Novice – Jamesov rekord v sezoni z 48 točkami, Shen Jingov večer v karieri, Lakersi premagali Rocketse in prekinili njihov niz porazov

Jamesov rekord v sezoni z 48 točkami, večer Shen Jinga v karieri, Lakersi premagali Rocketse in prekinili njihov niz porazov

17. januarja po pekinškem času se je nadaljevala redna sezona lige NBA 2022–23, ko so Los Angeles Lakers doma igrali zaporedne tekme proti Houston Rockets.Ob koncu tekme so Lakersi tesno premagali Rocketse s 140:132.Medtem ko so prekinili niz treh porazov, so svojim nasprotnikom omogočili tudi niz 11 porazov.

Osredotočeni igralci:

Pri Lakersih je LeBron James zadel 16 od 26 metov, vključno s 5 od 10 trojk in 11 od 12 prostih metov.Dosegel je 48 točk, 8 skokov in 9 podaj, izgubljenih žog na tekmi pa ni bilo.48 točk, kar je tudi najvišji rezultat Lao Zhana na eni tekmi sezone.

Pri Rocketsih je Alperen Shin Kyung dosegel 14 od 17, 2 od 2 trojk, 3 od 5 prostih metov, rekord kariere 33 točk, 15 skokov, 6 podaj in 4 blokade.

Ostale statistike igralcev:

Ostali igralci na strani Lakersov, Troy Brown 6 točk in 3 skoki, Thomas Bryant 6 točk, 6 skokov in 2 blokadi, Beverly 11 točk in 2 skoka, Schroeder 9 točk in 3 podaje, Westbrook 24 točk, 5 skokov in 4 blokade, asistence , Gabriel 14 točk, 9 skokov in 2 blokadi, Nunn 15 točk in 2 skoka, Toscano-Anderson 7 točk in 3 podaje.

Ostali igralci pri Rocketsih, Kenyon Martin Jr. 17 točk, 7 skokov in 2 blokadi, Jabari Smith 14 točk, 4 skoki in 4 podaje, Eric Gordon 19 točk in 8 podaj, Jaylen Green 23 točk, 5 skokov in 3 podaje, Tari Ethan 9 točk in 7 skokov, Jay Sean Tate 7 točk in 4 podaje.

Posebni rezultati: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 (Jezerniki zaostajajo).

图片5 图片4 图片3

Košarkarski koš

Ocena igre:

V prvi četrtini je Beverly najprej zadel trojko, toda kmalu so zasuki in meti Shin Kyunga zaporedno zadeli mrežo.Nato sta obe strani začeli vlečenje vrvi.Na strani Lakersov sta James in Beverly nadaljevala z zabijanjem trojk.Rockets se zanašajo na napade Erica Gordona in Shin Kyunga, da bodo izmenično dosegali točke.Ob vstopu v zadnji del četrtine sta se ekipi pomerili in izmenjevali.Gabriel in Westbrook sta zadela 2 od 2 prostih metov za zaporedne prekrške, Troy Brown pa je zadel tudi trojko.Ethan je naredil tip-up, Gordon pa 3 od 3 prostih metov.Po eni četrtini so Rocketsi začasno zaostajali s 35-37.

图片6

Košarkarski obroč

V drugi četrtini so Lakersi sprožili nov val malega vrhunca.Gabriel je poskrbel za preskok in zadel za 2+1.Lakersi so nekoč dosegli dvomestno prednost.Toda od takrat so se Rocketsi odzvali tudi na napadalni val.Shen Jing je v posebno dobrem stanju.Po skoku in trojki se je točkovna razlika vrnila na 5 točk.Od takrat so Lakersi še naprej ohranjali rahlo prednost, Schroeder se je prebijal in zadel, Toscano Anderson pa je zadel tudi stabilno trojko.Ob koncu te četrtine je James pomagal Beverlyju pri zadeti trojki, poskrbel pa je tudi za polaganje 2+1 in prodorno zabijanje.Po polčasu so Lakersi še naprej vodili s 73:61.

图片7

Ko je zamenjal strani, da bi se spet boril, je Shen Jing nadaljeval s svojo ognjevitostjo in dosegel 8 točk zapored, dosegel pa je 28 točk, s čimer je napisal nov rekord v eni tekmi v svoji karieri.Za Lakerse je James še vedno v odlični formi.Po dveh zaporednih metih za tri točke točkovna razlika še naprej ostaja nad 10 točkami.Ob vstopu v zadnji del tretje četrtine je Gordon naredil polaganje, Martin Jr. je dosegel zaporedna zabijanja, Rockets so odgovorili na napadalni val, Jaylen Green pa je prav tako našel napadalni občutek.Ob koncu četrtine mu je to uspelo s skokom in dosegel tri trojke.Na vrhuncu, po treh četrtinah, so za Lakersi zaostajali le za 4 točke 98-102.

图片9 图片8

semafor

V zadnji četrtini je James zadel celo 4 proste mete in dosegel trojko.Lakersi so nekoč vodili do dvomestne številke.Toda Rocketsi so bili izjemno vztrajni in se pod vodstvom Greena približali izidu.V zadnjih 3 minutah in pol tekme je Jabari-Smith zadel trojko, razlika v točkah se je vrnila na 3 točke in nadaljeval se je dvoboj zmag in porazov.Od takrat Rocketsi še vedno močno pritiskajo, Gordon je dosegel polaganje, James je odgovoril s skokom, Lakersi pa so 50,4 sekunde pred koncem tekme povedli za 4 točke.Po tem so Rocketsi sprejeli napačno taktiko, vendar jim ni uspelo.Na koncu, po koncu tekme, so Lakersi tesno premagali Rocketse s 140:132.Medtem ko so prekinili niz treh porazov, so svojim nasprotnikom omogočili tudi niz 11 porazov.

图片10

Dvorana za košarko

Obe začetni postavi:

Rakete: Kenyon Martin Jr., Alperon Shinkyung, Jabari Smith Jr., Eric Gordon, Jaylen Green

Lakersi: Patrick Beverley, Thomas Bryant, Troy Brown, Dennis Schroder, LeBron James

b7dc4f5753bc0bfddd9ddfa2720392d

图片1190de0513730300331e7f58771ee0fe1

图片12

Podobne izdelke najdete v Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdjazsa profesionalna proizvodnja in gradnja stadionov s kletkami, gradimo profesionalni nogometni stadion s kletkami, ki pokriva prilagodljivo območje, lahko prilagodite 3 osebe, 5 oseb, 7 oseb, 11 oseb in druga področja glede na velikost prizorišča in enostavno namestitev, lahko nameščen v vseh notranjih in zunanjih prostorih.

S proizvodnim načelom "varstva okolja, visoke kakovosti, lepote, brez vzdrževanja" je kakovost izdelkov prva v panogi, izdelke pa pohvalijo tudi kupci.Hkrati so številni »oboževalci« strank vedno zaskrbljeni zaradi dinamike naše industrije, ki nas spremlja pri rasti in napredku!

Vaša najpomembnejša vprašanja

(1) Ali imate prosim oddelek za raziskave in razvoj?
Da, vse osebje na oddelku ima več kot 5 let izkušenj.Za vse stranke OEM in ODM nudimo brezplačno storitev oblikovanja, če je potrebno.

(2) Kakšne so poprodajne storitve?
Odgovor v 24 urah, 12 mesecev garancije in servisni čas do 10 let.

(3) Kakšen je dobavni rok, prosim?
Običajno je 7-10 dni za vzorce, 20-30 dni za množično proizvodnjo in to se razlikuje glede na letne čase.

(4) Ali lahko uredite pošiljko za nas, prosim?
Da, po morju, zraku ali ekspresno, imamo strokovno ekipo za prodajo in pošiljanje, ki nudi najboljšo in hitro storitev.

(5) Ali lahko prosim natisnete naš logotip?