Novice - Ne James Ne Davis!Schroeder drži dan, ko so Lakersi premagali Heat s 112-109!

Ne James Ne Davis!Schroeder drži dan, ko so Lakersi premagali Heat s 112-109!

Ob 11.00 5. januarja po pekinškem času je redni del lige NBA še naprej vroč.Los Angeles Lakers proti Miami Heat doma.Lakersi so na zadnji tekmi izgubili za 14 točk.

Lakersi so ena izmed najbolj razočarajočih ekip v tej sezoni.V okviru ohranjanja konkurence med prvimi tremi igralci v izven sezone so v bistvu pospravili vse igralce, ki bi jih bilo mogoče zamenjati, le nekatere igralce iz kotov.Zhan je še vedno eden izmed desetih najboljših igralcev po sposobnosti doseganja zadetkov v tej sezoni, vendar je star 37 let.Steklene konstitucije so tudi goste obrvi.Sposobnosti Weija Shaa so se zmanjšale, zato Lakersi ne morejo zmagati preveč iger.

Z uspešnostjo Heata v tej sezoni je prav tako težko zadovoljiti ljudi, zelo slaba pa je tudi ofenzivna predstava.Na srečo je njihova obramba močna in zvezde se vedno prižgejo in ugasnejo.Pred kratkim so si Heat opomogli in zmagali na štirih tekmah v 15 postankih.Še posebej Hiro in Abayo sta v zelo vročem stanju.Ta igra se veseli zmage Heata.

Lakersi, 16-21, so na 12. mestu zahodne konference.

The Heat, 20-18, se je uvrstil na sedmo mesto na vzhodu.

图片1图片2

图片3图片4

Obe strani začneta to igro:

Predstavitev: Lori, Shiloh, Butler, Martin, Adebayor

Lakers: Schroeder, Beverly, Reeves, Anderson, Bryant (James je izpustil Heatovega Lonnieja Walkerja zaradi bolezni, ki ni COVID-19)

Na začetku tekme se je Beverly vklopil in dosegel prvi gol za Lakerse.Nato sta Lori in Adebayor udarila in odgovorila.Kasneje so se trije branilci Lakersov izenačeno borili s Heatom.Nato so Lakersi začeli prevzemati vodstvo in otvoriti izid.Ob koncu prve četrtine so Lakersi vodili v Heat 32-23.

Na začetku druge četrtine so Lakersi nadaljevali z dobro ofenzivo in nadaljevali t

o napadu in enkrat ohranil dvomestno prednost.Ob koncu seje se je Heat nenadoma potrudil.Emmanuel Adebayor je neprekinjeno zadel na notranji strani in pomagal Heatu zmanjšati zaostanek.Po polčasu, Lakersi 52-48 Heat.

Polovični sodni podatki obeh strank:

Lakers: Reeves 4:3, Bryant 8:6, Beverly 4:4, Schroeder 10:2, 3:3, Weishao 12:5, 6:6, Brown 2:3, 2:2, 2:2, Gabriel 7 :2, Nann 5:5

Heat: Martin 6 točk, 3 žoge, Butler 9 točk, 2 podaji, 2 brejka, Adebayor 12 točk, 5 žog, 2 podaji, 2 brejka, 2 obračuna, Hiro 4 točke, 2 žogi, Lori 9 točk, 2 podaji, Audibo 4 točke, 2 žogi, 2 podaji.图片5

图片6

2018-New-Design-Portable-Indoor-Spring-Assisted_副本 LDK1001A-košarkarski gol3_副本 LDK1001B_副本

Če obstaja kakšen odličen projekt o športni dejavnosti, mi ne oklevajte in mi ga sporočite.Ker ti lahko pomagam s svojimi dolgoletnimi izkušnjami na športnem področju, daj, zaupaj mi!

Dobrodošli v industriji LDK, profesionalnem športnem proizvajalcu na Kitajskem.Predložite svoje zahteve!

Heat je enkrat presegel rezultat.Lakersi so tudi streljali noter in out, da bi stabilizirali situacijo, nato pa sta se strani še nekaj časa borili.Rezultat je izmenično naraščal.Ob koncu tretje četrtine so Lakersi vodili z 79:78.

Heat je prevzel vodstvo v zadnji četrtini, toda nekaj časa po tem so bili Lakersi vsi vojaki.Stražar in Bryant sta lahko vedno odgovorila in obdržala vodstvo.V zadnjem trenutku je Schroeder prebil polaganje v kritičnem trenutku in v bistvu ubil igro.Butler je bil povsem izenačen in je zgrešil tri točke.Končno so Lakersi tesno premagali Heat s 112-109 in dobili tri zaporedne tekme.

Današnja tekma mi je zavrela kri.Brez Zhanovih obrvi so Lakersi lahko premagali urejene Heate, kar je presenetilo vse.Dobro so se odrezali tudi Weishao, Bryant in Schroeder.To je zmaga ekipe.Vsakdo je heroj.

Upam, da si bo ta civilist lahko odpočil v dneh Lao Zhana.Igrajte, kot bi morali, igrajte svoje posebne veščine in pustite Zhanu počitek.Čeprav imajo Lakersi slabe rezultate, bo to sezono morda težko igrati v končnici, a verjamem, da nam lahko Zhan in Lakersi dajo razlago.Rad bi zavpil, Lakers prvenstvo!