnej časti ihriska, aby hral vzadu, C Luo vysokorýchlostným smerom dopredu vytlačil stredný obranca Real Sociedad Pacheco premárnil klírens, C Luo jedinú šancu čeliť útočiacemu brankárovi C Luo sa rozhodol vybrať strelu mierne vysoko.V 43. minúte zaútočil Real Sociedad po úspešnej protilúpeži spred ihriska a asistovaného Grosabela pred šestnástkou zblokoval De Gea.

V druhom polčase v 47. minúte centroval Real Sociedad z ľavej strany a hlavička z polovice ihriska bola pod zásahom Thurrotta privysoká.V 58. minúte urobil Manchester United úpravu a nahradil Rashforda Van Der Beekom, ktorý bol v útočnej koncovke priemerný.Fernandesova hlavička išla nad bránu.

V 70. minúte si Real Sociedad nahodil loptu do šestnástky z ľavej strany ihriska a Fernandes po spätnom švihu hlavičky z vnútra šestnástky vysoko prestrelil.V 76. minúte bol v strede poľa odrezaný Rashford a Thurrott postupoval s loptou a vysoko prestrelil.V 79. minúte Thurrott z hranice šestnástky prestrelil.

Potom Manchester United neustále vešal loptu smerom k šestnástke Realu Sociedad, ale nikdy nedokázal chytiť hlavičku.Celý zápas sa skončil tak, že Manchester United zdolal doma Real Sociedad 1:0, no kvôli rozdielu gólov na druhom mieste v skupine nebudú priamo zo skupiny a budú hrať dvojkolovú baráž s treťou skupinou. z Ligy majstrov.

Zostavy oboch strán

Manchester United (4-2-3-1): 1-De Gea/20-Dalot, 2-Lindelof (58 minút 39-McTominay), 6-Lisandro, 23-Luxhau/14-Eriksen (81 minút 17-Fred) , 18-Casemiro/34-Van Der Beek (58 minút 10-Rashford), poplatok 8-B, 49-Ganacho (81 minút 5-Maguire) / 7-Cro

Real Sociedad (4-4-2): 1-Remiro/18-Grosabel (58 min. 6-Erustrado), 24-Lenormand, 20-Pacheco, 15-Diogo Rico/3-Zubimendy, 8-Merino, 23-Bryce Mendes (81 min. 5-Suverdia), 42-Martin (58 min. 17-Navarro) / 19-Serote, 9- Carlos Fernandez (71 min. 16-Guevara)

Podobné produkty nájdete v Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdisa profesionálna výroba a výstavba podnikov klietkových štadiónov, staviame profesionálny futbalový štadión v klietke pokrýva flexibilnú oblasť, môžeme prispôsobiť 3 ľuďom, 5 ľuďom, 7 ľuďom, 11 ľuďom a ďalším priestorom veľkosti miesta konania a ľahkú inštaláciu, môže byť inštalované vo všetkých vnútorných a vonkajších priestoroch.

S výrobným princípom „ochrana životného prostredia, vysoká kvalita, krása, nulová údržba“ je kvalita výrobkov na prvom mieste v odvetví a výrobky sú chválené aj zákazníkmi.Zároveň sa mnohí „fanúšikovia“ zákazníkov vždy zaujímajú o dynamiku nášho odvetvia, ktorá nás sprevádza pri raste a pokroku!

Futbalový gól

图片3 图片4 图片5 图片6

Prenosné sedadlo pre hráča Deluxe

图片7 图片8 图片9

图片10 图片11 图片12

Vaše najdôležitejšie otázky

(1) Máte prosím oddelenie výskumu a vývoja?
Áno, všetci zamestnanci oddelenia majú viac ako 5-ročnú prax.Pre všetkých zákazníkov OEM a ODM ponúkame v prípade potreby bezplatný dizajnový servis.

(2) Aký je prosím servis po predaji?
Odpoveď do 24 hodín, záruka 12 mesiacov a doba servisu až 10 rokov.

(3) Aká je prosím dodacia lehota?
Zvyčajne je to 7-10 dní pre vzorky, 20-30 dní pre hromadnú výrobu a to sa líši v závislosti od ročného obdobia.

(4) Môžete nám prosím zariadiť zásielku?
Áno, po mori, letecky alebo expresne, máme profesionálny predajný a prepravný tím, ktorý ponúka najlepšie a rýchle služby.

(5) Mohli by ste prosím vytlačiť naše logo?