Novice - Mavs ima prednost Knicks v podaljšku

Mavs ima prednost Knicks v podaljšku

Dončić piše zgodovino s trojnim dvojčkom, ki je dosegel 60 točk

Zvezdnik Dallasa Luka Dončić je na novo spisal knjigo rekordov lige NBA­V torek z osupljivim trojnim dvojčkom s 60 točkami, ki je Maverickse popeljal do divje zmage s 126-121 po podaljšku nad New York Knicks.

Dončić je dodal 21 skokov in 10 podaj ter tako postal prvi igralec v zgodovini lige NBA s trojnim dvojčkom z najmanj 60 točkami in 20 skoki.

On je šele drugi igralec, za Jamesom­Harden, da doseže 60 točk v a­trojni dvojček, pri čemer je Harden leta 2018 na tekmi za Houston dosegel 60 točk z 10 skoki in 11 podajami.

Dončić je v svoji karieri dosegel visoko število skokov in dosegel svoj sedmi trojni dvojček v sezoni ter pomagal Dallasu, da se je zbral za zmago.

Knicks, ki jih je vodil Quentin Grimes s 33 točkami, so 33,9 sekunde pred koncem četrte četrtine vodili za devet, toda Dallas jih je ugnal z 12-3 in zaključil tretjino.

Dončić je izenačil eno sekundo pred koncem, ko je prišel do odboja svojega namerno zgrešenega prostega meta in se dvignil skozi množico igralcev, da bi izčrpal izenačujoči skok.

Dončić jih je dosegel sedem­Mavericks je dosegel 11 točk v podaljšku, ko so zapečatili zmago in zapustili igrišče ob množičnih ovacijah množice v Dallasu.

Pri Bostonu je Jaylen Brown dosegel 39 točk, Jayson Tatum pa 38­Celtics, ki jih je z 11 točkami in 15 skoki spodbudil tudi Robert Williams.

Lakersi, ki so izgubili štirikrat zapored, odkar je zvezdnik Anthony Davis izpadel zaradi poškodbe stopala, so v Orlandu dosegli prepotrebno zmago.

James je dosegel 28 točk, Thomas Bryant jih je dodal 21, Russell Westbrook pa trojni dvojček s 15 točkami, 13 skoki in 13 asistencami.

Phoenix Suns so presenetili v Memphisu in premagali Grizzlies s 125:108.

Rezervni branilec Phoenixa Duane Washington je dosegel rekord kariere, 26 točk in vodil osem Suns­dvomestnih igralcev.

Denver Nuggets na čelu z­30 točk Michaela Porterja, ki je nadoknadil zaostanek 20 točk v drugi četrtini in premagal Kingse s 113:106 v Sacramentu.

Jamal Murray je dodal 25 točk, najkoristnejši igralec lige NBA Nikola Jokić pa 20 z devetimi skoki in 11 podajami za Denver.

Ivica Zubac je dosegel 23 točk in 16 skokov, Los Angeles pa je na gostovanju premagal Toronto.

图片3

Paul George je dodal 23 točk za Clipperse, ki so dosegli dve zaporedni zmagi.Nekdanji Raptor Norman Powell je dosegel 11 od svojih 22 točk v tretji četrtini za Clipperse, ki imajo 2-1 na petih gostovanjih.

Reggie Jackson je dodal 20 točk, nekdanji Raptor Kawhi Leonard pa 15 točk, osem podaj in sedem skokov.

Pascal Siakam je dosegel 36 točk za Raptors, ki so dobili dve prejšnji tekmi.Gary Trent Jr je dodal 20 točk, OG Anunoby jih je dosegel 18, Scottie Barnes pa 17 točk in 12 skokov.Fred VanVleet je zapustil igro v tretji četrtini s trdim hrbtom.

Shai Gilgeous-Alexander je dosegel 28 točk, Mike Muscala pa jih je dodal 19 s klopi, ko je Oklahoma City prislužila zmago nad gostujočim San Antoniom in dosegla najdaljšo gostovanje v zgodovini franšize.

图片4

Jalen Williams je dodal 15 točk in devet skokov za Thunder, ki je sprožil mini preporod s 4-3 v nizu domačih tekem, pri čemer so vsi trije porazi prišli z eno posestjo žoge.

Klop je dosegla 68 točk, kar je drugo največje število točk na tekmi v zgodovini Oklahoma Cityja.

Tekmovanja lige NBA vedno spremljajo ljudje vseh starosti, od najstnikov do starejših.Ali veste, kako je nastal košarkarski koš?Ali poznate razliko med obroči na igrišču NBA in obroči v vaši šoli?

图片5图片6

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdjazsa profesionalendobavitelj košarkarskih košev za tekmovanja in treninge.Različni modeli srečujejo ljudi'je drugačna zahteva.Ponudba obročev vključuje najvišji razred odobritve FIBA, standard FIBA ​​in tudi običajne košarkarske koše.Dizajn stojala za košarko je nastavljiv po višiniobroči, premični obroči, obroči za vgradnjo v tla, obroči za stensko montažo in obroči za streho-strop, pa tudi različni obroči za odrasle in otroke.

图片7

Običajno mednarodna tekmovanja, kot je igrišče lige NBA ali kakšna druga mednarodna tekmovanja za mlade ali študente, uporabljajo ta košarkarski obroč najvišjega razreda, ki ga odobri FIBA.Klubi ali šole bodo uporabljali samo običajna košarkarska stojala brez potrdila FIBA.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltd, wZ načelom proizvodnje "varstva okolja, visoke kakovosti, lepote, brez vzdrževanja" je kakovost izdelkov prva v panogi, izdelke pa pohvalijo tudi kupci.Hkrati so številni »oboževalci« strank vedno zaskrbljeni zaradi dinamike naše industrije, ki nas spremlja pri rasti in napredku!