Novice - Kitajska superliga - Wu Lei, Zhang Linpeng in Vargas so prispevali svoje prispevke, Haigang je dosegel 4 gole in pohitil s 3-1 Henan

Kitajska superliga – prispevali so Wu Lei, Zhang Linpeng in Vargas, Haigang je dosegel 4 gole in je napadel s 3-1 v Henanu

30. marca ob 20. uri je bila tekma med Shanghai Haigang in Henan Club Jiuzu Dukang v tretjem krogu kitajske super lige 2024 na nogometnem stadionu Shanghai SAIC Pudong.Na koncu je Šanghajsko pristanišče zmagalo s 3:1.V 56. minuti je Wu Lei z dodatkom dosegel prvi gol;v 84. minuti je Kovich z glavo izenačil;v 89. minuti je z glavo zadel Zhang Linpeng;v 7. minuti sodniškega dodatka je zmago zapečatil Vargas.Poleg tega so Wu Lei (2-krat), Yang Shiyuan in Wang Shenchao dosegli 4 gole in vsi so bili označeni v ofsajdu.Shanghai Harbour je doma zmagal 2 zaporedni tekmi.V prvih 3 krogih ima 2 zmagi in 1 neodločen izid ter zbere 7 točk.V zgodovini kitajske super lige je zmagala na vseh 8 domačih tekmah proti nasprotnikom.Klub iz Henana Jiuzu Dukang je bil v prvih 3 krogih brez zmage, z 2 remijema in 1 porazom ter zbral 2 točki.

V prvih dveh krogih kitajske super lige je Shanghai Haigang z 1 zmago, 1 remijem in 4 točkami zasedel 4. mesto, Henan Club Jiuzu Dukang pa 11. mesto z 2 točkama in 2 zaporednima remijema.Kluba Shanghai Harbor in Henan Jiuzu Dukang sta se v kitajski superligi pomerila 16-krat, pri čemer je imel Shanghai Harbour 11 zmag, 1 remi in 4 poraze.Kitajska superliga Shanghai Harbor je doma sedemkrat igrala proti klubu Henan Jiuzu Dukang in vse je zmagala ekipa Shanghai Harbour.V primerjavi s prejšnjim krogom so Bao Shimeng, Citardini, Yang Shiyuan in Lu Wenjun iz Shanghai Haiganga zamenjali Wang Shenchao, Rusa, Xu Xin in Liu Zhurun ​​v začetni postavi, medtem ko so Liu Yixin, Huang Ruifeng in Huang Zichang iz vinskega prednika kluba Henan Du Kanga zamenjali Liu Bin, Wang Shangyuan in Yang Yilin.

Čudovit trenutek

V 11. minuti se je Wu Lei obrnil in z volejem poslal žogo izpred kazenskega prostora, a je bil v ofsajdu in gol je bil neveljaven.

V 13. minuti je Achim Peng stopil z leve strani kazenskega prostora in se odbil v zunanji del narta leve noge.Žoga je zadela zunanji del leve vratnice in se odbila od osnovne črte, a je bila tudi v ofsajdu.

V 31. minuti je Vargas naravnal levo nogo na vrhu loka in besno streljal.Xu Jiamin je brez težav odvzel žogo.

V 38. minuti je Yang Shiyuan streljal z desnega kota kazenskega prostora, a je bilo v ofsajdu.

V 42. minuti je Kovich streljal s sredine kazenskega prostora, Yan Junling pa je žogo čarobno ubranil.

V 43. minuti je Nasario podal iz kota z leve strani, Maidana pa je žogo z glavo poslal čez sredino.

V prvi minuti sodniškega dodatka je Yang Shiyuan streljal z dolgega strela z vrha loka, Xu Jiamin pa je žogo ujel.

V 47. minuti je Wu Lei sredi kazenskega prostora žogo obkrožil in zadel, vendar je bil iz ofsajda in zadetek neveljaven.

V 54. minuti je Nazario s prostega strela z leve strani podal v kazenski prostor.Kovic je z glavo z leve strani kazenskega prostora zletel čez prečko.

V 56. minuti je Xu Jiamin naredil napako z velikim strelom v kazenskem prostoru.Strel Feng Jina z desne strani kazenskega prostora je ubranil Xu Jiamin.Wu Lei je padel na tla v kazenskem prostoru in žogo zabil v mrežo. Wu Lei je dosegel svoj tretji gol v kitajski super ligi v tej sezoni in Shanghai Haigang je povedel z 1-0!

V 59. minuti je Nasario s 25 metrov izvedel prosti strel, ki je bil previsok, Yan Junling pa mu je odvzel žogo.

V 65. minuti je Vargas sprožil z voleja z desne strani z vrha loka, žoga pa je nekoliko zgrešila desno vratnico.

V 70. minuti je Wang Shen obrnil in streljal iz male enajstmetrovke.Žoga je zadela Liu Yixina in zletela v gol.Vendar je Wang Shen prvi prehitel žogo in gol je bil neveljaven.

图片3

图片4

V 84. minuti je Nazario podal po kotu z desne strani.Kovic je visoko skočil s črte malega kazenskega prostora in premagal Jianga Guangtaija ter žogo z glavo poslal v levi spodnji kot vrat.Henan Club Jiuzu Dukang je rezultat izenačil na 1:1!

V 89. minuti je Vargas podal iz kota z leve strani, Zhang Linpeng je zadel levo stran malega kazenskega prostora in zadel za vodstvo Shanghai Haigang z 2:1!

图片5

图片6

V 7. minuti sodniškega dodatka je Oscar podal po kotu z desne strani.Kovic je žogo z glavo poslal s sredine kazenskega prostora.Vargas je žogo zaustavil na levi strani loka in z voleja odbil v bližnji kot.Shanghai Harbour je uničil rezultat, 3-1!

Na koncu je Shanghai Harbour doma premagal Henan Club Jiuzu Dukang s 3:1.

[Postava obeh strani]

Šanghajsko pristanišče (4231): 1-Yan Junling;31-Bao Shimeng (53'4-Wang Shenchao), 3-Jiang Guangtai, 5-Zhang Linpeng, 19-Wang Zhen'ao;18-Citadini, 20-Yang Shiyuan (79'9) -Gustavo);11-Lv Wenjun (64'8-Oscar), 10-Vargas, 27-Feng Jin (80'17-Shen Zigui);7-Wu Lei (80'16-Xu Xin);

Namestniki ne igrajo: 2-Li Ang, 12-Chen Wei, 13-Wei Zhen, 14-Li Shenglong, 37-Chen Xuhuang, 41-Liang Kun, 45-Liu Xiaolong

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Liu Yixin, 36-Maidana, 24-Li Songyi, 13-Xu Haofeng;11-Achim Peng (74'7-Zhong Yihao), 8-Denic , 22-Huang Ruifeng (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huang Zichang (64'19-Yang Yilin);40-Nazario (90+2'9-Feng Boyuan), 20-Kovic;

Namestniki ne igrajo: 1-Shi Chenglong, 3-Zhou Yuande, 16-Yang Kuo, 17-Wang Jinshuai, 21-Chen Keqiang, 23-Ke Zhao, 27-Niu Ziyi, 32-Li Tenglong

图片7

Podobne izdelke najdete v Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdjazsa profesionalna proizvodnja in gradnja stadionov s kletkami, gradimo profesionalni nogometni stadion s kletkami, ki pokriva prilagodljivo območje, lahko prilagodite 3 osebe, 5 oseb, 7 oseb, 11 oseb in druga področja glede na velikost prizorišča in enostavno namestitev, lahko nameščen v vseh notranjih in zunanjih prostorih.

S proizvodnim načelom "varstva okolja, visoke kakovosti, lepote, brez vzdrževanja" je kakovost izdelkov prva v panogi, izdelke pa pohvalijo tudi kupci.Hkrati so številni »oboževalci« strank vedno zaskrbljeni zaradi dinamike naše industrije, ki nas spremlja pri rasti in napredku!

Nogometni gol

图片11

Deluxe prenosni sedež za igralca

图片12

Vaša najpomembnejša vprašanja

(1)Ali imate prosim oddelek za raziskave in razvoj?
Da, vse osebje na oddelku ima več kot 5 let izkušenj.Za vse stranke OEM in ODM nudimo brezplačno storitev oblikovanja, če je potrebno.

(2) Kakšne so poprodajne storitve?
Odgovor v 24 urah, 12 mesecev garancije in servisni čas do 10 let.

(3) Kakšen je dobavni rok, prosim?
Običajno je 7-10 dni za vzorce, 20-30 dni za množično proizvodnjo in to se razlikuje glede na letne čase.

(4) Ali lahko uredite pošiljko za nas, prosim?
Da, po morju, zraku ali ekspresno, imamo strokovno ekipo za prodajo in pošiljanje, ki nudi najboljšo in hitro storitev.

(5) Ali lahko prosim natisnete naš logotip?