Novice - Celtics neustrašni, Lakersi ponosni na božično tekmo

Celtics neustrašni, Lakersi ponosni na božično tekmo

1-1

Zgodaj zjutraj 26. decembra po pekinškem času se bo začela božična vojna lige NBA.Vsaka igra je osredotočen obračun, poln vrhuncev!Najbolj pade v oči rumeno-zeleni boj, ki se začne ob 6. uri zjutraj.Kdo se lahko zadnji smeji v boju med najboljšimi klubi lige NBA?

Celtics proti Lakersom je bila vedno najbolj aktualna in zanimiva tekma v ligi NBA.Obe strani sta osvojili 17 naslovov prvaka lige NBA in sta izenačeni na prvem mestu.Ne glede na to, ali gre za redno sezono ali finale, se bo vsakič, ko se bosta ekipi srečali, iskrilo ogromno.Prejšnjo sezono so na domačem igrišču Celticsov Jamesa Layupa v zadnji minuti rednega dela blokirali Tatumovi razbojniki, kar je prav tako povzročilo razburjenje.

1-2

Kelti nadaljujejo z dobrimi rezultati v tej sezoni.Vseskozi napredujejo z izidom 22 zmag in 6 porazov ter so vodilni v ligi.Na zadnji tekmi so v gosteh premagali Clipperse, ki so v zadnjem času v dobri formi.Porzingis in Holiday, ki sta bila uvedena prek menjave v tej sezoni, sta se odlično vključila v ekipo.2,21 metra visoki Porzingis je rešil Celticsovo pomanjkanje višine v notranjosti in slabo zaščito okvirja, vsestranski ščitnik Holiday pa je še več. Medtem ko dopolnjuje zunanjo ognjeno moč, zagotavlja tudi trdnost obrambe.Medtem ko Tatum in Brown še bolj dozorevata, so Celticsi, ki so močni in močni, nedvomno favoriti za osvojitev prvenstva v tej sezoni.Celticsi se tokrat soočajo s svojim starim sovražnikom Lakersi, in to sovpada z božično tekmo.Zagotovo bodo dali vse od sebe, da nasprotnikom zagrenijo dopust.

1-3

V primerjavi s hitrim napredkom Celticsov je nedavno stanje Los Angeles Lakers izjemno slabo.Po osvojitvi naslova sredi sezone je njihova forma padla in padli so na deveto mesto zahodne konference.Zanašali so se na Jamesovo predstavo 40+ v zadnji tekmi, da so premagali Thunder in prekinili njihov niz 4 porazov.Med nizom porazov je bila predstava Jamesa in Mei še vedno dobra, vendar je slabo stanje drugih igralcev otežilo Lakersom tekmovati z drugimi ekipami.Russell, ki ima tretjo najvišjo plačo v ekipi, se še vedno ne more znebiti naziva “vodni tip”.Njegovo nestabilno delovanje je tudi povzročilo, da je vpleten v trgovinske govorice.Na srečo je glavni trener Ham na zadnji tekmi pravočasno prilagodil postavo, odstranil Russella iz začetne enajsterice in Hachimuri povečal igralni čas.Hachimura se je s svojo izjemno predstavo tudi oddolžil za zaupanje glavnega trenerja.Kljub temu, da se bodo Lakersi v naslednji tekmi soočili s številko 1 lige Celticsi, morda niso optimistični glede zmag na zaporednih tekmah.

26. decembra po pekinškem času so Celticsi na božični tekmi lige NBA premagali Lakers s 126:115.

Lakers (16-15): Nongmei je dosegel 40 točk, 13 skokov in 4 podaje, Prince 17 točk, 4 skoke in 3 podaje, James 16 točk, 9 skokov in 8 podaj, Rui Hachimura 12 točk in 3 skoke, Reeves zbral 11 točk, 6 skokov in 3 podaje., Russell 8 točk in 6 podaj, Vanderbilt 6 točk in 6 skokov

Celtics (23-6): Porzingis 28 točk in 11 skokov, Tatum 25 točk, 8 skokov in 7 podaj, Brown 19 točk in 5 skokov, White 18 točk in 11 podaj, Holiday 18 točk, 7 skokov in 7 podaj, Pritchard 10 točke

V prvi četrtini tekme so Celticsi sanjsko začeli z 12-0, Lakersi pa so ob koncu četrtine s protinapadom dosegli enomestno razliko v točkah.V drugi četrtini so gosto obrvi popeljale ekipo do vrhunca in nadaljevale zmanjševanje točkovne razlike.Prince je z zaporednimi meti za tri točke pomagal Lakersom, da so razliko v točki lovili na samo 1 točko.V tretji četrtini so vsi v Celticsih stopili skupaj in znova povečali točkovno razliko.V zadnji četrtini so Celticsi točkovno razliko povečali na dvomestno številko.Lakersi so močno sledili, a jim ni uspelo zmanjšati razlike v točkah.Na koncu so Celticsi premagali Lakerse s 126:115.

1-4

Kar zadeva stojalo za košarko, sem tukaj, da predstavim nekaj vrst stojala za košarko.

Električni hidravlični košarkarski koš za tekmovanja, ki ga je odobrila FIBA.

9. Oblazinjenje: visoko kakovostna vzdržljiva FIBA standard debelina

10. Površinska obdelava: elektrostatično epoksi prašno barvanje, varstvo okolja, anti-kislina,anti-wet, debelina lakiranja: 70~80um

Če ne potrebujete standarda FIBA, je to v redu. Imamo tudi druge sloge po vaši izbiri.

V javnosti so priljubljeni tudi naslednji izdelki

1-7

Po višini nastavljivo vgrajeno stojalo za košarko

1. Višina gola: nastavljiva, 2,45-3,05 m.
  2. TablaVelikost: 1800×1050×12 mm

Material: certificirano varnostno kaljeno steklo, okvir iz aluminijeve zlitine

Značilnost: močna odpornost na udarce, visoka preglednost,

Ne odseva, odpornost proti vremenskim vplivom, proti staranju, proti koroziji.

Opremljen z varnim polnilom proti UV žarkom, proti staranju.

debelina lakiranja: 70-80um.

9.Lastnost: razstavljiv, enostaven za sestavljanje in transport, lahko se potopi, primeren za vse starosti.

S športno opremo se ukvarjamo že 41 let.

smo dobavitelj objektov in opreme športnih igrišč na enem mestu za nogometna igrišča, igrišča za košarko, igrišča za padel, teniška igrišča, igrišča za gimnastiko itd. Če potrebujete kakršno koli ponudbo, vas prosimo, da stopite v stik z mano.