Novinky - Aké basketbalové vybavenie používa NBA na zápasy

Aké basketbalové vybavenie používa NBA na hry

8. apríla v pekinskom čase v základnej časti NBA Timberwolves porazili Lakers so skóre 127:117.Timberwolves sa vrátili na prvé miesto v Západnej konferencii NBA.Lakers sa pred dnešným zápasom vrátili na deviate miesto v Západnej konferencii NBA.Po prehre v dnešnom zápase sú 0,5 zápasu za Kings – ôsme v Západnej konferencii NBA a 1,5 zápasu pred Warriors, desiate v Západnej konferencii NBA.

James v tomto zápase chýbal pre chorobu.V prvej štvrtine zápasu odohral Anthony Davis celú sezónu a doviedol Lakers k 37 bodom za jedinú štvrtinu, čím viedol Timberwolves o 4 body a prvú štvrtinu ukončil.Kvôli zásahu do oka sa však Anthony Davis neskôr pre zranenie predčasne odhlásil.V druhej štvrtine viedol Naz Reid nad Timberwolves s 18 bodmi v jednej štvrtine a nazbieral 46 bodov, čím predstihol Lakers.V závere polčasu viedli Timberwolves nad Lakers o 15 bodov.V tretej štvrtine vybuchol Jackson Hayes a Lakers vrátili rozdiel len na 10 bodov.V poslednej štvrtine Lakers tvrdo pracovali na honbe za bodmi, kým Timberwolves stabilizovali skóre.Timberwolves nakoniec zdolali Lakers so skóre 127:117.

1

Ako vieme, medzinárodné basketbalové turnaje sú veľmi intenzívne.Vyžaduje si to nielen výborných basketbalistov, ale aj dokonalé ihrisko, aby výborní športovci mohli naplno rozpútať svoje schopnosti.Čo teda zahŕňa dokonalý štadión?Štandardné basketbalové stojany FIBA, basketbalové ihriská s drevenou podlahou, ako aj časomiery a výsledkové tabuľky.

Aký druh basketbalového ihriska môže byť basketbalovým ihriskom FIBA?