Novice - 2023 Zhuhai WTA Super Elite turnir

2023 Zhuhai WTA Super Elite turnir

29. oktobra po pekinškem času se je na turnirju WTA Super Elite v Zhuhaiju 2023 začelo finalno tekmovanje posameznic za ženske.Kitajcu Zheng Qinwen ni uspelo ohraniti vodstva s 4-2 v prvem nizu in je v tiebreaku zgrešil tri točke;Drugi niz se je začel z zapravljeno prednostjo 0-2 in končal v hudem boju 2 uri in 51 minut, pri čemer je izgubila s 6 (11) -7/6 (4) -7 proti brazilski igralki Mayi.V ženski posamični konkurenci je bil prekinjen niz 8 zmag, Zheng Qinwen je sezono končala z drugouvrščeno in se uvrstila med 15 najboljših na svetu.

Brazilska igralka Maya je na drugi strani dosegla niz 8 zmag proti kitajskim igralkam in osvojila najvišjo stopnjo prvenstva v posameznih ženskah v svoji karieri in tudi tretje prvenstvo v svoji karieri v posamični konkurenci.Kasneje bo Maya tekmovala tudi v ženskih dvojicah in si skupaj s Kudemetovo prizadevala postati dvojni kralj v Zhuhaiju.

Kot je dobro znano, imajo veliki športni dogodki zelo stroge zahteve glede kakovosti izdelkov za športno opremo. LDK je vedno ohranjal odgovoren odnos do strank, strogo nadzoroval kakovost izdelkov in proizvajal izdelke v skladu z zahtevami konkurence. Na primer, naša teniška oprema: tenis objavein teniške mreže.

Imamo Ingroundtenis post, fiksni teniški drog, premični teniški drog. Naj se osredotočim na predstavitev našega LDK301320.To je prenosna tekmovalna teniška opora.Ta teniški drog ima kolesa za enostavno premikanje.Material je visokokakovostna aluminijasta kvadratna cev 80x80x3. Ima elektrostatični epoksidni praškasti premaz, ki je okolju prijazen, odporen na kisline in vlago.

图片3 图片4

Naša mreža za tenis na tekmovalnem nivoju je izdelana iz visokokakovostnega HDPE+PVC materiala, z najbolje prodajanimi velikostmi mrežnega očesa 40x40 mm in 43x43 mm ter premerom žice 3,0 mm.Prednost je, da je ročno tkana na vrhu mreže in ojačana. Naša standardna velikost je 12700 x 1070 mm in sprejemamo prilagoditve. Če želite izvedeti več, nas kontaktirajte.

图片6

Ključne besede: mreža za tenis, mreža za žogico, mreža za tenis, mreža za tenis, mreža za tenis