Novice - Evropska liga UEFA - C Luo je ponudil asistenco Manchester Unitedu 1-0 Real Sociedad, druga končnica skupine

Evropska liga UEFA – C Luo je ponudil asistenco Manchester Unitedu 1-0 Real Sociedad, druga končnica skupine

图片1

Zgodaj zjutraj 4. novembra po pekinškem času se je Real Sociedad v šestem krogu skupine E pokala UEFA 2022/2023 doma pomeril z "Red Devils" Manchester Unitedom.Po prvem polčasu je C Luo asistiral 18-letnemu Gani Joeju za preboj, nato pa obe ekipi nista imeli več uspeha, ManchesterZdruženozmaga v gosteh z 1:0 nad Real Sociedadom, vendar zaradi razlike v golih v drugi skupini ne bo neposredno izven črte igral končnico, Real Sociedad je na prvem mestu skupine za napredovanje v izločilne boje.
Manchester United 9 tekem brez poraza v dobrem stanju C Luo asistenca + 70 metrov nazaj za lov na srce boja za zmago ne bo umrl

V uvodni fazi je Real Sociedad sprožil hiter pritisk, le 30 sekund je Real Sociedad napadel v bližini kazenskega prostora Uniteda, levi križ Martina je zletel naravnost iz spodnje črte.V 5. minuti je Real Sociedad napredoval po sredini, Merino je podal neposredno za hrbet Fernandesa, ki je vstavil v polje, strel z levico pa je odbil.V 8. minuti je imel United končno priložnost za napad v bližini poljane Real Sociedada, Luke Shaw je izbral polje, C Luo se je naslonil na hrbet branilca, da bi vzel žogo, in sodnik ni rekel ničesar.

V 16. minuti je bil zadetek prekinjen, United v zadnjem delu nazaj De Gea je z dolgo podajo natančno našel desno stran igralca B, slednji je streljal z glavo v sredino, C Luo je dobil žogo in sprožil natančno desno nogo, 18-letna -stari mladenič Ganacho ob levi strani hitrega napadalca, žogo je spravil v polje z levo nogo, zabodel.Ghanacho je dosegel svoj prvi gol v sezoni in Manchester United v gosteh povedel z 1:0.

V 20. minuti je Real Sociedad napadel z leve strani igrišča, Merino je vzel žogo in streljal s sredine, a je branilec strel odbil.V 26. minuti je Manchester United vzel žogo s sredine igrišča, B fee je dobil žogo na sredini igrišča in poslal diagonalno podajo na levo stran obrambe.V 31. minuti je vezist Real Sociedada, 19-letni Martin, poskusil s strelom od daleč, ki pa je bil prekratek.V 40. minuti je Manchester United neprekinjeno polival žogo v zadnji del igrišča, Ghanacho je s peto izbil žogo na sredini igrišča in bil prebit, Martin je dobil žogo na sredini in ob posredovanju brez nevarnosti zadel gol. Casemiro.

V 41. minuti je Lisandro poslal več kot 70 metrov dolgo podajo v zadnji del igrišča, da bi igral zadaj, C Luo je hiter napadalec prisilil Real Sociedadovega srednjega branilca Pacheca, da je zgrešil žogo, C Luo pa je imel eno priložnost, da se sooči z napadalnim vratarjem C. Luo je izbral strel nekoliko visoko.V 43. minuti je Real Sociedad napadel po uspešnem protiropu pred igriščem, asistenco Grosabela pa je pred petercem matiral De Gea.

V drugem polčasu je Real Sociedad v 47. minuti žogo podal z leve strani, ob posredovanju Thurrotta pa je bil strel s sredine igrišča previsoko.V 58. minuti je Manchester United poskrbel za popravek in Rashforda zamenjal z Van Der Beekom, ki je bil v napadu povprečen.Fernandes je z glavo šel čez gol.

V 70. minuti je Real Sociedad z leve strani igrišča vrgel žogo v kazenski prostor, Fernandes pa je po vrnjenem strelu z glavo visoko streljal iz peterca.V 76. minuti je bil Rashford odrezan na sredini igrišča, Thurrott pa je napredoval z žogo in streljal visoko.V 79. minuti je Thurrott streljal nizko s črte.

Po tem je Manchester United še naprej obesil žogo proti petercu Real Sociedada, a nikoli ni uspel zadeti z glavo.Celotno srečanje se je končalo tako, da je Manchester United v gosteh premagal Real Sociedad z 1:0, a zaradi gol razlike drugouvrščeni v skupini ne bo neposredno izpadel iz skupine in bo igral dvokrožno končnico s tretjo skupino. lige prvakov.

Postavi obeh strani

Manchester United (4-2-3-1): 1-De Gea/20-Dalot, 2-Lindelof (58 min 39-McTominay), 6-Lisandro, 23-Luxhau/14-Eriksen (81 min 17-Fred) , 18-Casemiro/34-Van Der Beek (58 min 10-Rashford), 8-B fee, 49-Ganacho (81 min 5-Maguire ) / 7-Cro

Real Sociedad (4-4-2): 1-Remiro/18-Grosabel (58 min. 6-Erustrado), 24-Lenormand, 20-Pacheco, 15-Diogo Rico/3-Zubimendy, 8-Merino, 23-Bryce Mendes (81 min. 5-Suverdia), 42-Martin (58 min. 17-Navarro) / 19-Serote, 9- Carlos Fernandez (71 min. 16-Guevara)

图片2

Podobne izdelke najdete v Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdjazsa profesionalna proizvodnja in gradnja stadionov s kletkami, gradimo profesionalni nogometni stadion s kletkami, ki pokriva prilagodljivo območje, lahko prilagodite 3 osebe, 5 oseb, 7 oseb, 11 oseb in druga področja glede na velikost prizorišča in enostavno namestitev, lahko nameščen v vseh notranjih in zunanjih prostorih.

S proizvodnim načelom "varstva okolja, visoke kakovosti, lepote, brez vzdrževanja" je kakovost izdelkov prva v panogi, izdelke pa pohvalijo tudi kupci.Hkrati so številni »oboževalci« strank vedno zaskrbljeni zaradi dinamike naše industrije, ki nas spremlja pri rasti in napredku!

Nogometni gol

图片3 图片4 图片5 图片6

Deluxe prenosni sedež za igralca

图片7 图片8 图片9

图片10 图片11 图片12

Vaša najpomembnejša vprašanja

(1) Ali imate prosim oddelek za raziskave in razvoj?
Da, vse osebje na oddelku ima več kot 5 let izkušenj.Za vse stranke OEM in ODM nudimo brezplačno storitev oblikovanja, če je potrebno.

(2) Kakšne so poprodajne storitve?
Odgovor v 24 urah, 12 mesecev garancije in servisni čas do 10 let.

(3) Kakšen je dobavni rok, prosim?
Običajno je 7-10 dni za vzorce, 20-30 dni za množično proizvodnjo in to se razlikuje glede na letne čase.

(4) Ali lahko uredite pošiljko za nas, prosim?
Da, po morju, zraku ali ekspresno, imamo strokovno ekipo za prodajo in pošiljanje, ki nudi najboljšo in hitro storitev.

(5) Ali lahko prosim natisnete naš logotip?